Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Pá, 26. 5. 2017 - 06:05)

No to by se plácl přes...Ne já přijedu sama musím nakonec do Čr

Miluna (Čt, 25. 5. 2017 - 23:05)

No to by se plácl přes kapsu:-) a nedokážu si ho představit jak by tam s náma letěl.Je nějakej zvláštní ten chlap.No Lallo docela se toho bojim už tim že mi nevolá nic.Takže vůbec nevim jestli nás chce,nevim co se to děje s ní .

a (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Zpáteční i pro Radka.

no (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Ja bych to zaplatil kdybych...tak jedině letenku pro Milunu, Jirku a Radkovo tátu. I zpáteční. Co Miluno?

Lalla (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

To možná jo ale zase to...Hlavně se Alice zeptejte, jestli se s vámi může nebo chce setkat. Takže, když budeš chtít, abych ti našla spojení a je v kodani, je to jednoduché. nebo koukněte na ten vlak, Sany má pravdu

Dobrou noc

Aliccin fanouse (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Ja bych to zaplatil kdybych mohl letet taky.Chci ji videt,musi to byt hrozny co zazila,musi tam trpet jako zvire.

nekdo (Sany, kd (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

To možná jo ale zase to...to asi jo, no

Miluna (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Neni vyhodnejsi jet...To možná jo ale zase to zabere hodně hodin a Jirka asi teď dovolenou nedostane.

Miluna (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Prý bysme museli letět do Kodaně.No právě já ty peníze teď se bojim cokoliv utratit tak jestli je to drahý tak asi poletí jen Jirka:-((

nekdo (Sany, kd (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Neni vyhodnejsi jet napr.busem? Napr neco jako Studen Agency? Tedy financne,tak to myslim.

hm (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Jo Lallo to bys byla hodná...Miluno, šetři s penězma, teď budou jen samé výdaje.

Lalla (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Jo Lallo to bys byla hodná...Napiš ve kterém místě se nachází a já zítra něco najdu

Miluna (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Milu, nechceš, abych vám...Jo Lallo to bys byla hodná my jsme ještě nikdy neletěli ale nevíme jestli to finančně půjde,tak jestli nevíš na kolik by to vyšlo? Já jestli utratim tyhle její peníze tak se můžu zase stěhovat z bytu.

Lalla (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Jasně, Sany, za děti jsem...Dobrou, Gino

Miluna (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Ginčo já to tu beru tak že když už tu mam kus svýho života tak v tom pokračuju.Dřív sem tu hledala cikány a už sem tu ze zvyku zůstala a taky proto že tu lidi zrovna jako si ty mam ráda a chci je mít jako kamarády.Já sem ráda když někdo píše i o sobě jako to dělá Mia pro mě je to pak relax pak furt na vás všechny myslim a představuju si vás.Třeba bych v někom dalšim z vás našla takovou další Alici? Co taková M.??? Hodně na ní teď taky myslim to co napsala,to je tak citlivý že si netroufam víc o tom psát ale mam to teď v hlavě prostě.Myslim dokola teď na Alici a na M.a do toho mi problikává Mia a tim se držim sebe zvládat.

Gina (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Gino,ony mozna stastne...Jasně, Sany, za děti jsem se tu už přimlouvala. A ostatní - dospělí - by měli mít rozum a nenechat se.
Musím ale už jít spát, nevydržím dlouho ponocovat.
Milu, držím palce, ať už se rozhodnete jakkoliv.

Lalla (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Ne já tu sem Ginčo já sem...Milu, nechceš, abych vám našla letecké spojení?

Mia (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Milčo, to je omyl. Ona tím kamionem jezdila proto, že ji to bavilo a měla volnost, mohla si dělat co chtěla. To píši jen proto, aby ses nijak neobvinovala. Ona to nedělala kvůli tobě, ale kvůli sobě. Já tě od ní nezrazuji, je to vaše věc co děláte, ale nedělej si žádný výčitky.

nekdo (Sany, kd (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Lallo, já tu nemusím...Gino,ony mozna stastne jsou,ale mnohdy na ukor jinych a to je to, co zde je kritizovano.
Ja uz to psala nekolikrat, at si kazdy dela, co chce,ale v momente,kdy jsou v tom deti,tak to nejde, to je jasne.

- (Čt, 25. 5. 2017 - 22:05)

Ne já tu sem Ginčo já sem...Radka prenasela,pac se driv asi nechovala jako utrzena ze retezu.

Reklama

Přidat komentář