Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

čtenář 2 (Čt, 25. 5. 2017 - 19:05)

mas pravdu tadi psali...Ahoj Alexi. Jo Jiřina byla šlapka a chodila s kamioňákama. Pamatuju si že psala, že ji vzrušujou protože mají ve své moci silný stroj. Kdoví kde je jí konec.:-)

čtenář 2 (Čt, 25. 5. 2017 - 18:05)

Koho by to zajímalo, tak tady je ten první příspěvek o kterém jsem psal výše. Tehdy psal pod nickem Radim.

http://diskuse.doktorka.cz/romove-ziji-tu-s-nami/archiv/1900/

Alex (Čt, 25. 5. 2017 - 18:05)

:-)Mně samozřejmě nešlo...mas pravdu tadi psali budekcky cigani nejdriv.ted je jich vetsina v anglii nebo vezeni skoda.taki tu psali kamionaci ale nemeli nic spolecniho s milunou a alici ale s jirinou co znala petru.pamatuje nekdo?

jarin origoš (Čt, 25. 5. 2017 - 18:05)

Co to tady bylo dnes zase za mentální průjem?
A jéje, tak vida, mimčo už je na světě, to není dobré. Co bude s Radkem? Kamiónem? Jestli Alice zatajila těhotenství, tak to bude průser. Ale co, škoda slov, vše již bylo řečeno a papouškovat znovu, co je zřejmé, nemá smysl.
Snad jen k tomuto- Alice, narazil jsem tu 2x na tvůj výrok "o to se nestarej". Jednou to psala Miluna dnes nebo včera, že jsi jí tak prý odpověděla na dost zásadní dotaz k té tvé práci a podruhé vidím, že jsi to napsala dnes ty ráno, když se tě ptala. Alice, když někdo odpovídá takto vyhýbavě, znamená to, že něco nechce říci- něco tají. Našel bych tu více nejasností, možná je to mojí bývalou profesí číst mezi řádky, proto možná tuším víc, než si myslíš. Mám pokračovat dál? Raději ne. To by ale snad i slepý viděl. Jedno ti řeknu, před následky neutečeš a to v jakémkoliv smyslu, ktetý tě napadne.
Pro čtenáře 2- také jsem si všiml toho, s jakým gustem si tu někdo Milunu vychutnával a ještě lil olej do ohně, aby se Miluna řádně vydusila.

co kecas (Čt, 25. 5. 2017 - 18:05)

24.5.2017 16:45 - čtenář 2

Nejsem žádné M a jak...

Pochybuju, že je tady víc takových retardů, kteří stále jak berani píšou NÉ. Styl příspěvků je pořád stejný.

To psal potom kdo?

čtenář 2 (Čt, 25. 5. 2017 - 17:05)

Jediny kdo je tady retard je...:-)Mně samozřejmě nešlo ani tak o to NÉ, ale o shodu různě podepsaných příspěvků právě s tímhle slovem. Fakt se mi nezdá, že by tenhle nesmysl napadl víc lidí a ještě k tomu na jedné diskuzi. A ten retard byl míněn na obsah těch příspěvků, kdy vynervovanou Milunu deptal(a) s jistou rozkoší, která z těch příspěvků čišela.
Fanoušek je samozřejmě blb, to tady vidí každej, to nemusím psát. Eržika psala tak jak vyslovuje, ona ani neměla tušení kam správně vložit diakritiku, ale nesnažila se nikoho deptat. Mimochodem přítel její dcery založil tuhle diskuzi, když tady jednou v noci psal, že jeho přítelkyni(Eržiky dceru) někdo někam odtáhl a kupodivu se za chvíli ozval někdo, kdo to prý celé viděl. A tak se tady do té doby zamrzlá diskuze rozjela. To bylo asi rok nebo tak nějak než začala psát Miluna.

.... (Čt, 25. 5. 2017 - 17:05)

Miluno co ten malej,je stále u tetky nebo NÉ.(čtenáři2)?

Alice (Čt, 25. 5. 2017 - 16:05)

Asi je to pro tebe už moc...Ale mě nic jinýho teď nezbývá.Musím tu nějakou dobu být.Jsem na prášky,ještě nevím jak co bude.Dceruška je asi jako takovej rohlík:,(

Miluna (Čt, 25. 5. 2017 - 16:05)

to né bábi byla celkem v...Asi je to pro tebe už moc namáhavý nebo ti tak bylo samo od sebe? No ale že ani mi nic nepíše nevolá,teď vůbec nevim jestli je to kvůli černošce nebo tej malinkej.Je to hnusný,tohle neni žádný jak se říká že v partnerstvim maji lidi při sobě stát.Vlastně nevim vůbec nic,co to má znamenat! Nebýt Radka a Jirky tak je to jako když někde zmizí.Docela síla teda!

Mia (Čt, 25. 5. 2017 - 14:05)

Ali a proč? Proč bych se...to né bábi byla celkem v poho, to jen já jsem byla načisto v háji. Bez energie, úplně vyplivnutá, byl to hnus.
Alice sem asi hned tak nepřijede, je to velikej průser co se stalo a tak má asi obavu z následků.

Miluna (Čt, 25. 5. 2017 - 12:05)

Ali a proč? Proč bych se neptala?? Takže ty domu nepřijedeš??? Miu tak já nevim co to má znamenat.Nevim co dělat.A co se v sobotu dělo? Bylo to s mámou nejhorší ten den? Jirko kde si teď?

Tady (Čt, 25. 5. 2017 - 11:05)

Tobě už dočista šibe.ale moc šancí mít nebudeš, to je jiná třída než Alice.

??????????????? (Čt, 25. 5. 2017 - 11:05)

co? nebo jsi se do M....Tobě už dočista šibe.

ty jsi nějakej (Čt, 25. 5. 2017 - 11:05)

Je to ženská,je to M.co? nebo jsi se do M. zamiloval?

nesamomluvuj (Čt, 25. 5. 2017 - 11:05)

Vždyť je to chlap ten jak...Je to ženská,je to M.

. (Čt, 25. 5. 2017 - 11:05)

podle psaní nevypadá že...Vždyť je to chlap ten jak píše o jednání

no (Čt, 25. 5. 2017 - 11:05)

podle psaní nevypadá že jsi vzdělaná(

necil se (Čt, 25. 5. 2017 - 11:05)

Uz nemam cas na psani, mam...porad

:-))) (Čt, 25. 5. 2017 - 10:05)

Uz nemam cas na psani, mam jednani.A ty si klidne rypej jak chces, musim se jedine smat.

necil se (Čt, 25. 5. 2017 - 10:05)

Mas problem? Neumis cist? tak...to by jsi muselA byt lezba aby jsi ji chtela

Reklama

Přidat komentář