Reklama

onanie kluků

jarda (Po, 5. 3. 2012 - 11:03)

já ho honím denně a výstřiky zbožnuji je to lepší než soulož a pokud to jde kluci nenechte ho vyschnout ja honím v praci doma ve vaně no prostě všude

Martin Jíra (Po, 18. 11. 2019 - 22:11)

Honit se honit nejlepší je to vzrušující udělat se navzájem silně mě to vzrušuje mohutně strikam

Jula (Po, 27. 2. 2012 - 21:02)

vy jste normalně parta...honím,honím a honím. Je to nejlepší věc pod sluncem. A to stříkání! A ještě lepší je honit s klukem. Holka tak pěkně vyhonit neumí!! Protože ho nemá!

Martin Jíra (Po, 18. 11. 2019 - 22:11)

Máš pravdu že je to fakt super, vzrušující udělat se s klukem mohli bychom se honit navzájem

Adam (So, 10. 12. 2011 - 10:12)

Je po problému jen sem nebyl zvyklý že to trvá tak dlouho

Unipetrol :D (Po, 5. 12. 2011 - 13:12)

vy jste normalně parta buzerantů a vylízanců :D :D :D asi se hodně nudite co kdyz si nekdo musi honit o zem :D

Igor (Po, 5. 12. 2011 - 00:12)

Na onanii pozor, způsobuje akné, ale hlavně homosexualitu!

Adam (Ne, 4. 12. 2011 - 23:12)

Prosím potřebuji radu už od malička onanuji o zem vím že je to dost trapný ale nejvíc mě štve že při masturbaci nemohu dosahnout vyvrcholení přičemž při onanování o zem vyvrcholím něco kolem 2 minut někdy i dřív!
Děkuji!Prosím poradte

lucka365 (Pá, 2. 12. 2011 - 23:12)

muj pritel radoby tajne onanoval u internetu, coz me celkem vadilo a posleze az vytacelo. vadilo mi ze je to tak naprazdno protoze se mi libi se na to podivat a bylo mi trapne si o to rict. Nicmene odhodlala jsem se k diskuzi na toto tema a po prekonani jeho studu posileneho alkoholem jsme ho necekane s kamaradkou doslova ukecaly ze se nema za co stydet. Nakonec se nam predvedl i se strikanim a musim rict ze krome zabavy nas to necekane taky dost vzrusilo. Asi jsme uchylne ale neresime proste se nam libi se na to spolecne divat a kdyz pekne zastrika tak je to super podivana. pa pa

petr píšu raduš (Po, 28. 11. 2011 - 21:11)

já onanuju pravou rukou,a onanuju asi tak 17minut.

(Ne, 27. 11. 2011 - 22:11)

Já vůbec neonanuji nemám...a jak píšeš na klávesnici když nemáš ruce :DD

i (St, 9. 11. 2011 - 08:11)

čím více si chlap honí, tím má menší riziko rakoviny prostaty

robin (Út, 8. 11. 2011 - 16:11)

a ty si jako co piča co mi chce onit

honza (Ne, 6. 11. 2011 - 13:11)

no r ja si honim hone casto...Honění ptáka není nic špatného, taky si ho honim každý den a u normálního zdravého kluka je to normální, semeno chce ven.

dave (So, 5. 11. 2011 - 17:11)

Jak je ta adresa? To si...no r ja si honim hone casto nejlepsi je pres vebku s chlapem a kdo vydrží dyl je to super miluju honení ptaků..
?

Pane boze (Čt, 25. 8. 2011 - 19:08)

Vy jste takovy prasata! Mrskat si neustale klobasu! Poradne vas zaprahnout v praci a hned by vas to masteni preslo.

MIRA (Čt, 25. 8. 2011 - 19:08)

jak jste na tom ?jak často...JAK SE HONIT

PetrDruhy (Út, 9. 8. 2011 - 08:08)

mam potiže s svysokym tlakem...Nevím, kolik Ti je let a v jakém zdravotním stavu celkově jsi. Mně na snížení krevního tlaku pomáhá vytrvalostní běh. Běhám lesem pomalým tempem několik kilometrů asi třikrát týdně.Před dvěma měsíci mi měřicí přístroj v lékárně zjistil tlak 151 na 93, včera v Karlových Varech v lékárně jsem si naměřil tlak 123 na 82. Na to, že mi bude 39 let a že jsem pár let tak trochu sabotoval zdravý životní styl, to docela jde. V 18 letech mi dorostová doktorka naměřila tlak 115/70. Vytrvalostní běh v rozumné míře, zdravém prostředí a v terénu, který člověku nehuntuje klouby, může zlepšit spoustu věcí, včetně sexuality, tedy i prožívání masturbace.:))

PetrDruhy (Út, 9. 8. 2011 - 08:08)

Některé dívenky se ptají proč onanujeme? Za sebe mohu říci, že převážně pro potěšení. Někdy masturbuji ze zdravotních důvodů, vycítil jsem, že jedině tak si zachovám zdravou prostatu. Své přítelkyni jsem vysvětlil, že onanie je nejen potěšení, ale i zdravotní záležitost. Ale pozor, aby někoho nenačapaly děti. To je v této souvislosti asi největší trapas. A pozor, kluci a pánové, osvědčilo se mi držet se rady jednoho starého pána, který už dlouho nežije: po sexuálním aktu či masturbaci je nutno dobře se vychcat.

P.S. Spousta lidí apeluje na morální zásady, což je správné. Bohužel tak někdy číní velmi nešťastným způsobem, což z nich v oblasti sexuality číní těžko použitelná polena.

P.P.S. Nebuďme čuňata a zvrhlící, ale odvrhněme pokrytectví a falešnou morálku.

p (Po, 8. 8. 2011 - 22:08)

Jak je ta adresa? To si...Nejlepší je si ho vyhonit někde v přírodě a pořádně, kde se můžeš pořádně vystříkat a nemusíš nic uklízet.

Reklama

Přidat komentář