Reklama

Křečové žíly

Návštěvník (Po, 11. 6. 2001 - 22:06)

Je mi 18 let a na leve noze se mi objevili krecove zily.V detstvi jsem mel v podkoleni cystu.Ta postupem casu zmizela.Cim muzou byt krecove zily zpusobeny.Aktivne sportuji a bolesti nemam.Vysok tlak take ne.Co mi doporucujete.Dekuji Martin

Návštěvník (Po, 11. 6. 2001 - 13:06)

Rada bych vedela, zda vadi jizda na kole, saunovani pri krecovych zilach. Dekuji za odpoved.Eva.

Návštěvník (Pá, 8. 6. 2001 - 14:06)

Paní doktorko,vd ebatě o přístroji Vacupress bylo napsáno, že se po něm zlepšuje stav křečových žil. Mě to připadá dost zvláštní, spíš se bojím, aby to nebo naopak.Nevíte,jestli je používání toho přístroje v tomto směru bezpečné?Děkuji za odpověď.

Návštěvník (Pá, 8. 6. 2001 - 08:06)

Na křečové žíly se doporučuje mj. gel z arniky.Zatím marně sháním po lékárnách, obchodech s bylinkami apod. Arniková mast se prodává běžně, gel z kaštanu také. Poradil by mi někdo, kde se dá koupit- v oblasti záp. a stř. Čech? Díky. Eva.

Návštěvník (So, 2. 6. 2001 - 12:06)

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Před dvěma lety mi při laparoskopii byli zjištěny těžké křečové žíly v pánvi,dlouho jsem brala léky na křečové žíli - Cilkanol atd. které ale bohužel vůbec nezabírali. Lékařka mi řekla, že operace není možná, ale bolesti se neustále zvětšují, hlavně bolesti souvisejí s nadýmáním, kdy mám velké křeče v břiše.Našel by se někdo kdo by mi dokázal poraditDíky Katka

Návštěvník (Ne, 6. 5. 2001 - 22:05)

Ahoj lidi Zajima mě jestli někdo nevite,zda sezeni v polovičním nebo plném lotosu zhoršuje stav varixů. Medituji v této pozici obvykle hodinu denně a kdyz vstanu citim ze mám nohy úplně dřevěné.Dál by mě zajimalo, zda vite o někom komu se podařilo přísným dodržováním doporučení DOKTORKY varixy odstranit.Dik.Mějte se pěkněKarel

Návštěvník (Út, 24. 4. 2001 - 17:04)

Trpím chronickou žilní nedostatečností, na doporučení lékaře nosím stenní kompresní punčochy. Zajímaly by mne zkušenosti s jejich nošením, ev. rady na druh upínání, výrobce atd. Podle mých zkušeností se mi nejlépe osvědčily Lonaris 97 v nekouzavé úpravě nebo na podvazky.

Návštěvník (So, 21. 4. 2001 - 23:04)

Chtěl bych Vás požádat o radu jak snížit viditelnost tepen, které mám stále vystouplé na spáncích. Jezdím závodně na kole a vždy po tréninku nebo závodě je mám velmi vystouplé (naběhlé) jako nikdo z mých kolegů. To samé nastane po konzumaci alkoholu nebo do určité míry ráno po probuzení. Domnívám se, že by tomu měla napomoci úprava životosprávy nebo nějaký vitamín či stopový prvek, který mi chybí a který by buďto stáhl tyto tepny anebo zpevnil pokožku. K dokreslení mého stavu bych chtěl podotknout, že mám velice jemnou pokožku a i vystouplé žíly na rukou i náběh na křečové žíly na nohou.Předem Vám děkuji za radu či laskavou pomoc.

Návštěvník (St, 18. 4. 2001 - 23:04)

Dobry den,nevim zda jste si adresu jiz zjistila ale metodou Chiva operje MUDr. Ota SchutzMezibranska 17/1592110 00 Praha 1tel:02 22210314mail: zilni.klinika"post.czHodne zdravi

Návštěvník (Út, 17. 4. 2001 - 13:04)

Dobrý den,ráda bych se zeptala, zda na vznik metličkových případně křečových žil nemá vliv epilace elektrickým strojkem. Mam dojem, ze pouzivanim totoho typu odstaňování chloupků se mi výskyt metličkových žilek výrazně zvýšil.Děkuji za odpověď.

Návštěvník (St, 28. 3. 2001 - 00:03)

Metody popsané výše plus uvedené v databázi nemocí mohou pomoci odstranit křečové žíly, přinejmenším působí jako prevnce dalšího zhoršování. Kromě diety s obsahem rutinu a vitamínu C, je velmi prospěšný Korolen a Ruticelit. Dále bych doporučovala konstituční homeopatii.

Návštěvník (St, 28. 3. 2001 - 00:03)

Mohlo by pomoci potírání přírodním vitamínem E.

Návštěvník (Ne, 25. 3. 2001 - 20:03)

Dobrý den,ráda bych se dozvěděla adresy,kde se provádějí jednodenní chirurgické zákroky,tzv.metoda Chiva. Děkuji

Návštěvník (So, 24. 3. 2001 - 18:03)

Dobry denje mi 22 let, mam nadvahu asi 25kilo. Mam krecovou zilu od svych 17ti let. Byla jsem na sklerotizaci, ale to nepomohlo. Potom jsem byla na operaci, a ta taky nepomohla. Nosim hrisne drahe potpurne puncochy kazdy den, jim zdrave (jen mam slabost pro cokoladu), denne cvicim a nohy mam stale v pohubu. Zkousela jsem ruzne prasky a kremy na posileni zilnich sten, ale ani po pul roce jsem nezaznamenala zadne zlepseni. Vim ze mi ta krecova zila sama nezmizi, ale nechci zase platit za operace co nepomuzou. Muzete mi prosim poradit co delat a na jakou kliniku se muzu s duverou obratit? Predem dekuji za Vas cas.

Návštěvník (Po, 19. 3. 2001 - 21:03)

Je mi 21 a na nohou se mi uz zacinaji objevovat krecove zily. Soucasne mi ale zacinaji praskat i male zilky vsude na tele a vytvari tak dost nevzhledne cervene nebo fialove pavoucky. Je mozne pomoci zpusobu vyse popsanych docilit vymizeni i tohoto a existuje na to nejaky specialni pripravek? Dekuji.

Návštěvník (Pá, 16. 3. 2001 - 12:03)

Zdravím. Mám nohy po operaci,ale dost mi kůže na nich tmavne až do černa.Vím,že je to nedostatečnou výživou tkáně.Je možné toto nějak ošetřit a kůži na noze vrátit do původního stavu.Děkuji za odpověd.

Návštěvník (Čt, 15. 3. 2001 - 23:03)

Sklerotizace asi na velké křečové žíly již nebude stačit. Pokud nezahájíte boj proti křečovým žilám - výživa, homeopatie, cvičení... viz. databáze nemocí, bude řešením operace.

Návštěvník (Čt, 15. 3. 2001 - 23:03)

Martino, dojděte si na vyšetření k lékaři, můžete mít vnitřní křečové žíly i na pravé noze.

Návštěvník (Čt, 15. 3. 2001 - 21:03)

Dobry den,myslite, ze je mozne uspesne lecit velke krecove zily sklerotizaci?Diky za odpoved.

Návštěvník (Ne, 25. 2. 2001 - 19:02)

Mám křečové žíly na levé noze, ale přesto mám velké bolesti obou nohou,ráda bych,kdyby mi někdo mohl poradit co stim.Když si nohy upnu do punčoch,je to ještě horší

Reklama

Přidat komentář