Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:-D (Út, 13. 6. 2017 - 15:06)

vy kurvy,dete do pici uz!...A kolik tě ten cikánek stojí?

Jirka (Út, 13. 6. 2017 - 15:06)

Tak jako jo,ja jsi kvuli ni tanga klidne vemu.Hlavne,kdyz v ni podporim pritazlivost.A chyba,parit se nebudu,klimatizaci v kamionu mam.

1 (Út, 13. 6. 2017 - 15:06)

"Miluji tě"...Skvělý:-))))) pobavilo:-)))))) ten kdo to vymýšlí má normálně talent.A já fakt občas po kamionech koukam od té doby co vim,že jezdí Elena a Džejár:-))))) Tak aby teď někde nevylezl Džejár v tangách.

Anka (Út, 13. 6. 2017 - 14:06)

vy kurvy,dete do pici uz! boli me z vas hlava do pici! Alice ty pico hloupa! a miluno ty drz uz skurvenou pici. kurva ja vas snad ujebu vy mrdkyskurveny. Ja mam dneska hezky den, s mym cikankem se opalujem, nekdy mne strci par prstiku nenapadne do skarky chichi. sem na koupalisti do pici

Anka (Út, 13. 6. 2017 - 14:06)

vy kurvy,dete do pici uz! boli me z vas hlava do pici! Alice ty pico hloupa! a miluno ty drz uz skurvenou pici. kurva ja vas snad ujebu vy mrdkyskurveny. Ja mam dneska hezky den, s mym cikankem se opalujem, nekdy mne strci par prstiku nenapadne do skarky chichi. sem na koupalisti do pici

Anka (Út, 13. 6. 2017 - 14:06)

vy kurvy,dete do pici uz! boli me z vas hlava do pici! Alice ty pico hloupa! a miluno ty drz uz skurvenou pici. kurva ja vas snad ujebu vy mrdkyskurveny. Ja mam dneska hezky den, s mym cikankem se opalujem, nekdy mne strci par prstiku nenapadne do skarky chichi. sem na koupalisti do pici

Anka (Út, 13. 6. 2017 - 14:06)

vy kurvy,dete do pici uz! boli me z vas hlava do pici! Alice ty pico hloupa! a miluno ty drz uz skurvenou pici. kurva ja vas snad ujebu vy mrdkyskurveny. Ja mam dneska hezky den, s mym cikankem se opalujem, nekdy mne strci par prstiku nenapadne do skarky chichi. sem na koupalisti do pici

úryvek z povídk (Út, 13. 6. 2017 - 14:06)

"Miluji tě" přečetly si dnes ráno čtenářky Doktorka.cz a vydechly slastně nad větou, která naopak mužské čtenáře uvedla do rozpaků a donutila je ujistit se, že nejsou sledováni svým okolím, aby nebyli obviněni z ujíždění na červené knihovně.

Předešlé noci tak Džejár prozřel a vyznal lásku Jituně, zatímco usínal pod stanem v dočasném osamocení, aby ušetřil diety za ubytování a mohl tak svou novou osudovou finančně lásku zajistit

Předcházející nudné dny nesoucí se v rytmu Jituniny histerie a Jirkova škemrání, aby se vrátila Elena, která se rozhodla rozpustit trojkoalici ( díky Janě za trefný výraz) neb si spočítala, že víc dává než bere a to pro ni v souvislosti s domácím sexuálním násilím a neustálou nutností připravovat voňavé snídaně, přestalo být zajímavé, skončily novou sladkou vizí lásky Džejára a Jituny. Džejár se pod tlakem okolností rozhodl splnit Jituniny podmínky.

Pokud během vašich cest po evropských silnicích vašimi pažouty, bávama, feldama nebo volným krokem s baťohem na zádech potkáte kamion, dobře se dívejte. Jeho řidič může být Džejár v tangách, kratinkých kraŤáskácách a vyholeným pinďourem pařícím se v náklaďáku bez klimatizace, ale s šťastným úsměvem na rtech. V Žatci jej totiž čeká láska s připínákem, cévkovacím sadou ba i s zařízením na proplach análního otvoru

Aliccin fanouse (Út, 13. 6. 2017 - 13:06)

Napis brzy Alco.Ted mame i dost podobnou praci.Ja rozvazim pecivo do supermarketu a obchudku.A copak jsi dnes vezla ty,Ty holka sikovna.

Aliccin fanouse (Út, 13. 6. 2017 - 13:06)

A tobe je potom co? Nechces...Tak si tam mela nechat tu veselou.No nejradsi bych aby byla se mnou,kdyz se odpoutala od tech dvouch tak by to slo.Treba takove navstevy se mnou? hmm.Jak bych rad.

?? (Út, 13. 6. 2017 - 13:06)

Ale nemyslel jsem to zle...A tobe je potom co? Nechces Alici taky poroucet s kym ma byt.Nechapu co mas za starosti,jaka ji je skoda pro cernou? Alice vi sama s kym ji je dobre.Ty ani nechapes jaky ma starosti,proto nemuze byt vesela na fotce,ale ty uvazujes jak blazen.

Jirka (Út, 13. 6. 2017 - 12:06)

Milunko co ted delas?

Aliccin fanouse (Út, 13. 6. 2017 - 11:06)

Ale nemyslel jsem to zle Alco.To jen ta fotka pred takova vysmata sexy kocka,ktera ma vsechno na haku a jiskru v ocich a ted ustarana tvar v ksiltovce.A s tou cernou zenou to jse mi nechce ani komentovat.Jen k tomu napisu,skoda te pro nejakou cernou.

Miluna (Po, 12. 6. 2017 - 21:06)

Jak pěkný? Ti vyznal...To jo,moc mi to překvapilo a přála bych si abych to mohla napsat i já protože já to píšu až když to fakt cítim ale teď cítim že ho mam moc ráda.

Miluno (Po, 12. 6. 2017 - 21:06)

Jak pěkný? Ti vyznal lásku.

Miluna (Po, 12. 6. 2017 - 21:06)

No Alice fanousek ti ted...Prolejzala sem úplně opuštěný místa a zkoušela sem tim sama sebe.Musim říct že chvílema byli i depresivní a strašidelný ale něco mi to dalo.Zajímavý den jinak timhle.Už sem doma a je to pěkný co si napsal.

Jirka (Po, 12. 6. 2017 - 19:06)

No Alice fanousek ti ted potesil co a nedelej z nas priste psychopaty.Milunko co ted delas? Ja uz stojim na osamelim miste u silnice uz v Cechach a udelam tu 11ku pauzu.Moc te miluju Milunku.

fanoušku (Po, 12. 6. 2017 - 19:06)

Ale prosimte,ty umis byt tak...ty teda umíš potěšit.

Aliccin fanouse (Po, 12. 6. 2017 - 18:06)

Což porod ale ty starosti z...Ale prosimte,ty umis byt tak krasna.To neni vekem a nedelej ze sebe 70letou.Ale ted se hodis fakt na kamionacku;)

Alice (Po, 12. 6. 2017 - 18:06)

Ahoj kocicko,tyhle fotky se...Což porod ale ty starosti z malinký.Není to zrovna pěkný pocit a taky už nejsem nejmladší no:(

Reklama

Přidat komentář