Reklama

Podvázání vaječníků

Jana (So, 13. 9. 2008 - 09:09)

To Stáňa: Mám podvázání vejcovodu za sebou 2 roky. Předoperační vyšetření je v běžném rozsahu jako před jakoukoliv jinou celkovou anestezií, tj, odběr krve na krevní obraz, biochemii, EKG. V nemocnici jsem byla dva dny, přišla jsem v den zákroku, provádí se laparoskopicky, ze tří malých dírek ve steně břišní z čehož jedna je v pupíku. Vlastní výkon trval asi 20 minut. Podváží se a přepálí oba vejcovody. druhý den odpoledne jsem šla domů. Břicho mě lehce bolelo asi dva dny a za týden jsem šla normálně do práce. Menstruace je stále stejná a chuť na sex mám ještě větší. Tak držím všem dalším palce. Ahoj.

Návštěvník (Pá, 12. 9. 2008 - 15:09)

Doživotní rozkoš,tu očekávej!

Stána (Pá, 12. 9. 2008 - 14:09)

Děvčeta vy které máte podvázání zasebou.Můžete mi prosím napsat jak to probíhá?Nějaké předoper.vyšetř?Jak dlouho jste v nem?A když se probudíte z narkozy bolí to?Samozřejmě jsem každá jiná,ale aspon trochu mi přibližte co mám čekat.Moc díky.Stána

Janina (So, 30. 8. 2008 - 22:08)

Být tebou,neváhala bych ani chvíli,spíš se divím,že si nešla dřív??

jitka (So, 30. 8. 2008 - 21:08)

no tak, našla jsem si tuto diskuzi a některé příspevky jsou nějak mimo. no nic. taky se rozhoduju zda podstoupit sterilizaci. U mne to bude že zřejmě jo, je mi 44, mám tři děti - další nepřipadá v úvahu, teď jdu vyndat tělísko, protože mi dělá neplechu, tak co dál? nějaké prášky? ne v to nemám důvěru, vím, že teď jsou již lepší, ale když jsem je kdysi dávno brala, dělaly mi špatně. Projdu si ještě diskuzi - ty rádobyvtipné příspěvky číst nebudu - a poradím se s lékařem.

Návštěvník (Po, 25. 8. 2008 - 23:08)

Nelituj,třeba se s ním rozejdeš taky a chtěla bych apelovat na všechny kozy-sterilizaci podstupte kvůli sobě a svému rozhodnutí a ne na základě vaší současné životní situace a momentálního postoje k současnému partnerovi.Sterilizaci může podstoupit jen žena,která má jistotu,že ať potká v budoucnu třeba prince,stejně s ním nebude chtít počít děti a sdělit mu to okamžitě po sblížení,nebuďte kozy,pak se divte,že to ti doktoři nechtějí podškrtnout!Kožak z MZ si s chutí vybírá poplatky,ale aby se zasadil o změnu sterilizačního zákona,na to již jeho mozkové buňky nestačí,tohoto bude schopný až David Rath.

Miloslava (Po, 25. 8. 2008 - 19:08)

Dobrý den,byla jsem na sterilizaci po 3 porodech.Ale rozešla jsem se z manželem a mám skvělého přítele se kterým by jsme chtěli moc dětátko.Docela lituji toho zákroku.

iva (Čt, 27. 3. 2008 - 17:03)

no tak okolo tamponu mi to teče taky,mám vyzkoušený všechno,jediná možnost jsou noční always,ale měnit po hodinách.......tampon nemůžu kvůli krvácení ani zavést

Mivhaela (Čt, 27. 3. 2008 - 16:03)

Jezisi, tak pouzivej tampony super plus, ne? Vlozky sou dost nechutny, nehygienicky...mozna pro dospivajici ano

Mivhaela (Čt, 27. 3. 2008 - 16:03)

Jezisi, tak pouzivej tampony super plus, ne? Vlozky sou dost nechutny, nehygienicky...mozna pro dospivajici ano

Návštěvník (Čt, 13. 3. 2008 - 01:03)

Nejgeniálnější způsob ochrany před početím..

Návštěvník (Čt, 13. 3. 2008 - 01:03)

Nejgeniálnější způsob ochrany před početím..

Marcela (St, 12. 3. 2008 - 19:03)

Dobrý den, chtěla bych se poradit. Mám již 14 měsíců myomy na děloze, které se ?eustále zvětšují. Jeden je nyní velikosti 4 cm a dle mého lékaře mám i několik dalších drobnějším. Mám bolesti v podbřišku, je mi 47 let. Mám strach z rakoviny a chtěla bych podstoupit histerektomii. Můj lékař mi však řekl, že je to zbytečné. Nevím si rady a prosím Vám o radu. Děkuji za odpověď.

svetlana (So, 2. 2. 2008 - 18:02)

je to supr vubec se toho neboj

ala (So, 2. 2. 2008 - 16:02)

Dříve se to tak dělalo, ale zeptej se svého gynekologa, určitě bude nutno vyplnit žádost, nevím jaký čas je na vyřízení.

jarča (So, 2. 2. 2008 - 15:02)

ahoj.chci se zeptat jestli je možné podvázání když mi bude 30let a právě čekám 4dítě?Dále bych se chtěla zeptat jestli je možné to dělat hned po porodu.Díky za odpověd.

Martina pro jar (So, 22. 12. 2007 - 14:12)

zrovna jsem se vrátila z nemocnice po sterilizaci,je prováděna laparoskopicky.Byla jsem tam celkem čtyři dny.Ve středu mě přijali ve čtvrtek jsem šla na zákrok který trval necelých 45.min.Jedna dírka je v pupíku a druhá pod pupíkem.Bolest poměrně žádná.V sobotu jsem šla domů.Stehy vyndají po 5.dnech

sylvie (So, 8. 12. 2007 - 11:12)

ahoj chtěla jsem se zeptat jestli mužu podstoupit podvaz když mi ještě nebylo 35 let mam už 3 děti a dalši už nechci a jestli to něco stojí? je mi 24 let moc děkuji za odpověd

ala (So, 8. 12. 2007 - 11:12)

Toto by spolu nemělo souviset a znám některé kamarádky, které sterilizaci podstoupily a nedošlo k žádným zněnám. U tohoto zákroku nedochází k hormonálním změnám v orgsanizmu,
u odnětí dělohy ano, ale každá žena to má jinak,ze mých zkušeností, čím mladší, tak méně potíží.

iva pro martinu (Pá, 7. 12. 2007 - 14:12)

já mám dva roky po podvazu a mám moc silnou menstruaci,tzn,že první 3dny vstávám i v noci a měním vložku,někdy ani nedojdu na WC jak to teče.Používám noční vložky i na den a na víc jak hodinu nemůžu nikam jít,pokud tam není záchod.Navíc krvácím každých 25dní a trvá to 8dní.Je to hrozný na psychiku,jediný řešení je odnětí dělohy,což zvažuji.Dvě ženy v mém okolí o kterých vím,že mají taky podvaz,mají podobné potíže.

Reklama

Přidat komentář