Reklama

onanie kluků

Další kluk (So, 14. 7. 2012 - 18:07)

Slyšel jsem, že černoši si to dokáží stříknout do vlastní prdele. Panečku, to musí být dvojnásobný pocit rozkoše. :-)

kluk (So, 14. 7. 2012 - 16:07)

Tak když už by byla...No to taky většinou stříkám do ní, ale někdy změna neuškodí.

Oskar (So, 14. 7. 2012 - 16:07)

Honim si ho každý den až...Tak když už by byla kámoška tak bych to radši stříkal do ní !

kluk (So, 14. 7. 2012 - 15:07)

Velice příjemný je si při...Honim si ho každý den až do výstřiku, ale lepší a silnější střik mám když mi ho honí kámoška a ještě mi přitom dráždí kulky a podbřišek to ze mě lítaj chuchvalce semene.

Oskar (So, 14. 7. 2012 - 15:07)

Velice příjemný je si při honění do něj bouchat kladívkem,výstřik je potom silnější a prožitek intenzivnější.Dělám to tak pořád a je to pecka.

špatné (Pá, 6. 7. 2012 - 07:07)

Je mě 17 let, masturbuji od...v Tvém věku by jsi již měl davno stříkat sperma.To neni chybou,měl by jsi se poraditz s lekařem -urolog nebo sexuolog.

Petr (Po, 25. 6. 2012 - 15:06)

Je mě 17 let, masturbuji od 14 a ještě jsem nikdy neměl ejakulaci,ale orgasmus mám pokaždé a trvá tak 5 minut, ale ven nevyjde nic.Dělám něco špatně? Celý den mám potom velmi nepříjemný pocit a i bolesti někde uvnitř.
Nevíte co s tím?

Patrik (Ne, 24. 6. 2012 - 16:06)

já honím jedenkrát denně,jsem levák ale ruce střídám jinak bych měl jednu ruku jak Arnold a druhou jako Strnad :-),proč? je to super a nikoho tím neobtěžuji

Langoš (Ne, 17. 6. 2012 - 19:06)

Zkoušel jste někdo onanovat s pánskými košilemi? Je to velmi příjemné při dotyku s penisem. Musí být měkká a příjemná a prefektně vás udělá. Koho vzrušují chlapi v košilích tak je to ideální zpestření onanie.

Jára (Ne, 10. 6. 2012 - 23:06)

já ho honím denně a...Já honím taky všude, kde to jen trochu jde. Několikrát denně. Je mi 16. Hodně nahlas u toho ale hekám a sténám - nejvíce pak při výstřicích. Super mě vzrušuje, když honím v pokojíku a vím jistě, že rodiče musí to moje sténání slyšet.

Zdenda (Čt, 8. 3. 2012 - 11:03)

já ho honím denně a...Asi na tom něco pravdy bude. Já si ho taky honím co můžu - několikrát denně. A ještě stačím uspokojit manželku i milenku. Prostě honím všude, kde to jen jde - dokonce i jednou na rozhledně - to byl zážitek a ty výstřiky!! Jinak honím u TV, u PC, v autě, v lese, na člunu, ve vodě, ve vaně, prostě kde to jen trochu jde. Zkuste si to a uvidíte sami! Jo, ještě jsem to nezkoušel na sjezdovce... Nejlepší je honit a honit a honit.

jarda (Po, 5. 3. 2012 - 11:03)

já ho honím denně a výstřiky zbožnuji je to lepší než soulož a pokud to jde kluci nenechte ho vyschnout ja honím v praci doma ve vaně no prostě všude

Martin Jíra (Po, 18. 11. 2019 - 22:11)

Honit se honit nejlepší je to vzrušující udělat se navzájem silně mě to vzrušuje mohutně strikam

Jula (Po, 27. 2. 2012 - 21:02)

vy jste normalně parta...honím,honím a honím. Je to nejlepší věc pod sluncem. A to stříkání! A ještě lepší je honit s klukem. Holka tak pěkně vyhonit neumí!! Protože ho nemá!

Martin Jíra (Po, 18. 11. 2019 - 22:11)

Máš pravdu že je to fakt super, vzrušující udělat se s klukem mohli bychom se honit navzájem

Adam (So, 10. 12. 2011 - 10:12)

Je po problému jen sem nebyl zvyklý že to trvá tak dlouho

Unipetrol :D (Po, 5. 12. 2011 - 13:12)

vy jste normalně parta buzerantů a vylízanců :D :D :D asi se hodně nudite co kdyz si nekdo musi honit o zem :D

Igor (Po, 5. 12. 2011 - 00:12)

Na onanii pozor, způsobuje akné, ale hlavně homosexualitu!

Adam (Ne, 4. 12. 2011 - 23:12)

Prosím potřebuji radu už od malička onanuji o zem vím že je to dost trapný ale nejvíc mě štve že při masturbaci nemohu dosahnout vyvrcholení přičemž při onanování o zem vyvrcholím něco kolem 2 minut někdy i dřív!
Děkuji!Prosím poradte

lucka365 (Pá, 2. 12. 2011 - 23:12)

muj pritel radoby tajne onanoval u internetu, coz me celkem vadilo a posleze az vytacelo. vadilo mi ze je to tak naprazdno protoze se mi libi se na to podivat a bylo mi trapne si o to rict. Nicmene odhodlala jsem se k diskuzi na toto tema a po prekonani jeho studu posileneho alkoholem jsme ho necekane s kamaradkou doslova ukecaly ze se nema za co stydet. Nakonec se nam predvedl i se strikanim a musim rict ze krome zabavy nas to necekane taky dost vzrusilo. Asi jsme uchylne ale neresime proste se nam libi se na to spolecne divat a kdyz pekne zastrika tak je to super podivana. pa pa

Reklama

Přidat komentář