Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

mik (St, 29. 6. 2016 - 13:06)

Já to tady čtu trochu...Hyperaktivni mechyr se pochopitelne vyskytuje casto, taky je skutecne rozdil ,kdo vydrzi jake mnozstvi, ale domnivam se ,ze hlavni problem je v psychice ..mozna ze mylim treba morskou nemoc taky nejde asi vylecit tim ,ze budu umyslne plavit po rozbourenem mori ,ale mozna ze urcitym treningem jde to, ze se musi chodit do par minut posunout .. tezko urcit nejakou casovou ranici ale z ruznych poznatku a zkusenosti mam za to ze v silne akutnim stavu by melo jit zvladnou dve hodiny i kdyz by treba jen hodina ,, no a kdyz uz je opravdu zle tak ale 15-20 minut by se snad podarit melo a za tu dobu lze najit alespon trosku prijatelne reseni i kdyz v tom stavu uz clovek asi mysli na jedno jedine a nedokaze uz moc premyslet

Vendula (St, 15. 6. 2016 - 01:06)

Ženská ale riskovat že se...Já to tady čtu trochu náhodou. Trpím hyperaktivním měchýřem a protože vidím, že se to tady převádí úplně jiným směrem, nebudu se svěřovat, co se mi stalo, ale chci se zastat těch zvláště mladých děvčat, které se fakt stydí veřejně řící, že pořebují si odskočit a myslí si že se to dá vydržet. Já sem trochu skeptická k moderním a zvlášť operačním metodám, které mi byly nabízeny. Sžila jsem se svým problémem, vím, že se mi jednou za čas stane přes veškrnou opatrnost, že to neudržím ale to myslím 1x za 1-2 měsíce, nějaké pomůcky ignoruji, nosím sukně a vždyky to nějak zvládnu. Navíc mám velmi chápavého manžela, který je do mého problému zasvěcený. Celé to píši proto, že mám základ z v psychice, protože jako zdravou holku mi v 15ti letech potkalo, že jsem na rande měla strašnou potřebu a vyřešila jsem to tak, že jsem se narychlo rozloučila, skočila do tramvaje na cestu domů a než přišla další zastávka tak jsem se před lidmi počůrala. Pro 15ti letou holku asi strašný šok, který mne provází celým životem. A po 2 porodech mi nastaly problémy. Nevím, jestli je to zdravotní nebo psychický problém, někde z těch 15 let to tam je, prostě když musím, tak musím do pár minut, jinak je zle. Dnes už vím, že je lepší, aby neznámí lidé mě viděli v sedě v sukni močit, než jet počůraná přes město domů.

jsem (Út, 14. 6. 2016 - 12:06)

Ženská ale riskovat že se po... tak raději vystoupim z autobusu a na návštěvě jdu kdykoli. Větší trapas a nesmysl je jít domu mokrá...to mi hlava nebere stydět se.

,mik (Út, 14. 6. 2016 - 12:06)

No a logicky kdyz by se holky nestydely rikat ze potrebuji tak by asi takove nechtene prihody nebyly...no par by jich treba bylo ale ony vlastne vzniknou tim ze se holce chce ale z nejakych pricin to oddaluje a pokud je oddalovani ze studu tak tam vetsinou ta moznost si dojit kdyz by si rekla je ,,,no ale ono to proste je nekdy spojene s tou erotikou a taky s jinymi vecmi s prisnosti s ostudou trestem zajimam se o to hodne dlouho a vim o tom hodne zajimavych veci,..

mik (Pá, 10. 6. 2016 - 17:06)

