Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Út, 13. 6. 2017 - 17:06)

Co ti je Milco? Mam o tebe strach!

pov. (Út, 13. 6. 2017 - 17:06)

Vidim väs vďechny všwevhny...kuk!

Miluna (Út, 13. 6. 2017 - 16:06)

Vidim väs vďechny všwevhny vás vidin!!!!!

Miluna (Út, 13. 6. 2017 - 16:06)

Kam jedeš Mijo a co čenáři jeb3s ti cikánku já vs vidim všechny

Miluna (Út, 13. 6. 2017 - 16:06)

Mijoo pohs sem Mijo pijdem spolu na tu ceszu jo Mijo kde mas ty stems,v3sěchno se točí budwš se točit

Miluna (Út, 13. 6. 2017 - 16:06)

....njirko poj sem j

Miluna (Út, 13. 6. 2017 - 16:06)

Ale sem so nqkonec nevzala ale hero jo

Miluna (Út, 13. 6. 2017 - 15:06)

Jirko moje milovaná

Miluna (Út, 13. 6. 2017 - 15:06)

Jorko muj Jirko hjá to nějak noc nebaví já mam pern9k víš to nejde jinalllakbJirko moje

:-D (Út, 13. 6. 2017 - 15:06)

vy kurvy,dete do pici uz!...A kolik tě ten cikánek stojí?

Jirka (Út, 13. 6. 2017 - 15:06)

Tak jako jo,ja jsi kvuli ni tanga klidne vemu.Hlavne,kdyz v ni podporim pritazlivost.A chyba,parit se nebudu,klimatizaci v kamionu mam.

1 (Út, 13. 6. 2017 - 15:06)

"Miluji tě"...Skvělý:-))))) pobavilo:-)))))) ten kdo to vymýšlí má normálně talent.A já fakt občas po kamionech koukam od té doby co vim,že jezdí Elena a Džejár:-))))) Tak aby teď někde nevylezl Džejár v tangách.

Anka (Út, 13. 6. 2017 - 14:06)

vy kurvy,dete do pici uz! boli me z vas hlava do pici! Alice ty pico hloupa! a miluno ty drz uz skurvenou pici. kurva ja vas snad ujebu vy mrdkyskurveny. Ja mam dneska hezky den, s mym cikankem se opalujem, nekdy mne strci par prstiku nenapadne do skarky chichi. sem na koupalisti do pici

Anka (Út, 13. 6. 2017 - 14:06)

vy kurvy,dete do pici uz! boli me z vas hlava do pici! Alice ty pico hloupa! a miluno ty drz uz skurvenou pici. kurva ja vas snad ujebu vy mrdkyskurveny. Ja mam dneska hezky den, s mym cikankem se opalujem, nekdy mne strci par prstiku nenapadne do skarky chichi. sem na koupalisti do pici

Anka (Út, 13. 6. 2017 - 14:06)

vy kurvy,dete do pici uz! boli me z vas hlava do pici! Alice ty pico hloupa! a miluno ty drz uz skurvenou pici. kurva ja vas snad ujebu vy mrdkyskurveny. Ja mam dneska hezky den, s mym cikankem se opalujem, nekdy mne strci par prstiku nenapadne do skarky chichi. sem na koupalisti do pici

Anka (Út, 13. 6. 2017 - 14:06)

vy kurvy,dete do pici uz! boli me z vas hlava do pici! Alice ty pico hloupa! a miluno ty drz uz skurvenou pici. kurva ja vas snad ujebu vy mrdkyskurveny. Ja mam dneska hezky den, s mym cikankem se opalujem, nekdy mne strci par prstiku nenapadne do skarky chichi. sem na koupalisti do pici

úryvek z povídk (Út, 13. 6. 2017 - 14:06)

"Miluji tě" přečetly si dnes ráno čtenářky Doktorka.cz a vydechly slastně nad větou, která naopak mužské čtenáře uvedla do rozpaků a donutila je ujistit se, že nejsou sledováni svým okolím, aby nebyli obviněni z ujíždění na červené knihovně.

Předešlé noci tak Džejár prozřel a vyznal lásku Jituně, zatímco usínal pod stanem v dočasném osamocení, aby ušetřil diety za ubytování a mohl tak svou novou osudovou finančně lásku zajistit

Předcházející nudné dny nesoucí se v rytmu Jituniny histerie a Jirkova škemrání, aby se vrátila Elena, která se rozhodla rozpustit trojkoalici ( díky Janě za trefný výraz) neb si spočítala, že víc dává než bere a to pro ni v souvislosti s domácím sexuálním násilím a neustálou nutností připravovat voňavé snídaně, přestalo být zajímavé, skončily novou sladkou vizí lásky Džejára a Jituny. Džejár se pod tlakem okolností rozhodl splnit Jituniny podmínky.

Pokud během vašich cest po evropských silnicích vašimi pažouty, bávama, feldama nebo volným krokem s baťohem na zádech potkáte kamion, dobře se dívejte. Jeho řidič může být Džejár v tangách, kratinkých kraŤáskácách a vyholeným pinďourem pařícím se v náklaďáku bez klimatizace, ale s šťastným úsměvem na rtech. V Žatci jej totiž čeká láska s připínákem, cévkovacím sadou ba i s zařízením na proplach análního otvoru

Aliccin fanouse (Út, 13. 6. 2017 - 13:06)

Napis brzy Alco.Ted mame i dost podobnou praci.Ja rozvazim pecivo do supermarketu a obchudku.A copak jsi dnes vezla ty,Ty holka sikovna.

Aliccin fanouse (Út, 13. 6. 2017 - 13:06)

A tobe je potom co? Nechces...Tak si tam mela nechat tu veselou.No nejradsi bych aby byla se mnou,kdyz se odpoutala od tech dvouch tak by to slo.Treba takove navstevy se mnou? hmm.Jak bych rad.

?? (Út, 13. 6. 2017 - 13:06)

Ale nemyslel jsem to zle...A tobe je potom co? Nechces Alici taky poroucet s kym ma byt.Nechapu co mas za starosti,jaka ji je skoda pro cernou? Alice vi sama s kym ji je dobre.Ty ani nechapes jaky ma starosti,proto nemuze byt vesela na fotce,ale ty uvazujes jak blazen.

Reklama

Přidat komentář