Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

a (Pá, 9. 3. 2018 - 20:03)

Přidej se k nám.....Je komu?

jj (Pá, 9. 3. 2018 - 20:03)

Dřív byla mužská suknice...Chtěl bych vidět jak tady ti chlapaci vejdou ve skotsku do hospody a tem skotum řeknou, ze jsou slecinky protože nosí sukni. Takový by opustil hospodu po kouscich. Jinak kilt se nenosí jen o svátcích opravdu v něm potkate lidi všude , třeba v té hospodě nebo na úřadě, na ulici.

Lekce češtiny (Pá, 9. 3. 2018 - 20:03)

Asi mluvíš o někom jiném,...Přidej se k nám.....

to jsi trochu m (Pá, 9. 3. 2018 - 20:03)

jo, ale řešení celého...Dřív byla mužská suknice naprosto běžná. Kalhoty prý (nebyl jsem u toho) vznikly spíš kvůli potřebě jezdit na koni. Takže to asi nebude ten pravý důvod. Jen pro pořádek nikdy jsem neprosazoval nošení dámských sukní a opradu nefňukám v koutě, že něco nemůžu. Dělám si co chci a názory druhých mě moc nevzrušují. Ale ten důvod, proč je u mužů pro současnou společnost toto nepřijatelné jsem, krom otřepaných frází, pořád nevyčetl. Jo a jak tady někdo prohlásil, že kilt můžou jen Skoti... Taky dost blbost. Ostatně i oni to měli jeden čas zakázaný.

opet (Pá, 9. 3. 2018 - 19:03)

jsi prokouknutý. Na...Asi mluvíš o někom jiném, ale při tvé zabedněností ti to jednou říct nestačí a nebo, že by došly argumenty.
Neboj už tě nebudu trápit aby si se nerozbrečel, takovej velkej chlapák. To by byla ostuda asi bys musel přestat nosit kalhoty a to bys neprežil.

jj, (Pá, 9. 3. 2018 - 19:03)

staráš se o rodinu a...souhlas. Taky bych věděl do čeho vrazit prachy a snad se v létě i zadaří, i rodina mi to přeje, ale do dámských hadrů to teda nebude.

"Hloupí člověk"...co si o tom myslet.

Diskuse mne zaujala, přeci jen zvláštní téma, ale je to x let...a nic. Takže zůstaneme asi u těch našich kalhot, kterých je nepřeberné množství.

(Pá, 9. 3. 2018 - 19:03)

Asi patří někomu jinému,....jsi prokouknutý. Na češtinu jsi se nepodíval, na kalhotky a plíny ano

Je (Ne, 23. 12. 2018 - 09:12)

to místní slaboduchý Emil

tohle (Pá, 9. 3. 2018 - 19:03)

náš velikán se zase...Asi patří někomu jinému,. Zkus to znova a líp.

Á..... (Pá, 9. 3. 2018 - 19:03)

Jsi opravdu hloupí člověk,...náš velikán se zase projevil. A popírá sám sebe

ty (Pá, 9. 3. 2018 - 19:03)

staráš se o rodinu a...Jsi opravdu hloupí člověk, proč do toho stále taháš nějaké kalhotky a punčocháče, ty si klidně nos pod kalhoty.

No právě (Pá, 9. 3. 2018 - 19:03)

ano. Nenosím ženské hadry...staráš se o rodinu a nemáš čas myslet na sukničky , kraječkové kalhotky, punčocháčky a plínky jako někteří diskuzní kreténi. Jediné, co mne asi tak mrzí, že si nemůžu koupit Jaguára. Kdybych neměl rodinu, tak bych na něj měl. Ale to je moje volba. Auťák je chlapská záležitost, sukýnka ne-e. To smrdí buzerantem nebo transkou.

tak (Pá, 9. 3. 2018 - 19:03)

ano. Nenosím ženské hadry...To jo a za to můžou kalhoty? A co nosí různí vagabundi?
Chtěl bych to vědět aby se ze mě nevhodným oděvem nestal zloděj nebo vrah.

(Pá, 9. 3. 2018 - 19:03)

Ted si pobavil chlapáku, ty...ano. Nenosím ženské hadry a starám se o rodinu.

hahaha (Pá, 9. 3. 2018 - 19:03)

jo, ale řešení celého...Ted si pobavil chlapáku, ty seš asi velkej válečník

Ten (Pá, 9. 3. 2018 - 19:03)

jo, ale řešení celého...hošan je už asi odrostlejší, navíc tu mužům propaguje k nošení tanga, dámské kalhotky a plíny. A kdo to nedělá ev. mu netaká, tak je podle něj netolerantní blbec. No a k tomu se my chlapi zkrátka vyjádřit chceme. Skoro až musíme. Takové modely ve společnosti jsou zvrácené. A není divu že sklízí, co zasel

no (Pá, 9. 3. 2018 - 18:03)

Chceš jeden důvod? Prosím....jo, ale řešení celého óbr problému bude v tom, že v minulosti muži neseděli u ohně, neudržovali oheň, nerodili děti...nedělali domov. Když tedy už ta historie....
Zkrátka chovali se jako mužský.
A když tady nějaký hošan chce nosit sukničku, tak ať jí nosí. Vždyť je to všem jedno. O jednoho blázna víc, to už náš stát snese.

No jistě (Pá, 9. 3. 2018 - 17:03)

Místo abyste někdo uvedl...Klidně se uraž, lituj se a jdi spinkat. Zaboř si čumáček do polštáře a plakej.
Ale moc lidí jsi tu na tu tvou suknickou víru nepřesvědčil.

Steve (Pá, 9. 3. 2018 - 17:03)

To opravdu NE ...

jen pro tebe (Pá, 9. 3. 2018 - 17:03)

Místo abyste někdo uvedl...Ano, není důvod nenosit sukni, klidně ji nos.

Reklama

Přidat komentář