Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Jenda (Po, 1. 1. 2018 - 23:01)

Jednou jsme je na výlet autem a nechtěl jsme se zdražovat zastavováním. Partnerka nepotřebovala, tak jsme jeli furt. Mě už se chtělo hodně ale bylo mi hloupé to přiznat. Když jsme přijeli do centra tak už jsme se kroutil a musel jsem zhluboka dýchat. Všimla si toho a měla z toho legraci. Pak navrhla, že mi pomůže ale že neví jak. Nejdříve mě držela za ruku a když už jsem ji musel přesunout do rozkroku, tak ji tam dala taky. To mě nakonec zachránilo, nechci to tu rozvádět. Mám nevýhodu, že když se mi chce hodně tak přešlapuji a nejde to zastavit, takže to na mě každý pozná. Nakonec jsme našli restauraci, takže to dobře dopadlo. Bez partnerky bych to asi nevydržel a pustil to.

Plenkar (Čt, 26. 1. 2017 - 15:01)

Lucko, nic si z toho nedělej...No to jsi ji utesil a uklidnil ty joudo.Precetl jsis vubec co t nestastna holka napsala?A svoje intimity si nech schovane.

pipifan (St, 25. 1. 2017 - 23:01)

Prostě neuvěřitelný,...Lucko, nic si z toho nedělej ! Být na jeho místě, tak Ti zavolám a podnikneme třeba společné počurání někde v soukromí, po večeři s dobrým jídlem a kvalitním bílým vínem. Taky se občas doma schválně počurám, je to moc příjemné a uvolňující. Když jsem měl osm let, tak jsem se počural při vyučování, když jsme psali nějakou písemku, tehdy to byl trapas, ale byl jsem malý kluk. Teď bych se rád počural před nějakou milou dívkou a ukázal jí i jiné intimity.

Lucka (St, 25. 1. 2017 - 02:01)

Prostě neuvěřitelný, dlouho single,najednou pozvání na večeři od ing z podniku, já luxus šaty, všechno fajn,poté domů ve svých skoro 30ti jsem si byla trapná, chtělo se mi příšerně čůrat, v taxi platil nudu taxikáře, mě trápil močák a pak mi zajel pod sukni až sem se najednou udělala, a počůrala jsem se. Sukně, silonky, kabát. Vylítla jsem z taxíku a domů brečím, už 3 dny, nezavolal jsem v prdeli

piss.rebelka (Po, 16. 1. 2017 - 15:01)

Ahoj už tu skoro nikdo nechodí to je myslím škoda,počůrávání je krásné a nejspiš tu jsem jediná,jinak samy uchyl troll apodobně.... ./

Honza (Ne, 15. 1. 2017 - 18:01)

V Přešticích padal sníh...Června, hochu, června! Ten svátek Petra a Pavla.

Hujer (Ne, 15. 1. 2017 - 16:01)

A kdy byl v Česku v létě...V Přešticích padal sníh na Petra a Pavla. Svátek Petr a Pavel je 29.července.

Petr (Ne, 15. 1. 2017 - 11:01)

Po včerejší oslavě jsem se vzbudil počůranej a posr.nej . Myslím , že si začnu kupovat pleny.

Olina (So, 14. 1. 2017 - 21:01)

Mně se to stalo v létě na...A kdy byl v Česku v létě sníh, že jsi mohla lyžovat.

Libuše (So, 14. 1. 2017 - 21:01)

Mně se to stalo v létě na dovolené v jižních Čechách. Byli jsme tam ubytováni v Ústí nad Labem v chatce u Berounky a při lyžování jsem upadla do sněhu až jsem se z toho pokakala.

Marie (Pá, 6. 1. 2017 - 09:01)

Já naposledy včera, Zasekla se lanovka a já tam stvrdla na hodinu a jak mi byla zima, tak jsem to už nevydržela. Hrozný zážitek. Uvažuju už nad plenkou na lyžování.

