Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Ješua (Čt, 19. 4. 2018 - 00:04)

na střední škole v 18...K smíchu to moc není, ale ta představa, že bych měl být ten kdo ti nabídne pomoc mi přijde velmi zajímavá... Co ty na to???

Markulus (Čt, 19. 4. 2018 - 00:04)

Ahoj,

zahrajem si na pravdu,...Ahoj Denisko

Renata (Út, 17. 4. 2018 - 14:04)

noo průšvih to teda Irčo...teda Tome pekne desivy zazitek, u nas na stredni taky mohly jen holky v hodine na wc, chudaci kluci museli cekat do prestavky a to i kdyz jsme meli dvouhodinovku, pred a po dvou hodinovkach navic meli kluci pred zachodem frontu

Bez jména (So, 14. 4. 2018 - 07:04)

Můžeš do velké létající vložky v Bruntále. Mám na mysli střechu autobusového nádraží.

Tomáš (St, 11. 4. 2018 - 00:04)

Tak to byl docela průšvih,...noo průšvih to teda Irčo byl, největší ostuda byla jak to syčelo a ostatní koukali, říct sem sice mohl, ale už v jiných hodinách se někteří kluci ptali a učitelky je prostě nepouštěly i když prosili že nutně potřebuji, jenže ostatní to vydrželi, jen ja jediný ne

Irča (Po, 9. 4. 2018 - 15:04)

Tak to byl docela průšvih, ale mohl jsi opravdu říct, že fakt potřebuješ a už to nemůžeš vydržet. My jsme jednou jeli také z nějaké výstavy, ale jeden spolužák potřeboval nutně v autobuse. Držel to statečně a bylo na něm vidět, že to každou chvíli pustí, jestli se nestane zázrak. Učitelka teda řekla, že vystoupíme o dvě zastávky dřív, aby si tam došel někam za keř nebo boudy či kam. Ale puberťáci jsou někdy krutí, takže se zvedl odpor většiny třídy, že ne. Asi ho chtěli vidět jak se počůrá. Ale učitelka řekla, že vystoupíme. Nakonec i to bylo málo, on se prostě počůral, chudákovi to teklo nohavicema až na podlahu a samozřejmě neměl nic na převlečení.

Tomáš (Po, 9. 4. 2018 - 12:04)

ja se naposledy počůral, na stření, měli jsme exkurzi a ja si dal pivo na tajňačku a po návratu do školy se mi už chtělo, ale sedl sem do lavice, že do přestávky v pohodě vydržím u nás na střední mohly totiž na wc v hodině jenom holky, kluky učitelky nepouštěly, od doby co někdo kouřil na panském záchodě a navíc učitelky vždycky říkaly, že kluci maji vetší močáky, takže zatímco ty dvě holky co si semnou daly pivo si v pohodě šly ulevit tak ja držel z cele síly s pocitem, že mi utrhne pytel, až mi 5 minut před zvoněním povolil svěrač a v ten moment se ozval zvuk jako když pustite kohoutek, valilo se mi to do slipu a pak na zem, spolužáci se otačeli a učitelka koukala a ještě mi řeka, že kdybych ji řekl, že už nevydržím mohl bych si taky dojít, no trapas jak hrom ještě, že už sem ze střední dávno pryč, ale v techvili to bylaa strašna ostuda

xXx (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

Anoj, miluju to když mám...Jo, ty videa by byly super :) A kolikrat se tak vycuras do tech rifli, nez je vyperes?

Dana (Ne, 8. 4. 2018 - 00:04)

Může se poluce zachytit do pleny nebo velké vložky?
Může to fungovat?
Jak mám vybavit puberťáka na noc a jak toto období může asi trvá dlouho?
Dovedl by mi někdo poradit,ale prosím seriozně,ne že mě budete zesměšňovat.
Starší syn si tímto prošel,že jsem nemusela nic řešit,ani jsem nevěděla jak si tím prošel,zato mladší má každé ráno pyžamo a prostěradlo na vyprání,nepřeháním.
Jaké kdo máte zkušenosti?

Bára (So, 7. 4. 2018 - 20:04)

Anoj, miluju to když mám celý den volno a den před tím hodně piju a večer, když vím, ze nikam nevstávám, tak večer nejdu čůrat a často mi kvůli tomu obrovskému tlaku nejde ani spát, protože před spaním nejdu čůrat co nejdéle. Občas udělám i to, ze se vyčůrám rovnou než usnu do postele přes kalhotky a někdy i kalhoty od pyžama (mám ráda víc vrstev), načůrám si do postele a ráno je úžasný se budit v mokrý posteli. Radši to vždycky pustím už večer, ale někdy usnu a ráno je to teda tlak jako kráva pokud se nepočůrám přes noc nebo mě to nevzbudí. Samozřejmě to jde všechno do postele jak to úplně miluju. Skoro pokaždé toho je tolik, ze slyším jak čurinky tečou dolů do úložného prostoru. Je to hrozně rajcovni. Pak se snažím nezacit masturbovat a jít spát, ale často se mi to nedaří. Pak jdu spát. Ráno už mám napuštěné u postele další pití, takže se nápiju a pak čůrám znovu do postele. To je teda postel fakt úplně durch. Valím se v tom ještě nějakou tu dobu a pak si přesto obliknu rifle a hodně piju celý den a chodím přes ty rifle čůrat do postele. Je to jako můj záchod. Postel ani nijak zničena není a i kdyby byla, tak je mi to úplně jedno, protože stejně je pro mě počůrávání důležitější. Jednou přišel i pan z PPL mi přinést balík a chvíli jsem se rozmyslela, ale pak jsem mu stejně šla otevřít v těch mokrých riflích. Byl to strašné vzrušující pocit. Miluju to. Mám začít točit i nějaká videa?

