Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

emoticon (Čt, 25. 5. 2017 - 10:05)

Jediny kdo je tady retard je...jistě M.

:-))) (Čt, 25. 5. 2017 - 09:05)

Milunko,tak moje krasna uz...Jediny kdo je tady retard je fanousek. To se na me nezlob ctenari2,napsat nekomu ze je retard kvuli tomu ze pise carku nad neco je takova hovadina. Podivej se na toho vola fanouska. Alice je nekde v prdeli,porodi predcasne, dite bojuje o zivot a on napise kdy mu zase bude psat. Je tohle normalni? Tomu to napis! Vzpominate na Erziku? ta psala vsechno dlouze a komu to vadilo, nikomu. Me to tak vytocilo jak si proti nekomu zaujaty. Hlavne mi nepis ze jsem M.nebo kdo jeste.

Jirka (Čt, 25. 5. 2017 - 09:05)

Milu musíš teď být...Kdyz se nema ptat proc tak to neni kvuli malinkej? Nejak to nechapu.

Alice (Čt, 25. 5. 2017 - 07:05)

Milu musíš teď být nějakou dobu beze mě já tam teď nemůžu,neptej se mi proč.Na účet ještě nějaký peníze přijdou ale šetři s tím,bude to jen za necelý 3 týdny.

Mia (St, 24. 5. 2017 - 22:05)

Já sem nikoho neznásilnila...no snažím se to vydržet. Sobota byla nejhorší, myslela jsem, že to nedám.

Miluna (St, 24. 5. 2017 - 21:05)

Já sem nikoho neznásilnila to sem špatně mámu pochopila.Aličko moje já tu piju na tebe moje Aličko,ráno sem ti roztrhala tričko a teď mluvim ns tvoje věci.Jo Miu jš budu čekat nic jinýhovmi nezbývá.A jak to zvládáš ty a díky Mio taky.

asi (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

:) asi si pod pojmem láska...když chodili na trasu a M. znásil%novala vlastnímatku

ale houby (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Zamilované byly někdy v...:) asi si pod pojmem láska vidiš to co ony

nojo (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Zamilované byly někdy v...kdybys to zde pořádně četla i víc dozadu, tak by jsi věděla, že jsou často zamilované a zamilované a konec a zamilované, je to pořád dokola.

Gina (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

byly zamilované a v pohodě?...Zamilované byly někdy v březnu nebo v dubnu - spolu.

Gina (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Milco ja nemam naladu nic tak...Jirko, nezoufej, pořád je tu naděje, že to dopadne dobře.

Kdy (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Sany, ano, máš pravdu, ale...byly zamilované a v pohodě? mají dohromady teď sedm dětí,tak u kterého partnera byly zamilované a v pohodě?

Gina (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Gino, nevis, z jakeho...Sany, ano, máš pravdu, ale na lidi prostě není šablona, každý jsme jiný. A holky poslouchají jen to, co se jim líbí, dělají chyby, ano, vím to.
Ale teď, v této chvíli, nemá smysl do nich kopat. Ani když byly zamilované a v pohodě, tak nemyslely na to, co by se mohlo stát. Ale kdyby něco chtěly změnit, jistě by to šlo.
Kdyby.

Jirka (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Milco ja nemam naladu nic tak nevolam.Tohle neni radost z narozeni to je jen duvod k obavam a k zoufalymu pocitu.Ja vzdycky chtel prave dceru,ale ne aby to dopadlo takhle.

Gina (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Vyšly z jiného prostředí...Třeba neomlouvá, ale prostě to tak je.
Vliv prostředí posílený geny, to je osud.

Sany (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Já ti rozumím, ale ty holky...Gino, nevis, z jakeho prostredi jsem vysla. ;) Ale ne, nemela jsem se spatne, ale po citove strance atd. ,teda nic moc.
Na druhou stranu, neverim, ze kazdy, kdo je z detskeho domova, zije takovymto zpusobem. Omluvu muzeme mit pro ledasco, ale ne pro toto. Tim s tou cernoskou atd. a jak Miluna psala, ze "nastavovala" celou noc, se mi zhnusila. Ona fakt mysli jen tim dole. To nema s decakem nic spolecneho. Nic jsem nepsala, radeji. Ale toto mne nenapadlo, ze se stane. No ale cekat se to dalo a psal to tu kazdy. Bohuzel.

neomlouvá (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Já ti rozumím, ale ty holky...Vyšly z jiného prostředí není omluva.Dost dětí vyšlo z děcáků a žijí kvalitní běžný a plnohodnotný život.

Gina (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Gino, ja mam proste docela...Já ti rozumím, ale ty holky vyšly z jiného prostředí než v jakém žiješ ty, žijou, jak umí, a často to neumí.
Když se ale někdo trápí, nenechá mě to v klidu.

Sany (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

Gino, ja mam proste docela zlost, no. Tak nejak nejsem schopna utesovat.

Gina (St, 24. 5. 2017 - 20:05)

oprava - je mi líto té malinké!

Reklama

Přidat komentář