Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Tomáš (Po, 24. 3. 2008 - 17:03)

Já newím, ale nejsem citlivý, proč jako? Plíny mám fakt jenom, když jsem nemocný, jinak si je neberu. Tak fakt newím, proč bych měl být citlivý... :o)
Jinak Vítku, za chvilku už ti ty plíny z Tesca přestanou sedět, prostě Ti budou malý, jak to budeš řešit potom? Musím Ti říct, že když jdu s receptem pro balík plínek do lékárny, stydím se jak blázen... A ty bys tam šel jenom tak? Koupit si plíny? Tak na to bych asi neměl... :o)

Návštěvník (Út, 18. 3. 2008 - 13:03)

Hans Lindemann: kecálku :)))

Hans Lindemann (Po, 17. 3. 2008 - 12:03)

To nemá s citlivostí co dělat!

Návštěvník (Út, 11. 3. 2008 - 08:03)

Tomáši a Vítku, vy musíte být citliví, viďte? ;o)

Martin (Po, 10. 3. 2008 - 13:03)

Souhlas.

Návštěvník (Po, 10. 3. 2008 - 12:03)

Ahoj Tomáši, pěkně jsi to vystihl. Taky nemám rád ty, kteří to dělají nepřirozeně. Ale někdy je lepší nemuset jít na záchod. Pokud jsou přirození takhle od mala, nic nemám proti něm.

Jakub (Čt, 4. 6. 2020 - 21:06)

Co je přirozené ?! Ono hranice mezi přirozeným a nepřirozeným je tak tenká, že není znatelná. Nošení plenek je asi tak nepřirozené jako nošení brýlí, či čehokoliv jiného.

vitek (Pá, 29. 2. 2008 - 15:02)

me je 12let a ja sem s tim zacal v 5ti letech myslim si ze noseni plen je dobre a me se to noseni libi par plenek mam na půdě,ja si je beru jen kdys chci a to spis na vecer kdys se nekdi nediva,ja si kupuji jen male baleni to mi staci P.S.nejlepsi sou teskovacke (a to si je kupuji sam)tak ahoj

Ptubik (Po, 11. 2. 2008 - 17:02)

A proc ne? Noseni plen je prijemne, otazkou je, zda jsou vyuzivany ke svemu puvodnimu ucelu. To je otazkou kazdeho, kdo pleny nosi. Ja je jiz nosim 30 let, nemyslim, ze bych stal bokem spolecnosti, proste nekdo ma rad ono a druhy zase neco jineho.

Joli (Ne, 10. 2. 2008 - 23:02)

Vážně? Napiš mi raději na e-mail zuzanka101"seznam.cz

Tomáš (Ne, 10. 2. 2008 - 20:02)

Chápu lidi, kterým dělá dobře pocit jednorázové plenky v rozkroku. Když mám chřipku a ležím v posteli, od 15 let dostávám jednorázové pleny, protože v horečkách se pomočuji. Ten pocit, když mám jednorázovou plenku na sobě, mám moc rád. Ale když se probudím mokrý, příjemné mi to není. Chřipku mívám pravidelně každý rok, nyní je mi 17 a od 15 mi máma pravidelně dává pleny. Je to docela trapas, ale v plenkách si tak užiju třeba 14 dní a pak mám na rok pokoj a po plence zatoužím jenom někdy, ale vždycky se ovládnu. Balík plen mám ve skříni nachystaný na další nemoc a docela se těším. Ale lidi, kteří se jen tak ze zábavy pomočují či kadí do plen, nechápu. Taky se mi nelíbí látkové pleny, já mám rád ty jednorázové. Hezky šustí a mě to dělá dobře...

laura (Ne, 10. 2. 2008 - 20:02)

řekla bych, že tady zde o nějaké neukojené potřeby z dětství, to že rodiče nejsou rozvedení, ještě nemusí nic znamenat. V dospělosti můžou tento zvyk zmírnit třeba hemeroidy, protože potom se stane vylučování neuvěřitelně bolestivé. Takže vaše problémy na mou hlavu.

MudMad (Ne, 10. 2. 2008 - 19:02)

Joli:
A proč ne? Tedy nedělám to mezi lidmi, spíš sám doma. Ale s pořádnou výbavou by se to dalo udělat klidně i na náměstí, nebo v hypermarketu a nikdo nic nepozná :) Jestli si o tom chceš pokecat "online", můžu ti dát ICQ.

Joli (Ne, 10. 2. 2008 - 19:02)

MudMade, to jako znamená že i dnes v tvém věku se prostě pokadíš, když na tebe přijde chuť to udělat? To tě velmi obdivuji, přiznávám se že i já mám přesně takové představy, ale asi bych jen tak sama od sebe neměla odvahu to zkusit.

MudMad (So, 9. 2. 2008 - 23:02)

Vážení, já jsem si tím taky prošel. Jako dítě jsem měl taky ty neutuchající pocity se pokadit, takže dobře vím, o čem tady všichni píšete. Představoval jsem si, že to v lese pustím do štramplí :)))
Sám jsem měl ze začátku přesně ty samé zábrany ale nakonec jsem to začal stejně praktikovat. Bydlel jsem s rodiči, ti nikdy nic nepoznali. Potom jsem se přestěhoval do vlastního bytu, kde jsem měl volné pole působnosti. Dnes je mi 30 a jsem šťastně ženatý. Vše se více méně uklidnilo, ale i dnes když mám tak jednou za rok chuť a příležitost, zvopáknu si to, je to prima změna a člověku se uleví. Ale já toho mám víc, občas se rád vybahním ve vypuštěném, od sluníčka vyhřátém rybníce. Je to vzrůšo ;-) Spíš než úchylka bych řekl, že to je prokletí s kterým se ale dá normálně žít, jen tomu člověk nesmí propadnout. Ale pořád lepší, než být pedofil, nebo násilník... Nemyslím, že bych měl nějaké pohnuté dětství, rodiče nerozvedení. Mám středoškolské vzdělání a dlouhou dobu pracuji v oblasti IT. Celkově si myslím, že vedu spokojený život. A vo tom to je :)

Návštěvník (Pá, 8. 2. 2008 - 13:02)

Zdravím pokud se ji to zalíbilo tak ji při tom nechte, nikomu tím neškodí a myslím že se jí to líbí tak proč ne.časem přijde na to že okolí ji nebude rozumět a bohužel že i ty plenky něco stojí.Ale pokud je to psychickeho razu tak to hodně špatně poznáte protože pokud by jí něco trápilo tak už vám to dávno řekne.

David (Ne, 16. 12. 2007 - 16:12)

Můj e-mail je Dejvid.P.d"seznam.cz napiš.

David (Ne, 16. 12. 2007 - 16:12)

Ahoj. S tím nemůžeš nic udělat je to fakt příjemné budeš se s tím muset smířit kdo to jednou skusí už se toho nezbaví. Můžu se vás zeptat odkud jste chtěl bych se s vaší dcerou poznat. Hledám spřízněnou duši.

pavel (Ne, 2. 12. 2007 - 00:12)

je mi 25let stale musím nosit jakékoliv plenky ale hlavně použitého dudana.šidítko mna noc nosím je i na vycházku

Jana (Pá, 30. 11. 2007 - 13:11)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO

7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta

Reklama

Přidat komentář