Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Návštěvník (St, 23. 4. 2008 - 17:04)

Plenky - leží v nich někdo, nevinně nařčen.

Návštěvník (St, 23. 4. 2008 - 17:04)

Jo, tolerantnost k tomuto tématu je těžká. Tedy, já to toleruji, ale nevím, jak pochopí společnost. Politika a společnost je o tom, že jsou dospělí. Ale náboženství je také o tom, že jsme děti.

jiri (Ne, 6. 4. 2008 - 02:04)

jak to tak vidim,vase dcerka je uz rozhodnuta plenky nosit a to ji nic uz nezabrani,vy by jste ji to mela plne tolerovat alespon doma do skoly se je asi ani v budoucnu neodvazi nosit,ale na vychazku si je klidne nekdy muze vzit,je to je ji prirozenost a nebude to jinak,nedelal bych s to ho drama,ale radeji noseni plenek bagatelizoval,at se nemusi tolik stydet uz i to je pro ni dost tzke,hlavne at se neuzavre doma v plenkach,nekdy kdyz si je nebude chtit vzit,treba nekam kde hrozi prozrazeni,by jste mohla na ni plenky vyzadovat,at se ji to nekdy taky noseni zneprijemni,vetsi pocet plen tedy i spotrebu muzete vyrovnavat latkovymi plenamy,stejne ji zalezi na velkem objemu,jedna je tenka,na noseni plen neni nic hrozneho snad bude spolecnost jeste vice tolerantni

jiri (So, 5. 4. 2008 - 23:04)

v plenach je fajn ,jen mi vadi ze se v nich neda chodit porad ,hlavne kvuli nepochopeni okoli,jeste jsem nepotkal nikoho kdo by je taky nosil a to bych chtel, jedna plenka nestaci

alex (Čt, 3. 4. 2008 - 19:04)

to nejsi sama

alex (Čt, 3. 4. 2008 - 19:04)

to nejsi sama

Návštěvník (Čt, 3. 4. 2008 - 18:04)

ja jsem od 8let nevidel ani jednu plinku, ale rad jsem je nosil protoze jsou hezky teple.

Návštěvník (Ne, 30. 3. 2008 - 14:03)

Bylo mi 6let jak jsem udělal to stejné.Ted už mi je 18let a rád na to vzpomínám.Vzpomínám si ještě jak mě ještě z kámošem nachytala mamka jak nosím plenky.

Mirek (Pá, 28. 3. 2008 - 07:03)

Souhlasím s Radkem, Evu obdivuji a mohu Radkova slova potvrdit. Patřím do té kategorie, o které píše a podařilo se mi dokonce mít přítelkyni, které se též líbilo být jako malá holka. Začalo to pro mne překvapivě její skutečnou nehodou, když jsme se jednou v noci vraceli z večeře a nevydržela domů a počůrala se při odemykání.Pak jsme o tom hovořili a svěřila se, že ji tyhle věci vzrušují. Také jsme pak nakoupili různé druhy plenek a prožívali spolu jakési její druhé dětství. Musím říct, že jí to hodně pomáhalo psychicky zvládat různé problémy. Její rodiče se rozvedli, když byla malá a matka ji dost trestala až do maturity, i za tyhle občasné nehody, naše hry ji dělaly dobře. Evo, zvolila jste moudrou cestu, vztah s dcerou Vám to všechno vrátí, i když to možná v první chvíli byl pro Vás docela šok.

Radek (Pá, 28. 3. 2008 - 00:03)

To jste, Evo, vyřešila nádherně. Málokdy se lze setkat u rodičů s takovým pochopením, zvlášť u takové záliby. A jiné miminkovské věci nechce? Dudlík, kojeneckou láhev atd. Pokud jí stačí jen plenky, pak je DL (Diaper Lover = milovnice plenek). A nechce po vás, resp. byla byste ochotná ji přebalit? Mohla byste ji překvapit, přijít k ní v noci s novou plenkou a přebalit ji. Možná kvůli této zálibě bude mít o něco málo těžší vybrat si partnera, ale vězte, že kluků, kterým se líbí počůraná děvčata v plenkách je dost.

Eva (Čt, 27. 3. 2008 - 22:03)