Také nechápu proč by...Ano na wc chodi kazdy ,.ale od malicka ti vstepuji ze se to dela ve skrytu o samote od malicka to je vlastne prezentovano jako neco co se nedela nebo jak to rict,,je to obestreno spolecenskou neslusnosti takovym tabu chlapa na verejnosti jeste uvidis holku uz malokdy zepatat se na to kde je wc nebo rovnou rict ze potrebue rekne malo holek tezko tu muzu prezentovat nejakou statistiku ale treba se k tomu holky vyjadri tipuju ze rozhodne to nebude 50 % co to bezne reknou ... mozna tak 20-30 %

mik (Pá, 10. 6. 2016 - 17:06)

chápu když člověk nemá...Je to zvlastni pravda ale proste takove holky i starsi zeny jsou ja jich znam vice ,, jedna se dokonce stydi i manzelovi rict ze potrebuje a kdyz trebs je nekde kde nevi kde je wc nebo by to tak nejak kazdy videl kam jde nerkuli slysel treba takove ty wc u doktora kde to je slyset.,.tak tam by proste nesla a tadeji zadrzovala nebo i riskovala pocurani se ,,stud je v tehle vecech u holek opravdu casty napriklad na prvnim rande a ruzne ,, vem si kolik holek asi pujde treba v buse pozadat o zastaveni... vetsinou jde rict chlap...

zdravim (Čt, 9. 6. 2016 - 11:06)

Také nechápu proč by někomu mělo být trapné říci že jdu na wc pokud je v dosahu a to kdekoli. Na wc chodí každý !
Horší je to v metru a podobně kde než vylezete a ještě mají zavřeno nevíte co dál...

no (Čt, 9. 6. 2016 - 10:06)

12.4.2012 02:53 -...chápu když člověk nemá kde ale nechápu když je u kamarádky proč se stydét říct před chlapama že si musim odskočit na toaletu .

mik (Čt, 9. 6. 2016 - 07:06)

Mik
bez...Ty si Karle trhni prave ty asi patris k tem co to hltaji z predstavuji si ,,,od toho je to diskuze aby komentare bvly ovsem ponekud na lepsi urovni nez jak tu prezentovaly gabca a renca ,,

Karel (Čt, 9. 6. 2016 - 01:06)

Mik
bez komentare!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jen cti a hlavne nic nekomentuj!!!!!!!!!!!!!!!

mik (St, 8. 6. 2016 - 18:06)

Mozna me taky radis k tem...12.4.2012 02:53 - Kristýna

Před rokem jsem byla na návštěvě u kamarádky,popíjeli jsme a mě se začalo chtít čůrat, bohužel, než jsem si stačila odskočit,přišel z práce kamarádky manžel se svým kamarádem a přisedli si k nám,to už se mi chtělo hrozně,ale bylo mi strašně trapné to říct před cizíma chlapama...Počítala jsem s tím, že si odskočím až budu odcházet.Po pár minutách jsem se zvedla, že už půjdu,jenže oni mě pořád zdržovali,ukazovali fotky z dovolené a já myslela, že se po.....Vrtěla jsem se na sedačce a snažila, aby to nebylo moc poznat.Polévalo mě horko a myslela jsem, že prasknu,takže jsem se začala loučit a hrnula ke dveřím.K mému zděšení mě nenásledovala jen kamarádka,ale i oba chlapy.Chtělo se mi čůrat,jako nikdy v životě, ale při představě, že přes umakartové dveře všichni uslyší ten vodopád, který bych v té chvíli nebyla schopná ztlumit,jsem o použití toalety nakonec nepožádala. Celá zkroucená jsem vběhla do výtahu,kde ani ruka v rozkroku nezabránila tomu, že jsem si cestou z 10.patra začala pomalu čůrat do kalhotek,hned jak jsem v přízemí vystoupila zvedla jsem sukni a přímo před výtahem to pustila na zem. Strašně se za to stydím,ale už to prostě teklo samo...Nedovedu si představit, co bych dělala, kdy v té chvíli někdo do domu přišel a viděl 30-ti letou ženskou, jak tam čůrá...

mik (St, 8. 6. 2016 - 18:06)

