Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

mona (Út, 29. 5. 2007 - 17:05)

ježíši, vysvětlí mi někdo konečně, o co tady jde? Tak je to úchylka nebo nemoc nebo rozežranost nebo co?V životě jsem o tom neslyšela.Myslím, že si všichni vymýšlíte.Jenom se proboha neurážejte a kdo ví trochu více,napište,o co GO! Jinak tahle diskuze fakt nemá cenu.

M (Út, 29. 5. 2007 - 13:05)

Tak ať je nosí, když na to má a nestydí se, jen s tím už dejte pokoj...

Návštěvník (Út, 29. 5. 2007 - 08:05)

přijde mi uhozený chodit nemocnici do plen, když je člověk mobilní

dasa (Út, 29. 5. 2007 - 00:05)

no jeste že to nenimoje.asi bych ji dala pres hubu.

Návštěvník (Po, 28. 5. 2007 - 00:05)

Třílitrovky se opravdu přes den nosit dají. Nesmíš jich na sobě mít více. Jedné si nikdo ani nevšimne.

Návštěvník (So, 26. 5. 2007 - 15:05)

Dají se třílitrovky nosit i přes den? Byly by moc vidět při chůzi?

Návštěvník (Ne, 20. 5. 2007 - 16:05)

Pamprsky jim jdou do nákladů a nedávají je ani těm, kdo je opravdu potřebují. Musí jim je kupovat příbuzní. A pokud to budeš pouštět jen tak, tak u ženských je dost pravděpodobné, že zkraje si to budeš poštět do gatěk.

Návštěvník (Ne, 20. 5. 2007 - 15:05)

Já bych se chtěla zeptat, když jste třeba v nemocnici a štítíte se tam jít na WC, může si člověk požádat o pleny, připadá mi to dost trapné, ale prostě nikam na záchod jít nemůžu. Ale bylo by mi velice trapné říct, třeba sestřičce, aby mě přebalila, když už bych to nevydržela. A taky by mě zajímalo, když to víc jak 14 dní budu jen tak pouštět, nemůže se mi stát, že až potom půjdu domů, nebudu už umět chodit normálně na záchod?

Návštěvník (Út, 15. 5. 2007 - 16:05)

Třílitrovky jsou na noc. pokud máš moc volné gatě tak se to dá, ale je toho moc mezi nohama. Sedět se v tom dá pokud je to teplý, ale pak to studí. Igelit smrad drží, ale sem tam se najde fuk, kudy smrádek uniká. Pokud máš dobře namaštěný krupon, tak v tom můžeš vydržet i do rána.

Návštěvník (Út, 15. 5. 2007 - 15:05)

Prosím opravdu NUTNĚ potřebuji vědět pár informací o 3litrových plenách pro dospělé.
Jsou vidět moc pod oblečením? Kolik počurání vydrží? Pokud má člověk správně ošetřenou pokožku, jak dlouho vydrží v pokakané plence? Je to moc nepříjemné v tom pak sedět a smrdí to moc?

Lucie (So, 12. 5. 2007 - 17:05)

Je to cítit úplně stejně, s tím nic nenaděláš. Mám zkušenosti s babičkou.

Danka (So, 12. 5. 2007 - 17:05)

To snad není možné, to je přece strašné, chudáci ti lidé, kteří plenyn nutně potřebují, myslela jsem, že to nemůže být cítit, když si představím, jak to těm miminkům kolikrát vyleze až z plínečky na nohy. No snad ty pleny nejsou úplně stejné, to by přece bylo strašné.

Návštěvník (So, 12. 5. 2007 - 12:05)

Pokud máš na mysli posrání, tak smrdí jako tchoř. A je jedno jestli je to miminko a nebo dospělý. Na zakrytí pachu tam nic není :-(

Danka (So, 12. 5. 2007 - 11:05)

Chtěla bych se jen zeptat, je cítit, když si dospělý člověk uleví do pleny? Přece nesmrdí jako pokakané mimnko, snad mají ty pleny pro dospělé něco pro zakrytí pachu ne?

Sambal (Čt, 10. 5. 2007 - 19:05)

Baby Land placený samozřejmě není. Každopádně , když už si někdo přečte nějaký článek, nebo téma v diskusním fóru, tak nejvíce potěší, pokud tam zanechá nějaký svůj vlastní názor, nebo připomínku. Ať už pozitivní, nebo negativní. Každý má právo na svůj vlastní názor, ale osobně je to pro mě cennější, než nějaká finanční pomoc.

BTW: Kdo je Leona?

Jan (So, 5. 5. 2007 - 11:05)

Jana:sory že sem byl nepříjemnej, jenom mě zdálo se, že to bude jiná holka:)

jana (Čt, 3. 5. 2007 - 20:05)

ale já to nemyslím špatně,jenom to fakt nechápu,prostě jsem o tom ještě neslyšela.

Jan (Čt, 3. 5. 2007 - 17:05)

Jana: Proč? Zkus trochu naslouchat!

Návštěvník (Čt, 3. 5. 2007 - 16:05)

Psychickou poruchu máš ty, on je jenom tělesně postižený.

Jana (Čt, 3. 5. 2007 - 15:05)

vůbec tomu nerozumím.To je jako nějaká psychická porucha nebo co?

Reklama

Přidat komentář