Dobrý den, přečetla jsem celou tuto diskuzi a jsem ráda, že v tom nejsem sama. Mám také 16letou dceru a nedávno při jednom rozhovoru se mi svěřila, že se jí zdají sny o tom jak má na sobě plenku a je počůraná a že jí to vzrušuje. Co jí na tom vzrušuje nedokázala vysvětlit a nakonec se přiznala, že už to vyskoučela, vzala si jí na noc a počůrala se.Prý to byl báječný pocit, cítit se zase jako malá. Ptala jsem se jakou plenku zkoušela, tak plenku pro dospělé ,že u spolužačky s nimy blbly (zbyly jim po babičce) tak si 3 vzala domů, ale tajně. Nejdřív jsem jí chtěla nenápadně odradit, tak jsem se zeptala jestli se mi v plence ukáže, nejdřív se jí moc nechtělo, ale nakonec k mému překvapení souhlasila a než šla spát tak se přebalila a přišla se ukázat a úplně mě tím odzbrojila. No a tu třetí měla potom na sobě když jsem přišla z práce domů, povídaly jsme si o tom, že by se měla nějak chránit když bude v plence dlouho, a nakonec se dohodly a šly druhý den do obchodu a koupily vše potřebné, balík plen pro dospělé(značku a velikost si našla sama někde na internetu) a mast na zadeček.Od té doby nosí plenky, hlavně na noc, ale už je měla i venku. Nechci jí nic zakazovat a po přečtení několika článků i této diskuze uznávám, že jsem asi udělala dobře a jsem sama zvědavá jak to dopadne. Mám jí moc ráda jako každá máma svoje dítě a je to opravdu lepší než drogy atd..., Hlavně když je v pohodě a ví, že se mi může svěřit kdykoli s čímkoli než aby se zatvrdila a přestaly jsme si rozumět. Také nevím jak se zachovat, zatím jsme se dohodly, že to nebudeme řešit a uvidí se.

Mámfurtchuť (Út, 25. 3. 2008 - 23:03)

já bych ji ty pochcaný pleny omlátil o dršku a ona by se vrátila k mise nebo nočníku.

luk (Út, 25. 3. 2008 - 22:03)

ahojte,občas když jsem doma sám tak si nakadím do trenek,hodně mě to vzrušuje ale jen představa,jakmile to udělám tak vzrušení je pryč a řeknu si že to bylo naposled,ale stejně to dělám pořát dál,,,čím to je?

Kamila (Út, 25. 3. 2008 - 16:03)

A pokud chcete vyzvědět víc, existuje řada stránek, věnujících se této tématice:
http://gentra.unas.cz/portal.html
http://www.muzivdamskem.wz.cz
http://www.translide.cz/
http://www.translide.com/

Kamila (Út, 25. 3. 2008 - 16:03)

Pro Marii: Zřejmě je v pubertě, to kluci dělávají, že nosí dívčí věci, aby "přičichli" k ženě a tohle je nejjednodušší metoda, když to má po ruce. To by ho ovšem lákalo spíš použité prádlo.
Ovšem líčení k tomu moc nepasuje. Spíš to vypadá, že je buď crossdresser (CD) nebo transvestita (TV). To znamená, že buď ho sexuálně vzrušuje nosit dámské, nebo se mu jen líbí vypadat jako žena a chce, aby ho tak okolí přijímalo. Pokud má tyto chutě jen někdy, tj. nevadí mu plnit klučičí roli - hrál si s autíčky, zajímá ho fotbal, je to ještě "dobré". Horší varianta pro vaši rodinu je, pokud chce být holka trvale. Hranice mezi CD/TV a transsexualitou je někdy složitá, časem lidé CD/TV mohou zjistit, že jsou vlastně transsexuálové (z ženy na muže MtF a naopak FtM). Nejlepší by byla odborná rada s osobní návštěvou u sexuologa - Fifková, nebo Weiss.
Rozhodně ale tohle není vaše chyba, s výchovou to nemá vůbec nic dělat, prostě to tak je. Váš syn má výhodu, že to berete, je šťastný a našel snad pochopení v rodině.

MudMad (Út, 25. 3. 2008 - 11:03)

Marie, a ptala jsi se ho na to? To že se mu líbí nosit dámské prádlo neznamená že je gay.

Marie (Út, 25. 3. 2008 - 04:03)

můj 14-letý syn zase na sebe permanatně navléká podprsenky a kalhotky mé starší dcery. Nejdřív to tajil, když jsem na to přišla, tak se tím netají a už se začíná líčit. Obávám se že je značně ujetý, k doktorovi ho nedostanu, mám podezření, že je to holka v mužském těle. Ach jo. Už mě ukecal a já mu to prádlo opatřuji sama. Jak je nadšený z krásné krajkové podprsenky. Vycpávky už má také. Poradíte někdo?

, (Po, 24. 3. 2008 - 22:03)

dáte sem někdo odkazy na fotky a videa?bez registrace

petr (Po, 24. 3. 2008 - 19:03)

ahoj je mi 35 let a také velice rád nosím plenky a plenkové kalhotky a líbí se mi v nich počurávat,zbožnuji to teplo a mokro,hledám někoho podobného komu se to teké líbí a nosí je.Rad bych se s nim setkal v plenkách,ma li někdo zájem pište mi smsky na tel 731850575,těším se na setkání v plenkách

Jaroslav (Ne, 14. 8. 2022 - 10:08)

Ahoj moc rád bych se stebou seznámil a odkud jsi

Reklama

Přidat komentář