Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Zdenka (So, 20. 12. 2008 - 15:12)

Gábi, a jaké to bylo, když ti to šlo do kalhot a v tu chvilku, co si v tom byla? Taky to plánuju vyzkoušet, tak ať vím, do čeho jdu.

Kamil (Pá, 19. 12. 2008 - 21:12)

Ladane, to je sice pěkné, ale i kdyby se jí to líbilo i po tomhle, Gábině je 14!!!
Gábino, to je mi líto, že se to takhle provalilo. To je nejhorší možná varianta a ještě tolik svědků. Jsi měla smůlu, ale aspoň tě to "vyléčilo". U počůrání smrad nehrozí a když mokré kalhoty uschnou, nikdo nic nepozná. A na tmavých gatích kolikrát ani není vidět, že jsou mokré. Kdyby tě náhodou to napadlo zkoušet, tak v tom nebuď moc dlouho, a venku už vůbec ne, riskuješ nastydnutí a záněty.

Ladan (Pá, 19. 12. 2008 - 20:12)

Tak to je skoda,ze se ti to nelibilo,ja kdybych mel takovou holku,co by curala a kadila predemnou do kalhotek,tak bych byl stestim bez sebe.Pridal bych se k ni a bylo by to super.Asi se vam to bude zdat trapny,ale me se to opravdu libi a tak to delam alespon sam.

Ladan (Pá, 19. 12. 2008 - 20:12)

Tak to je skoda,ze se ti to nelibilo,ja kdybych mel takovou holku,co by curala a kadila predemnou do kalhotek,tak bych byl stestim bez sebe.Pridal bych se k ni a bylo by to super.Asi se vam to bude zdat trapny,ale me se to opravdu libi a tak to delam alespon sam.

Gábina (Pá, 19. 12. 2008 - 19:12)

Přišla jsem si jak malý školkový děcko.

Gábina (Pá, 19. 12. 2008 - 19:12)

to rákosníček: Už ani nemám zájem. Už jsem to totiž vyzkoušela do kalhot a se strašným trapasem, a tak opakovat to nechci. Možná bylo dobře, že jsem ty pleny nekoupila, protože by to všem bylo divné. Byla jsem sama doma vzala jsem projímadlo, oblékla se a čekala jsem, až to příjde. Dostavilo se to celkem rychle a docela dost jsem toho vykadila, že jsem myslela, že mi to kalhoty roztrhne. Pak jsem si vtom pobyla, a kyž jsem se chystala, že se z toho vysvlíknu a dám vše do pořádku, přišla nečekaně máma i se svou sestrou a jejich kamarádkou a mým bratrancem. Všichni začali čichat (smrad to byl opravdu velký) a máma se mne ptala jestli jsem v pořádku a já ji musela říct, že jsem se pokakala. V tom okamžiku jsem si říkala, že je dobře že nemám ty plíny, protože nevím, jak by to zdůvodnila. Takto si myslí, že jsem to prostě nevydržela. A já jsem se mohla handbou propadnout. Mamka nmě sprdla za zničný obleční. Na riflích to strašně prosáklo. Fakt už nemám zájem to opakovat.

Ladan (Pá, 19. 12. 2008 - 18:12)

Pro Petra:A kadis taky do nich?

Ladan (Pá, 19. 12. 2008 - 18:12)

Pro Petra:A kadis taky do nich?

petr (Pá, 19. 12. 2008 - 16:12)

také moc rád nosím plenky a čurám do nich sms na 731850575

Euron (Pá, 19. 12. 2008 - 13:12)

www.abdl.cz

Ladan (Pá, 19. 12. 2008 - 08:12)

Je me 35 a strasne rad to delam do slip,nekdy i do kalhotek,moc me to vzrusuje,kdyz se do nich muzu pekne vycurat,je to krasne teploucky.Jeste hezci je,kdyz se pak do nich vykadim,kdyz vidim jak hnednou a nabouluji se,je to neco nadherneho a vzdycky se u toho krasne udelam.

Ladan (Pá, 19. 12. 2008 - 08:12)

Je me 35 a strasne rad to delam do slip,nekdy i do kalhotek,moc me to vzrusuje,kdyz se do nich muzu pekne vycurat,je to krasne teploucky.Jeste hezci je,kdyz se pak do nich vykadim,kdyz vidim jak hnednou a nabouluji se,je to neco nadherneho a vzdycky se u toho krasne udelam.

Ladan (Pá, 19. 12. 2008 - 08:12)

Je me 35 a strasne rad to delam do slip,nekdy i do kalhotek,moc me to vzrusuje,kdyz se do nich muzu pekne vycurat,je to krasne teploucky.Jeste hezci je,kdyz se pak do nich vykadim,kdyz vidim jak hnednou a nabouluji se,je to neco nadherneho a vzdycky se u toho krasne udelam.

Ladan (Pá, 19. 12. 2008 - 08:12)

Je me 35 a strasne rad to delam do slip,nekdy i do kalhotek,moc me to vzrusuje,kdyz se do nich muzu pekne vycurat,je to krasne teploucky.Jeste hezci je,kdyz se pak do nich vykadim,kdyz vidim jak hnednou a nabouluji se,je to neco nadherneho a vzdycky se u toho krasne udelam.

rákosníček (Čt, 18. 12. 2008 - 15:12)

Ahoj Gábino, jestli chceš, taknapiš na abcdjr"seznam.cz

fafy (St, 17. 12. 2008 - 16:12)

Šla jsem za ní do koupelny a nevěřila vlastním očím, ona si přede mnou stáhla tepláky a opravdu na sobě měla obrovské plenky a byly celé počůrané. Když vyšla, snažila jsem se s ní o tom promluvit, ale ona mi jen řekla že si to našla na internetu a že se jí to líbí a já ničemu nerozumím. Od té doby (asi 2 týdny) nosí pleny. Do školy je nenosí, ale když přijde ze školy, hned si je oblékne, už jsem se jí snažila vysvětlit, že není žádné mimino, ale ona si klidně udělá takový balík, že sotva chodí

petr (Pá, 12. 12. 2008 - 19:12)

je mi 37 a take moc rád nosím plenky a čurám do nic libí se mi to a vzrušuje me to někdo podobný at se ozve na sms 731850575

Návštěvník (St, 10. 12. 2008 - 22:12)

to je prostě fetiš, co chceš řešit u odborníku?toho se prostě nezbaví...

Kamil (St, 10. 12. 2008 - 16:12)

Kristeen: A odhalili u tebe odborníci příčinu? Jestli je to psychické, tak to chce čas.

kristeen (Út, 9. 12. 2008 - 23:12)

Gábi neblbni..není to nic příjemného, snažím se plen již pár let zbavit a nejde to:-(

Reklama

Přidat komentář