Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Návštěvník (Ne, 10. 6. 2007 - 20:06)

Leona píše o dětech odprné věci.

Sambal (Ne, 10. 6. 2007 - 20:06)

Baby Land je samozřejmě zadarmo a za prohlížení obsahu stránek se nijak neplatí. Každopádně, když už si někdo nějaký článek, nebo téma v diskusním fóru přečte, tak potěší, pokud tak zanechá svoji reakci, či připomínku. Ať kladnou, nebo pozitivní. Koneckonců, každý má nárok na svůj vlastní názor.

BTW: Kdo je LEONA?

Návštěvník (Ne, 10. 6. 2007 - 15:06)

LEONA JE KURVA

sasa (Ne, 10. 6. 2007 - 14:06)

Včera jsem přečetla snad všechny příspěvky zde na doktorce (ženám známé trable...), pak vše na baby landu a dokonce i na Tajemné komnatě, moc se mi to líbilo a pořád jsem si představovala, že se to stalo mě. (Doufám, že ani jedna z těch stránek není placená?)

. (Pá, 8. 6. 2007 - 05:06)

Ha ha ale jo my to taky delali ale ze bych to resila s mamou nebo dokonce nejak pravidelne pleny pouzivala to ne.Bylo to narazove a postupne jsem zacinala mit jine zajmy no dobre tak treba o tom zase tolik nevim je to mozne

Soňa (Čt, 7. 6. 2007 - 18:06)

Měla by sis své sny splnit. Já si užila dneska v plenkách celé dopoledne a byly řádně počůrané. Nakonec jsem se do nich i pokakala. Vyzkoušej a uvidíš. Špinavá budeš tak jako tak a rozmatlá se ti to všude, když si v tom budeš sedat, lehat a převalovat se. Jestli zůstaneš jen vestoje, tak tolik ne. Kup si plenky a vložky si nech až je budeš potřebovat na své dny. Určitě by se ti to dostalo mezi vložky na kalhotky a pak všude okolo.

sasa (Čt, 7. 6. 2007 - 17:06)

Dneska se mi o tom i zdálo, byla jsem zase v parku, ale tentokrát ve dne, měla jsem na sobě divné kraťasy a pod nima balík plen, všichni se na mě koukali a mě spadly kalhoty až ke kotníkům, nevím proč jsem si je nanasadila, ale chodila jsem po parku jak batole se staženýma gatěma, všichni se mi smáli a já se z té ostudy počůrala, najednou proti mě šla moje mamka a volala, že mě jde přebalit, je to divné, ale ráno jsem se pak skutečně vzbudila s pyžamovými kalhotami omotanými kolem kotníků.
Ještě mě napadlo a co kdybych si těma vložkama vyložila fakt celé kalhotky a pak se do nich pokakala, byla bych hodně špinavá?

honza (Čt, 7. 6. 2007 - 01:06)

určitě nemá mě to bavilo už ve 12 a praktikoval jsem to se svojí o 2 roky mladší sestrou a tejť nas to oba ještě baví i když je mi 20.Akorad jsem se po dlouhé době vratil k látkovím plenkam je s tim více starostí ale je to více vzrušující.

m (St, 6. 6. 2007 - 04:06)

bla bla...ja vim ze je to zaliba nekterych lidi a nic proti tomu nemam ale ze by to bavilo 15 letou dceru?To bych se skoro obavala jestli nema i jiny problem.

Sambal (Út, 5. 6. 2007 - 19:06)

Ahoj Sašo. Myslím, že se stydět nemusíš a pokud opravdu ano, tak si je objednej jak radila Soňě na internetu. Třeba na www.lekarna.cz mají dost velký výběr všech značek, typů a velikostí. Nejběžnější plenky jsou s lepítky, ty seženeš dnes už v každé lékárně. Potom jsou třeba tkz. "flex" ty se nejdříve upevňuji kolem bříška a mají místo normálních lepítek suchý zip - podle mě o dost bezpečnější. Zkus si například objednat vzorky, nabízí je všechny výrobci, jsou zdarma. Vyzkoušej co Ti nejvíce vyhovuje a potom se rozhodni. Pokud chceš vysloveně plenky, které se nejvíce podobají těm pro miminka, tak ty u nás bohužel neseženeš. Jedině, že by jsi byla dostatečně štíhlá a vešla se ještě do dětských. Pokud máš ale možnost objednat si něco přes internet v zahraničí, tak se vyrábí i pro dospělé například tady: http://www.classycomfortdiapers.com/ Igelitové, nebo gumové kalhotky mít nutně nemusíš, ty se spíš používají pokud nosíš plenky látkové.

Soňa (Út, 5. 6. 2007 - 19:06)

S lepítkama jsou samozřejmě také, akorát jsou bez dětských motivů. Je to pro lidi, kteří je potřebují, ne, že si chtějí hrát na miminka. Tebe by lákalo mít třeba i dudlíka a aby se o tebe někdo staral a přebaloval tě?
Budeš-li mít troje, stejně je musíš proříznout, aby se nasákly všechny, jinak ti nasají horní a pak ti vše poteče po nohách dolů. Jestli budeš moc počůraná, tak prosákne, je lepší mít gumové kalhotky. Když se pokakáš, to plena udrží, kalhotky je lepší mít, ale teď v létě se v nich budeš moc pařit.

sasa (Út, 5. 6. 2007 - 18:06)

Takže do kalhot to teda raději zkoušet nebudu. V té ostudě si libuji jenom v představách, doopravdy jsem hrozně stydlivá, o těch vložných plenách jsem už slyšela, ale já myslela spíš takové, které vypadají jako pro miminka, ale v dospělé velikosti, prostě s lepítky po stranách, víš zkusit mít na sobě třeba dvoje nebo troje 3l pleny, třeba v zahradníkách. Fakt bych chodila jako batole, to se mi moc líbí, taky jsem slyšela, že přes pleny mají být takové ty gumové kalhotky, ale prosákne ta plena, když je mít nebudu, nebo když se pokakám?