Bára (So, 7. 4. 2018 - 20:04)

Anoj, miluju to když mám celý den volno a den před tím hodně piju a večer, když vím, ze nikam nevstávám, tak večer nejdu čůrat a často mi kvůli tomu obrovskému tlaku nejde ani spát, protože před spaním nejdu čůrat co nejdéle. Občas udělám i to, ze se vyčůrám rovnou než usnu do postele přes kalhotky a někdy i kalhoty od pyžama (mám ráda víc vrstev), načůrám si do postele a ráno je úžasný se budit v mokrý posteli. Radši to vždycky pustím už večer, ale někdy usnu a ráno je to teda tlak jako kráva pokud se nepočůrám přes noc nebo mě to nevzbudí. Samozřejmě to jde všechno do postele jak to úplně miluju. Skoro pokaždé toho je tolik, ze slyším jak čurinky tečou dolů do úložného prostoru. Je to hrozně rajcovni. Pak se snažím nezacit masturbovat a jít spát, ale často se mi to nedaří. Pak jdu spát. Ráno už mám napuštěné u postele další pití, takže se nápiju a pak čůrám znovu do postele. To je teda postel fakt úplně durch. Valím se v tom ještě nějakou tu dobu a pak si přesto obliknu rifle a hodně piju celý den a chodím přes ty rifle čůrat do postele. Je to jako můj záchod. Postel ani nijak zničena není a i kdyby byla, tak je mi to úplně jedno, protože stejně je pro mě počůrávání důležitější. Jednou přišel i pan z PPL mi přinést balík a chvíli jsem se rozmyslela, ale pak jsem mu stejně šla otevřít v těch mokrých riflích. Byl to strašné vzrušující pocit. Miluju to. Mám začít točit i nějaká videa?

E.B. (Čt, 22. 3. 2018 - 00:03)

Ahoj E.B. ,stalo se mi něco...Mě nevadí tady něco napsat. patřím mezi ty stydlivjší, nemůžu si prostě tak někde sednout, jako moje kamarádka. Ta často řekne, že se jí chce čůrat a že si nezničí močák a nedělá s tím si problém. Klidně si sedne na parkovišti mezi auty a vyčůrá se. Já bych tohle nedokázala, raději to držím než najdu toaletu. Před časem jsme po práci zapili jedny narozky a šli jsme domů. Mě se v tramvaji strašně chtělo čůrat, držela jsem to až k nám na konečnou, kde je parčík. Kidně jsem mohla si tam odskočit za stromeček, bylo už šero, jenže já, co kdyby někdo šel, tak jsem vyrazila k domovu a držela to a držela. Jenže neudržela a mokré teplo zateklo zpod sukně po silonkách až do kozaček. Nikdy bych nevěřila, co se do nich vejde. Vypláchla jsem je doma a sušila 3 dny! Přežily to, ale příště půjdu taky radši za ten stromeček.

Jirka (Út, 20. 3. 2018 - 18:03)

Ahoj Leono, do kombinézy...Ahoj lidko. Ozvi se. [email protected] nebo na fb jirkajiraholy

Lucy (Ne, 11. 3. 2018 - 17:03)

co na to obsluha kina?To nevím. Od té doby jsem se tam už radši neukázala :-)

A (Pá, 9. 3. 2018 - 18:03)

No já se musím přiznat,...co na to obsluha kina?

samí (St, 7. 3. 2018 - 20:03)

No já se musím přiznat,...chudáci tady. Je mi líto nemocných lidí

Lucy (St, 7. 3. 2018 - 20:03)

No já se musím přiznat, že jednou jsem se počůrala v kině. Byla jsem tam se svým klukem a film byl napínavý. Nechtěla jsem odbíhat a myslela jsem, že do konce filmu to vydržím, ale pak přišla nečekaná lekačka, já sebou trhla a už jsem si čůrala do kalhot. Docela trapas. Když film skončil, tak ten kluk chtěl hned odejít a divil se proč se nezvedám ze sedačky, tak jsem mu musela pošeptat do ucha, že jsem počůraná a musíme počkat, než ostatní odejdou ze sálu. Pěkná ostuda, ale ten kluk to vzal naštěstí sportovně :-)

Jarin (Po, 5. 3. 2018 - 18:03)

Asi ve 4 letech.

Lidka (Po, 5. 3. 2018 - 18:03)

Už jste se někdo počurali...Ahoj Leono, do kombinézy určitě ne, to jsem udělala jednou s je to hrozný. Protože jezdíme na hory jak jen to jde, koupila mi mamka natahovací kalhotky molicare mobile small. No a od tý doby čůrání na lyžích neřeším. A vím, že to podobně dělají i jiný holky ale nemluví se o tom.S kalhotkama i s velikostí ti poradí v každé lékárně. Ahoj

Eliskaa1993 (Po, 5. 3. 2018 - 16:03)

Jak tak vidím, debata se...Ahoj E.B. ,stalo se mi něco podobného že jsem to nevydržela cestou domů a to jsem šla rušnou ulicí,takže nebylo kam se schovat a tak jsem to prostě pustila :-(( bylo to navíc v zimním počasi a já si načůrala přes punčocháče až do kozaček jako píšeš ty :-( budu ráda když se mi svěříš..jestli to tu nechceš rozebírat tak se ozvi na email a můžeme to spolu probrat

Reklama

Přidat komentář