Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

jarin origoš (Čt, 25. 5. 2017 - 20:05)

Jarine a Mio vy jste se snad...Fando, sorry, ale chválit jí za tohle nemůže nikdo. Chápu, že jsi do ní blázen, ale nemůžeš ztrácet zdravý rozum a velkoryse přehlédnout i tohle všechno kole. Promiň.

Aliccin fanouse (Čt, 25. 5. 2017 - 20:05)

Jarine a Mio vy jste se snad zblaznili tolik kritiky na mojeho milacka! Nevite nic jak co bylo,ale Jarin pise jako vedma,ze do vseho vidi pritom Alinka nenapsala vubec nic.Jirko a ty jsi taky dobra sracka,ze ji nechas urazet,dite je tvoje jako jeji,ale kazdej jede do ni! Ja snad vemu prachy a pojedu za ni tam kde je abych ji pomohl! Zadluzenej zarlivej Jirka a Milca na nervy ktera se neuzivi,ale vsechno odnese moje krasna Alca!! A jeste mi budete psat,ze jsem na hlavu!!

Gina (Čt, 25. 5. 2017 - 20:05)

Gino, víš, nikdo nejsme z...Lallo, já fakt nikomu žádný názor nezazlívám, čtu vás všechny ráda a vím že to každý myslí dobře. Jenomže nikoho nelze donutit k něčemu, o čem není vnitřně přesvědčen. Tím nic nekritizuju, jen to připomínám.
A jsem otřesená z toho, co se stalo teď, i z toho, co se stalo M., fakt nejsem z kamene.

Mia (Čt, 25. 5. 2017 - 20:05)

Jasně, M., piš, já na tebe...to nebyla ani tak kritika, jen jsem vyjádřila svůj názor.

Lalla (Čt, 25. 5. 2017 - 20:05)

Jasně, M., piš, já na tebe...Gino, víš, nikdo nejsme z kamene a proto se nediv, že některé/ří z náš ten cynismus nezvládají. Chytáme se naděje, když mají světlejší chvilky, některé se opakovaně snažíme konkretně radit a nabízet pomoc, ale vše je marné,marné. Alice je v průšvihu, ale obávám se, že jejím největším průšvihem není nedonošené mimino

né né (Čt, 25. 5. 2017 - 20:05)

Jasně, M., piš, já na tebe...Né, tyhle holky právě neví co se má. !

Gina (Čt, 25. 5. 2017 - 20:05)

Koukam Milu dnes moc...Jasně, M., piš, já na tebe opravdu nežárlila a Miluna byla ráda, že jí tím psaním pomáháš.
A to, ce se ti stalo, je hrozné a cítím s tebou.
Mio, já vím, že máš pravdu, nikdy se s ničím nemažeš a já tvoje názory uznávám a beru.
Jenomže teď, když je Alice někde daleko a ten drobeček bojuje o život, bych kritiku vynechala. Já myslím, že obě holky ví, co se má, ale nenaučily se to dělat a tak žijou jak žijou. Některými projevy jsou milé, někdy napíšu něco, co mě porazí, ale nadávat jim kvůli tomu nebudu, stejně by mě neposlechly.

Lalla (Čt, 25. 5. 2017 - 20:05)

Koukam Milu dnes moc...Neblázni, M., piš.

Mia (Čt, 25. 5. 2017 - 19:05)

Asi je to pro tebe už moc...no, znáš to, najednou jako by na tebe někdo hodil tlustou houni, nelze dýchat, hýbat se, přemýšlet. Ráno to šlo, šla jsem do obchodu a rozvařila oběd a pak konec. Večer už ale bylo líp, přijel synek s mým 18ti letým vnukem a vyhrabala jsem se z toho.

Alice ty jsi nezodpovědný člověk, hodně nezodpovědný. Připoutáš k sobě Milunu s vizí společného života a děláš z ní blbce. Čekáš miminko a jak se k němu chováš? Bezohledně, sobecky, vidíš jen svoje vlastní potěšení. Co si myslíš, že z holčičky bude, jestliže to přežije? Chudáček, tyhle děti nejsou nikdy zdravé, mají hromadu postižení a tak místo zdravé veselé holčičky zde bude mrzáček, bud slepý, hluchý, nepohyblivý, mozek nebude moc fungovat. Stálo tě to všechno povyražení za to? Máš alespon výčitky svědomí? Nemáš, ted máš jen obavu jak se dostat z průseru. A co Románek, co s ním těd bude? A co Radek? Když tě nejvíc potřeboval, tak ses ku.vila s cikánama a ted jsi ho vyvezla na opravdu povedený výlet. Člověku se chce blejt jaká ty jsi nestvůra.

M. (Čt, 25. 5. 2017 - 19:05)

Koukam Milu dnes moc nepíšeš.Na tvuj dotaz proč jsem včera brečela.Víš byla to pro mě síla.Lidi mě tu napadají.Také ta malinká,vzpomínka na syna a manžela.Přišla jsem o jediné dítě a manžela při autonehodě.Není to snadné, když ti je 42,přijít rázem o vše co jsi milovala.Nechci si tu stěžovat.Zítra mám volno,bude odpočinek.Milu,musíš se snažit vše zvládat,co se stalo už nevrátíš.Te malinké přeji zdárný boj o život,ty se drž jak nejlépe to půjde.Pro čtenáře 2 aby mohl v klidu spát, nestrašilo ho moje psaní.Rozhodla jsem se,že psát víc nebudu.Jsi spokojený čtenáří?