Jitka (Čt, 5. 1. 2017 - 22:01)

Žijeme v čase...Ty hajzlbaby jsou nekdy neoblomne bestie. V Praze na Hlavaku pracuji hodne ukrajinky ci rusky a v tech je docela lidskost. Kdyz jdete s mslymi detmi, tak vas pusti i za 20 misto toho, aby jako cesky vyzadovaly 60 Kc. Chtela bych videt ctyrlete dite, ktere by slo na hlavaku na zachod samo...

Libuša (Čt, 5. 1. 2017 - 17:01)

no ja takovym ucuravani rikam...Žijeme v čase elektronického bankovníctva no nie vždy sa to oplatí. Po práci sme s kolegyňou zašli na pokec do cukrárne kde som vypila jednu kolu a zjedla jeden zákusok. Rozišli sme sa každá svojim smerom ja na autobusovú stanicu. Cestou som už pociťovala potrebu a hneď som šla na toaletu. Pani si pýtala 20 cent, ale ja som nemala žiadnu hotovosť ani len tých 20 centov, len bankomatovú kartu. Bola neoblomná tak som šla do neďalekého bankomatu vybrať hotovosť. Už v súrnej veci som šla na toaletu ale že mi nemajú z 20 euro vydať nech si idem zameniť. Tak som ponáhľala do stánku z rýchlym občerstvením. Musela som chvíľu čakať no obsah môjho mechúra už nie a troška mi cvrklo do nohavičiek. Predavač bol docela ochotný a rozmenil mi aj na drobné na toaletu. Bolo však už neskoro. Stála som pred tým stánkom a držala ako to len šlo no aj tak som cítila ako mi vlhnú nohavičky, pančušky, rifle,nateká do topánok a podo mnou sa zväčšuje mláka. Tento trapas sa nedal prehliadnuť lebo aj malí chlapec poznamenal mami tá teta sa pocikala. V takomto stave som musela nastúpiť do autobusu ktorým cestovalo nie málo spoluobčanov z našej obce. Aké reči budú zajtra ani nechcem vedieť.

piss.rebelka (Út, 3. 1. 2017 - 12:01)

Ahoj tak jake jste meli svatky kdo se pocural co? Ja svatky delala takze nic ale od vcera lezim a prochcavam si jedny kalhotky a ctu knizku co jsem dostala :) parada je ze v unoru mam new matraci takze si to uz dva dny poustim primo v posteli a neresim igelit lezim pod dekou a to teplo je naprosto uzasne co vy?

klára (Út, 20. 12. 2016 - 16:12)

Já dnes ve škole. Učitelka mne nepustila na WC a pak jsem to skoro nestihla,

mik (Út, 20. 12. 2016 - 06:12)

Úplně jsem se nepočůrala...Wendy patris k tem co chodi rady na posledni chvili ?

Andy (Ne, 11. 12. 2016 - 20:12)

Ahojky, já čůrám na...Seš normální to si koleduješ o pěknej zánět nebo infekcí víš kolik lidí před tebou sedělo na ty sedacce jaký to mohli být prasata a kolik lidí tam bude sedět po tobě a tvůj přítel je pěknej chudák.Když se to stane omylem tak ok ale dělat to schválně to je pěknej hnus ale když se ti to líbí tak si to dělej doma třeba na gauče ono pomočenej gauč není nic moc.

Libor (Čt, 8. 12. 2016 - 16:12)

Ahoj to ne ale vcera jsem si...ahoj ozvy se prosím na [email protected] tek že znovu ahoj já mám taky rád čůrání do trenek můj rekord je 38 krát a můj sen je vidět i holku jak ji to teče skrze kalhotky a mohly bychom tak si dát závody kdo se počůrá vícekrát a nebo kdo vydrží díl se nepočurat,prosím napiš

Andy (Ne, 4. 12. 2016 - 20:12)

Mě se to stalo v květnu na...Proč ses tedy za tou boudu rovnou nevyčůrala.

namorník (Ne, 4. 12. 2016 - 16:12)

Ahoj to ne ale vcera jsem si...ty jsi dobrý šídlo. to se mi líbí. nechceš prodat svoje kalhotky po víkendu.

Reklama

Přidat komentář