Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Byl jsi tam něk (Čt, 30. 3. 2017 - 14:03)

A co třeba skoti, to sou...Nosí se to na folklórních slavnostech, nikoliv jako běžný oděv. Nošení kiltu má svá pevná pravidla, hlavně to není žádná slabá sukýnka na léto, ale je ušit z poměrně silné a pevné látky. Ono taky ve Skotsku je málokdy víc než 20 stupňů.

a (Čt, 30. 3. 2017 - 14:03)

Je to zpravidla úchylačina....A co třeba skoti, to sou taky všichni úchyláci? Prosím, vysvětlit kdy je a není chlap v sukni uchyl.

Neobtěžuj s pán (Čt, 30. 3. 2017 - 13:03)

Máš pravdu a nejen v téhle...Je to zpravidla úchylačina. Já jsem v životě viděl jen 2 idioty v sukni, takže je to naprosto bizarní směšná záležitost.

Taky Petr (Čt, 30. 3. 2017 - 07:03)

Tolik slaboduchých názoru...Máš pravdu a nejen v téhle diskusi. Jen by mě zajímalo co jsou zač. Vždycky když se objeví jaký koliv alternativní názor na pánské oblečení, třeba blbý elesťáky na kolo, sesype se do diskuse stádo takovýchto mentálů a začnou omýlat jejich urážky atd. Přitom, jelikož by nic takovýho na sebe nevzali, protože jim to vlastní omezenost nedovolí, vůastně k danýmu těmatu ani nemaj co říct. Ted otázka vám omezeným. Kolik času zde trávíte, aby vám nic neušlo?

Pánská sukně (St, 29. 3. 2017 - 18:03)

To jsou názory NORMÁLNÍCH...je velmi vhodný oděv pro teplouše. Pod sukni jsou naprosto skvělá tanga. Obraz buzíka je pak dokonalý.

Mařko (St, 29. 3. 2017 - 17:03)

Tolik slaboduchých názoru...To jsou názory NORMÁLNÍCH mužů.

Marie (St, 29. 3. 2017 - 17:03)

Tolik slaboduchých názoru jako v tyhle diskuzi jsem už dávno neviděla. Ten Petr je zřejmě zakomplexovaný na teplouše. Tady se podívejte na rozumnou diskuzi: https://www.poradte.cz/volna-diskuze/21405-muzi-v-sukni.html

Tak, tak (St, 29. 3. 2017 - 17:03)

na vodě zažil, jak vyhodili...jsou to ouchylové

Já jsem loni (St, 29. 3. 2017 - 17:03)

na vodě zažil, jak vyhodili buzíka v sukni ven z hospody. Všichni jsme ujistili majitele, že pokud si ten teplouš bude stěžovat u ombudsmanky, tak ho přijdeme podpořit k soudu. Jak komicky ten teploušek při vynášení vřeštěl ! Je to neuvěřitelné, co si ty buzny navymýšlí.

Jůůů (St, 29. 3. 2017 - 16:03)

Zkusils? Třeba kilt? Ne? Tak...Božíčku, to musí být krása!

Už je to tak (St, 29. 3. 2017 - 16:03)

No, proč by nemohli...Už teď se svolávají na diskuzi o tangách a dokonce mají i své stránky, kde si fotí prdele.
Říkají tomu debeta na úrovni, my heterosexuálové jsme prý netolerantní a nerozumíme tomu, když nechodíme v dámském prádle.
Jsme prý hnusní chlapáci s pivními pupky a nerozumíme kultu krásy mužského těla.
Tak nevím, ale asi jako muži vymíráme.

Petr (St, 29. 3. 2017 - 16:03)

Zkusils? Třeba kilt? Ne? Tak...Děkuji, nemám zájem zkoušet oblečení pro teplouše.
Ale jinak si choď třeba nahý s dildem v zadku. Jak říkám, je mi jedno, v čem chodíš.
Jsi teplouš a ještě arogantní, když se o tebe někdo otře.

Taky Petr (St, 29. 3. 2017 - 13:03)

No, proč by nemohli...Zkusils? Třeba kilt? Ne? Tak nevíš vůbec nic. Takže nevím, proč používáš označení teplouš nebo narcista. A ty kecy o tolerantnosti? Tak nejak mi to připadá že si se..š do huby.

Petr (St, 29. 3. 2017 - 13:03)

No, proč by nemohli někteří "muži" nosit sukni, když už někteří nosí tanga, elasťáky a podobně.
Za chvíli ještě budou nosit lodičky, podvazky....
Holt teplouši a narcisové o sobě dávají vědět.
Ale nic ve zlém. Já jsem k těmto úchylům tolerantní.

hasič (St, 29. 3. 2017 - 10:03)

Pánská sukně je zbytečnost. Rdši kraťasy a je to stejné jak sukně. Špatně by se v ní pracovalo. A muži by vypadali nepřístojně. Myslím si, že by nastala zkáza národa.

Jirka (St, 29. 3. 2017 - 07:03)

Některé jsou příliš krátké, některé moc barevné, někdo se v tom jen předvádí, ale většina z nich by se dala běžně nosit.

p (So, 10. 3. 2018 - 07:03)

Pokud by u nás chlap nosil...S tím že kilt nevzbudí pozornost pravdu nemáš. Někteří lidé zírají dost nechápavě. Ani s tím, že není na léto. Pro mě je ideální tak od 5ti do 25ti st. Víc bývá málokdy. Je ale fakt dost těžký, ten můj má přes 5 kilo a teplý je taky, kompenzuje to ale tím že větrá. V tom nechápu ty co tady melou blbosti o nějakých kalhotkách je vidět že jsou fakt zasvěcení.

Kilt (Pá, 9. 3. 2018 - 20:03)

Kilty se dají sehnat i na...a naostro je určitě skvělá kombinace. Místní velikán a exhibicionista Ex by tam však nacpal dámské kalhotky

sorry (Pá, 9. 3. 2018 - 20:03)

Pokud by u nás chlap nosil...Kilty se dají sehnat i na léto, to je jen místní omyl.
Existují různé typy a vzory. Nepiš o tom čemu nerozumíš. Kilt se muže nosit v kterém období chceš a v létě na ostro nemá chybu.

Kilt je kilt (Pá, 9. 3. 2018 - 20:03)

Chtěl bych vidět jak tady...Pokud by u nás chlap nosil skutečný kilt, asi by to pozornost nevzbudilo. Kilt není rozhodně na léto. To by se sukýnkáři pěkně zapotili. Je těžký, vlněný a teplý. Ve Skotsku je v létě kolem 20 stupňů, takže se to dá vydržet. Ten idiot, co jsem ho viděl, měl nějakou sukni potištěnou sluníčkama. Asi dobroser.

Reklama

Přidat komentář