Soňa (Út, 5. 6. 2007 - 18:06)

Ahoj Sašo, já mám podobné touhy jako ty a trvalo mi přes rok než jsem se odhodlala a plenky si sama koupila. Touha totiž zvítězila nad strachem. Sice jsem se hrozně při nákupu styděla, ale dělala jsem, že nejsou pro mě. Velký balík plen jsem pak schovala do připravené velké tašky a bylo to. Chce to jen překonat strach, nikdo nepozná, že jsou pro tebe. Nebo si je objednej přes internet.
A to se ti ty nehody zdají i v noci ve snu? Mně se zdávaly, než jsem si je začala plnit :-) Z tvých představ mi vychází, že si vlastně libuješ v ostudě, když okolí ví, co se ti stalo. Přihodila se ti nějaká taková nehoda v reálu?
Také jsem začínala nočníma vložkama, jenže ty nic nepoberou. Mám docela ráda silný proud a tohle do vložky dělat nejde. Možná by pomohlo, dát si víc vložek mezi nohy pod sebe a tu horní rozříznout, aby se část vsákla a zbytek šel do té spodní. Nevím jak ty, ale já to zadržuji, dokud mohu a pak se to spustí téměř samo a to nepoberou ani dvě vložky. A kakání bez pleny ani nezkoušej, rozmatlá se ti to všude.
Pokud jsem se dívala na netu, tak takové dělení plen neznám. Pro mobilní je to do cca 2 litrů, třílitrové se podle mě dělají jen pro ležící. Ale já používám vložné pro ležící, ty mají 3,6 l a chodím v nich venku. Musí být ale zafixované, buď fixačníma kalhotkama od stejné firmy nebo stahovacíma, ty preferuji já. Vidět to pod sukní není, mám to vyzkoušené, ale musí být sukně volnější stejně jako kalhoty.
Ale víc než jedny jsem nezkoušela, ani nevím, jak bych je zafixovala. To by asi ani stahovací neudržely. Také mě láká mít mezi nohama pořádný balík, ale to je lepší jen na doma, venku bych s tím nešla, to už utajit nepůjde, leda pod dlouhým kabátem, ale nebudeš moc chodit normálně, ale jako batole.
Jestli si chceš o tom napsat, budu ráda. Můj email je Sona.Candice"seznam.cz

Euron (Út, 5. 6. 2007 - 17:06)

Když si nasereš do gatí, tak si zamazaná jak prase a než to dostaneš ze sebe a prádla, tak to je strašná práce.
Všechny 3 druhy plen jsou ty jedny a ty samé.

Návštěvník (Út, 5. 6. 2007 - 17:06)

Teda ty si koleduješ o gynekologický záněty a další nepříjemné potíže.

sasa (Út, 5. 6. 2007 - 16:06)

Ahoj, teda Věro já spíš tvou dceru obdivuji, že měla tolik odvahy to na vlastní kůži vyzkoušet, já o tom tak poslední dva roky jen sním, ale nemám takovou odvahu do toho jít. Hodně se mi zdá třeba o tom, jak to večer v prázdném parku pustím všechno do kalhot a najednou projde pár lidí a všichni si toho všimnou a budou vědět, že mám plné gatě, nebo si představuji jak to před svou nejlepší kámoškou nevydržím a počůrám se před ní, nebo se před ní pokakám, ale právě nejvíc mě lákají plínky, to mám třeba představy, že mám na sobě pořádný ranec, všude je zima a já se batolím po parku, v plenách už načůráno a nakakáno a všichni okolo mě to vědí. Poslední dobou jsem začala dělat to, že si kupuju ty největší dámské vložky a i v den, kdy nemám menzes si je vezmu a pomalu si do nich učurávám, sice už se mi to párkrát vymstilo a skončilo to mokrým koláčem na zadku, ale jinak je to fajn, ale není to ono, když jsou ty vložky hodně nacucané, musím mít nohy od sebe, protože jakmile je trochu přimáčknu, tečou mí čúrky po nohách, ale já prostě nemám odvahu jít si koupit pleny. Už jsem přemýšlela, že bych si dala jednu velkou vložku trochu víc dopředu a jednu dozadu a zkusila se vykakat, ale bojím se. Je člověk moc špinavý když se pokaká do kalhot?
Nesním ale jen o normálních plenách, ale spíš o těch největších třílitrových.
Mohli byste mi někdo říct jestli je rozdíl v savosti nebo objemnosti u různých druhů třílitrových plen?
Zajímalo by mě jaký je rozdíl mezi:
- obyč. třílitrovými plenami
- 3l plenami pro ležáky
- 3l na noc
Mohou se všechny tři druhy normálně nosit i přes den na ven? A jak moc půjde poznat, když si vezmu třeba hned dvoje nebo troje?
Sorry že je to tak dlouhé, ale potřebovala jsem se z toho vypsat.

Návštěvník (Po, 4. 6. 2007 - 01:06)

A nebo taky bla bla

Návštěvník (Ne, 3. 6. 2007 - 20:06)

Co háemem?

Návštěvník (Ne, 3. 6. 2007 - 19:06)

hmmm

Euron (Út, 29. 5. 2007 - 19:05)

Prostuduj www.abdl.cz. Pak možná pochopíš, že je to jen pouhá záliba. A to žes o tom neslyšela, ještě neznamená, že to neexistuje.

Reklama

Přidat komentář