Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Alice není vdaná ani...Lallo, mně jsou životy těch dvou vzdálené jako další galaxie. Ale na druhou stranu mě něčím fascinují, nemůžu napsat celý dojem, aspoň dnes ne.
A Radek? Je to velký kluk, určitě se tam neztratil.

Hmm (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Lallo nejde o kamaradi,Jirka je otec té malinké,určitě by rád věděl víc.Kde nechala Alice Radka.

Gina (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

S hrůzou jsem dočetla.
Milu, tebe je mi moc líto, vždycky mě přesvědčíš o tom, že tvoje city jsou opravdové. Bez ohledu na vše ostatní.
Jirkovi taky viditelně dobře není.
Ale chtěla bych Miluně, Jirkovi a hlavně všem, co tady tepou Alici, připomenout, že porodit o čtyři měsíce dřív mimčo je průser sám o sobě, a to pro každou ženskou, bez ohledu na okolnosti.
Mimo to může mít Alice rozhozené hormony, proto se chová tak, jak se chová.
Samozřejmě jsou to jen dohady, ale ať tak nebo tak, nikdo by neměl ubližovat těm, co jsou na dně, i když se to někomu jeví, že je to vlastní vinou.
Obě holky teď potřebujou číst něco pozitivního, ne do nich kopat.
O to jsem všechny kritiky chtěla poprosit.

Lalla (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Alice má právo, povinnosti...Alice není vdaná ani nežije s partnerem, se kterým by měla děti.Její základní povinnost je k jejím dětem. Samozřejmě zjednodušuji

Další její "povinnosti", které třeba vyplynuly z toho, co se stalo, porod v zahraničí a další náklady atd. nejsou jasné a zřejmě je otázka času,než se začnou řešit.

Myslím, že jsem mnohokrát dala najevo, že život Alice a její hodnoty mi nejsou blízké. Ovšem toto je krizová situace a není třeba, aby ji naháněli její kamarádi, pokud si to sama nepřeje

proč (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

O Románka máš postaráno?by se starala, jiní se postarají.

Sany (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Tak treba ji opravdu neco doslo a potrebuje o tom v klidu premyslet a zpracovat to.

o ano (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Každopádně jsi svobodný...Alice má právo, povinnosti nemá.

Lalla (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Ale já chci být fakt sama...O Románka máš postaráno?

Lalla (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Ale já chci být fakt sama...Každopádně jsi svobodný člověk a máš právo si v takto citlivé situaci zvolit kde chceš nebo nechceš být.

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 17:05)

Ale já chci být fakt sama nic v tom jinýho není! Já se neschovávám,je to jak jsem psala a na firmě nemám problém.

Ty (Pá, 26. 5. 2017 - 17:05)

Nikam nejezdi Milco ja to...Nevis ona vi

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 14:05)

Nikam nejezdi Milco ja to...Zavolej mi prosim Jirko.

Jirka (Pá, 26. 5. 2017 - 14:05)

Nikam nejezdi Milco ja to pojedu sam omrknout.Chova se dost divne.Moje miminko je to taky a citim to co ona tak nevim proc by nemela ject domu!

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 14:05)

Musela vyject podle co psala mezi 7-12h a v tom jsou 2 spoje podle idosu.No psychiatra mam 13.6..ale já bez ní nevydržim,mě zajímal a bavil život jen s ní.Já bez ní nechci být a nemůžu ani fungovat normálně bez ní.Třesu se jak při zimnici.

nezapomeň (Pá, 26. 5. 2017 - 14:05)

Ještě se takhle...ze v červnu jsi objednaná k psychiatrovi a máš začít pracovat. věnuj se praktickým věcem, splácej dluhy rodičům, plať alimenty a nemysli pořád na své já já já

no (Pá, 26. 5. 2017 - 14:05)

Kdo ví kde jede, zbytečně nikam nejezdi. Jdi ven mezi lidi.

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 14:05)

Asi pojedu do Prahy a budu koukat na vlaky jestli vystoupí abych měla jistotu že nevylezla někde v Německu.

Sany (Pá, 26. 5. 2017 - 14:05)

Ona mi sebou nechce víš...To se ti nedivim. Tak zkus jit za mamou treba nebo jestli nekoho znas. S nekym pokecat nebo tak. At prijdes na jine myslenky.

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 14:05)

Tezko rict. Ty ji znas...Ještě se takhle nechovala.Vůbec taky nevim.Jako když jí sama tak neznam jak sem myslela že znam:-(((

Miluna (Pá, 26. 5. 2017 - 14:05)

Milu, mela bys jit mozna taky...Ona mi sebou nechce víš chce být sama s kamarádkama:-( Asi půjdu chodit jen sama ven ale je mi dost blbě už i fyzicky z toho.Jak to popisuje Mia vždycky tak něco podobnýho.

Reklama

Přidat komentář