Doufám, že, se to tady...Mozna me taky radis k tem uchylakum ..i kdyz osobne bych ani to co tu psala ta gabca s rencou uchylactvim nenazval jenze tam bylo evidentni ze si zacinaji vymyslet nesmysly
Mas pravdu puvodne ta diskuze zacala tim nechtenym pocuranim ale prave s takovych to nechtenych prihod muze vzniknout urcite poznani a me se vlastne tady zacalo libit kdyz to v urcite obdobi zacalo byt trosku i spojovano s erotikou a psalo se kolik kdo vydrzi a takove prirozene prihody ... jednu takovou kde vlastne prevladne stud jsem nasel v diskuzi kdy jste v nejnevhodnejsi chvili potrebovali na zachoch,,, tam vlastne je nekolik takvych podobnych rande jake popisujes i treba situace v nejakou nevhod chvili... nektere veci pak nejsou o uchylactvi ale o takove fascinaci kdyz se dospelemu stane neco co je tak nejak spolecensky neunosne

JJJ (St, 8. 6. 2016 - 06:06)

Doufám, že, se to tady...Holky, jak se vám prosím vás podařilo sehnat lístky do Dejvického divadla :-). To, že to někdy člověk neudrží, není nic neobvyklého, ale sehnat lístky do Dejvického divadla...Prý se na to v předprodeji stojí dlouhé fronty - to musí být taky zajímavé dilema, když se vám ve frontě začne chtít a lístky jsou už na dosah :-)

Dana (St, 8. 6. 2016 - 01:06)

Doufám, že, se to tady trochu uklidnilo a že vymizeli ti úchyláci. Původní diskuze byla o lidské potřebě a že se někdy stane, že zvítězí nad lidskou vůlí a společenskými zvyklostmi. Takže teď jenom to co se stalo. Dva příběhy. Můj, klasický, v 18ti letech jsem jela z rande, styděla jsem se to říct, strašně se mi chtělo čůrat, přejela jsem skoro celou Prahu, dojela jsem domů do paneláku a v momentě kdy jsem dávala klíče do dveří jsem se počůrala, vůbec se to nedalo zastavit. Vlítla jsem domů rodiče u televize, kalhotky, punčocháče do pračky, lodičky na topení, ručník mezi nohy a máma. ty jsi na boso, to ti nebyla zima?
No sranda. Minulý týden jsme byly s kamarádkou v divadle. Jsme obě rozvedené, vyrazily jsme si. Dejvické divadlo, divadení vinárna, sešly jsme se brzy, daly jsme si kafe, 2x2 deci vína a divadlo. Zapomněly jsme, že to je jednoaktvka bez přestávky. Takže za půl hodiny jsme se kroutily s plnými močáky v prostředku 3. řady. Když jsem chtěla odejít, kamarádka mě přemluvila ať vydržím, že je to neslušné. Na začátku děkovačky jsem vylítla, všechny postavila a na WC jsem byla první, prostě jsem to stihla, díky tomu, že jsem neměla punčocháče, ale samodržky, kalhotky zůstaly suché. V tom jem si uvědomila, kde kamarádka. Plné šatny, fronta na WC, ona nikde. Vrátila jsem e do hlediště a viděla jsem jí, jak tam sedí jediná a brečí. Na poslední chvíli se počůrala. Obě jsme měly přes šaty jen sáčka, nic se nedalo zamaskovat, šaty měla úplně mokré. Vzaly jsme si taxíka, u mě si půjčila volné šaty, protože je jiných rozměrů a bez kalhotek (ona) jsme strašně opily v sousední vinárně

Mirek (Pá, 27. 5. 2016 - 21:05)

Alice a Tobě nebylo jasné,...Irčo, i kluci se mohou stydět a pak se kvůli tomu počůrat. Nikdo si totiž nepřipouští, že by se měl počůrat, každý si myslí, že to prostě vydrží i když je situace beznadějná. Sám jsem byl se třídou v kině a seděl uprostřed a nechtěl jsem buzerovat ostatní, že musím a tak jsem se modlil, že to do konce filmu dám, snažil jsem se na to vůbec nemyslet a sledovat film. Samozřejmě jsem měl jít, protože jak tušíš, tak se mi to nepovedlo a počůral jsem se pár minut před závěrem filmu a když se rozsvítilo tak můj mokrý zadek byl jasně vidět. A ty posměšky pak byly dost nepříjemné, navíc cesta v tom zpátky do školy, kde jsem měl věci a pak domů. Ale celou dobu jsem si nepřipustil, že to prostě pustím do kalhot až to najednou začalo téct samo a vůbec to nešlo zastavit. Nejtapnějc mě pak bylo v poloprázdném autobuse, kde jsem musel stát, abych neušpinil sedačku a všichni na mě civěli. Prostě jsem se styděl :-)

njio (Pá, 27. 5. 2016 - 19:05)