. (Čt, 25. 5. 2017 - 19:05)

Ahoj Alexi. Jo Jiřina byla...Venca?

čtenář 2 (Čt, 25. 5. 2017 - 19:05)

mas pravdu tadi psali...Ahoj Alexi. Jo Jiřina byla šlapka a chodila s kamioňákama. Pamatuju si že psala, že ji vzrušujou protože mají ve své moci silný stroj. Kdoví kde je jí konec.:-)

čtenář 2 (Čt, 25. 5. 2017 - 18:05)

Koho by to zajímalo, tak tady je ten první příspěvek o kterém jsem psal výše. Tehdy psal pod nickem Radim.

http://diskuse.doktorka.cz/romove-ziji-tu-s-nami/archiv/1900/

Alex (Čt, 25. 5. 2017 - 18:05)

:-)Mně samozřejmě nešlo...mas pravdu tadi psali budekcky cigani nejdriv.ted je jich vetsina v anglii nebo vezeni skoda.taki tu psali kamionaci ale nemeli nic spolecniho s milunou a alici ale s jirinou co znala petru.pamatuje nekdo?

jarin origoš (Čt, 25. 5. 2017 - 18:05)

Co to tady bylo dnes zase za mentální průjem?
A jéje, tak vida, mimčo už je na světě, to není dobré. Co bude s Radkem? Kamiónem? Jestli Alice zatajila těhotenství, tak to bude průser. Ale co, škoda slov, vše již bylo řečeno a papouškovat znovu, co je zřejmé, nemá smysl.
Snad jen k tomuto- Alice, narazil jsem tu 2x na tvůj výrok "o to se nestarej". Jednou to psala Miluna dnes nebo včera, že jsi jí tak prý odpověděla na dost zásadní dotaz k té tvé práci a podruhé vidím, že jsi to napsala dnes ty ráno, když se tě ptala. Alice, když někdo odpovídá takto vyhýbavě, znamená to, že něco nechce říci- něco tají. Našel bych tu více nejasností, možná je to mojí bývalou profesí číst mezi řádky, proto možná tuším víc, než si myslíš. Mám pokračovat dál? Raději ne. To by ale snad i slepý viděl. Jedno ti řeknu, před následky neutečeš a to v jakémkoliv smyslu, ktetý tě napadne.
Pro čtenáře 2- také jsem si všiml toho, s jakým gustem si tu někdo Milunu vychutnával a ještě lil olej do ohně, aby se Miluna řádně vydusila.

co kecas (Čt, 25. 5. 2017 - 18:05)

24.5.2017 16:45 - čtenář 2

Nejsem žádné M a jak...

Pochybuju, že je tady víc takových retardů, kteří stále jak berani píšou NÉ. Styl příspěvků je pořád stejný.

To psal potom kdo?

čtenář 2 (Čt, 25. 5. 2017 - 17:05)

Jediny kdo je tady retard je...:-)Mně samozřejmě nešlo ani tak o to NÉ, ale o shodu různě podepsaných příspěvků právě s tímhle slovem. Fakt se mi nezdá, že by tenhle nesmysl napadl víc lidí a ještě k tomu na jedné diskuzi. A ten retard byl míněn na obsah těch příspěvků, kdy vynervovanou Milunu deptal(a) s jistou rozkoší, která z těch příspěvků čišela.
Fanoušek je samozřejmě blb, to tady vidí každej, to nemusím psát. Eržika psala tak jak vyslovuje, ona ani neměla tušení kam správně vložit diakritiku, ale nesnažila se nikoho deptat. Mimochodem přítel její dcery založil tuhle diskuzi, když tady jednou v noci psal, že jeho přítelkyni(Eržiky dceru) někdo někam odtáhl a kupodivu se za chvíli ozval někdo, kdo to prý celé viděl. A tak se tady do té doby zamrzlá diskuze rozjela. To bylo asi rok nebo tak nějak než začala psát Miluna.

.... (Čt, 25. 5. 2017 - 17:05)

Miluno co ten malej,je stále u tetky nebo NÉ.(čtenáři2)?

Alice (Čt, 25. 5. 2017 - 16:05)

Asi je to pro tebe už moc...Ale mě nic jinýho teď nezbývá.Musím tu nějakou dobu být.Jsem na prášky,ještě nevím jak co bude.Dceruška je asi jako takovej rohlík:,(

Miluna (Čt, 25. 5. 2017 - 16:05)

to né bábi byla celkem v...Asi je to pro tebe už moc namáhavý nebo ti tak bylo samo od sebe? No ale že ani mi nic nepíše nevolá,teď vůbec nevim jestli je to kvůli černošce nebo tej malinkej.Je to hnusný,tohle neni žádný jak se říká že v partnerstvim maji lidi při sobě stát.Vlastně nevim vůbec nic,co to má znamenat! Nebýt Radka a Jirky tak je to jako když někde zmizí.Docela síla teda!

Reklama

Přidat komentář