To je zajímavé...to se mi taky jednou malem stalo

mik (St, 18. 5. 2016 - 11:05)

čau Miku,vidím,že se...Ale js se vubec nehadam jen proste vyjadrim nazor k necemu cemu se venuju radu let v realu a nejen o tom proste jen pisu ..nehraju si ani na duleziteho a vseznaleho jak pise Renca a kdo me nechce cist at necte v tom ma Lucie pravdu i kdyz ja si osobne prectu vsechny nazory a pak si udelam usudek
A ted k tvemu prani zazil jsem vic situaci kdy si holka curala do jeansu a protoze to na rozdil od tech pisatelek co do me siji mam spojene s erotikou tak proc by tam ta dlan a treba libani a mazleni nebylo ..zalezi vzdycky na te situaci samozrejme v aute nebo jak asi myslis tu situaci tehdy v buse jine reseni moc uz nebylo,,ve chvili kdy to zacne tect proudem to uz tezko nejak ta holka zastavi v tom buse to byla i takova vypomoc v te situaci protoze prece jen ta dlan a pritisknuti ruky ten proud kdyz uz ne zadrzel tak alespon utlumil ze to nezacalo crcet na zem nahlas ..no a samozrejme se nedivim ze te takova predstava dostala ..bylo to adrenalinove vzrusujici vnimat ten proud i to sirici se teplo i to cele jeji uvolnovani ..ovsem ted te asi zklamu ale rekl bych ze se to da cekat,, nikdy bych nikoho neprozradil a nezeuzil tak jeho duvery,,, uvedom si ze kdyz takto curas s holkou tak ta holka ti veri a treba tam kde jakysi vztah nebo kamaradstvi skoncilo tak tam se pak kontaky prerusily .. rika se ze tam kde zacne postel konci kamardadstvi ,,ja si to vyslovene nemyslim a verim ze muze byt i nekdo s kym si clovek muze psat a zustat tak nejak kamaradem i kdyz uz spolu spat tak neja nejde ,,,takze sorry ,, dohazovac urcite nejsem ,, rada je jedine ,, seznamka na xchatu,,, byla i na lidech.cz ovsem tam zmenili naprosto nesmyslne pravidla i kdyz si to lidi neprali ..a udelali s toho psakvil .. mozna jeste amateri..pise se tam hodne otevrene ale nevim ...prave mam pocit ze u toho nemuzes jit jaksi hned na vec ,, takove holky co na chatu pisou o tomhle otevrne v nejake mistnosti jednoznacne nazvane jsou vetsinou jen virtualky a do realu by nesly...musi vzniknout duvera a pak se da o nejake domluve uvazovat... pokud to tu holku laka to je tak asi vse co mohu poradit

Lukáš (Po, 16. 5. 2016 - 20:05)

čau Miku,vidím,že se pořád hádáte,ti je ted jednoprosímtě,už dlouho zháním nějakou fajn slečnu která by v rámci koničku ukázala něco z pissingu,Psal si něco ve stylu,že holka si máčela jeansy a tys měl ruku mezi jejima nohama poměrně mě to dosto láka ta představa ... dokazal bys nějaky kontakt sprostředkovat ?? s Vědomim te holky samozřejmně??

Renča (Ne, 15. 5. 2016 - 10:05)

ahoj ráda ti napišu ale...Gab.ko na Mika a ty jeho řeči bych se vyprdla,on si hraje na důležitého a vše znalého tak ať si to užijete nám je to přece fuk....

gab.ka (Ne, 15. 5. 2016 - 08:05)

gab.ko, tak jednoduše...ahoj ráda ti napišu ale tady už opravdu ne mik mi všechni zničil pořád ty jeho kecy o ničem....

Reklama

Přidat komentář