Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Uličník (So, 8. 10. 2016 - 14:10)

není nad to být doma v 27x...Vítám tě zase v diskuzi, psala jsi že už sem kvůli mikovi nebuseš psát, rozmyslela jsi si to?

Jindra (Út, 4. 10. 2016 - 23:10)

Že bych zkusil jeden den mít záchod v kalhotech :-)

piss rebelka (Út, 4. 10. 2016 - 08:10)

není nad to být doma v 27x...po nějakém desátem prochcání se látka uazavře a když pak chčiju chcanky se v kalhotkach drží a krásně hřejí než protečou

PISS REBELKA (Út, 4. 10. 2016 - 08:10)

není nad to být doma v 27x počůraných kalhotkách

Mája (Pá, 30. 9. 2016 - 11:09)

Párkrát už se mi povedlo a vždycky je to ostuda. Naposledy mě zachránilo, že už je venku brzy tma, tak si snad těch mokrých kalhot nikdo nevšiml.

Marek (Čt, 29. 9. 2016 - 20:09)

Tuhle diskuzi sleduju od...Miku doufám že víš že tě tady nikdo nevnímá a že tě tady všichni ignorujou

mik (So, 24. 9. 2016 - 20:09)

miku, ještě jsi nepochopil...Tuhle diskuzi sleduju od pocatku co vznikla znacna cast prispevku je vymyslena vytvorena opacnym pohlavnim honici pubertaky a podobne na druhou stranu tu sem tam dobre a pravdive veci clovek najde a co si kdo o me mysli to mi je srdecne jedno ja si o nekterych myslim totez ale nepotrebuju to ventilovat vim o tech vecech hodne prozil jsem v tom hodne prozitku nezakryvam ze se me libi kdyz se holka pocura i kdyz je mi jasne ze tady to nebylo mysleno jako neco erotickeho ale ono to tak proste je pro nektere lidi ..takze komu se to nelibi at tu nechodi a me prispevky cist nemusi

Uličník (St, 21. 9. 2016 - 21:09)

miku, ještě jsi nepochopil že každý na této diskuzi tě má za pitomce? Píšeš sem zbytečně, nikdo tě nebere vážně.

mik (St, 21. 9. 2016 - 17:09)

Já to tady čtu trochu...Nebudu se sverovat ale uz se vesele sverujes ... ale to jsaem si jen tak dloubnul hodne holek ma asi v puberte zkusenost ze se pocura nebo alespon si nekdy uz cvrkla jako trapas a ostudu to budes brat v kazdem veku nad vek materske skolky ,,,psychika tam urcite tvori hodne velkou cast ale bude rozdil mezi skutecne hyperaktivnim mechyrem a jakousi stresovou nebo jinou inkontinenci a tim kdy tam pusobi jakesi minule udalosti rozdil v te vydrzi je skutecne osobne znam zenu co se pocurala pri cca 400 ml v mechyri .. ( merila to jindy ale vic proste nez ten necely pullitr nedala nikdy ) a znam zenu co dala temer litr a pul a az pak se pocurala ... beznesji je to do toho litru nad nej uz kazdy neda .. u hodne je konecna kolem trictvrte litru takze asi tak pusobi samozrejme ruzne situace a nikdy to neni stejne tedy pocurat se muzes nekdy i kdyz tam to mnozstvi ktere jindy zvladas neni a naopak vydrzet muzes i nad tve maximum ...ale to pisu o beznem stavu ne o nejake hyperaktivite indispozich a dalsich vlivech kterych je nespocet ,,,

mik (St, 21. 9. 2016 - 17:09)

Ahoj Všem
už dlouho zde...Mismas to tu skutecne je hlavne velke mnozstvi nesmyslu a vymyslenych veci ne od holek ale od honicu.. na ruznych chatech jde na tohle tema diskutovat on line a tim padem se v pripade duvery na necem domluvit nebo treba aspon zjistit kdo je na druhem konci .. holky bi nebo lesbi maji k curani vetsinou kladny vztah takze verim ze jsi to s holkou prozila .. doporucuju zkusit i s klukem ..ovsem to dalsi uz je trosku o pochybnostech i kdyz vim ze jsou holky i kluci co se pocuravaji umyslne a i treba strsi .. ale to co tu pasaly ty dve moc o tom opravdovem nejspis nebylo...ale je kazdeho vec cemu veri a cemu ne ,,,

mik (St, 21. 9. 2016 - 17:09)

tak to o tom vis asi opravdu...Masturbovat muze klidne sama a dost holek i starsich zen mi potvrdilo a nemam duvod jim neverit jako tady mnohym prispevkum ktere jsou evidentne vymysleny a nepisou je zeny ze proste plny mechyr ovlivnuje sexualni prozitky nakonec to doporucuje i tantra a i jinde si to muzes vygoglit a nazyvat nekoho blbem kdyz nic o tom nevis je ukazka tve urovne ne me ..ale to je fuk aspon se tady zase rozjely prispevky a neco se v te spousti vymylenych nesmyslu najde ..a uskutecnit to ve dvou neni o nejakem nahodnem sexu ale o duvere a o prozitku obou

Libor Svatuška (Ne, 18. 9. 2016 - 07:09)

Ahoj Lucko já to taky tak...Promiň ten email špatně tenhle je spravne [email protected]

Libor Svatuška (Ne, 18. 9. 2016 - 07:09)

Já čurám v posteli...Ahoj Lucko já to taky tak dělám tak,že nejseš sama a já bych se chtěl seznámit když tak se ozvy na emial- [email protected] a moc tě prosím

Lucie V. (So, 17. 9. 2016 - 20:09)

Ahoj Všem
už dlouho zde...Já čurám v posteli pravidelně od jara do podzimu ale chránič matrace nepoužívám, nechávám to téct do matrace. vždy na podzim matraci vyhodím a dám si novou. V zimě to nedělám protože to smrdí a nedá se tak větrat jako v létě, ale když je většinu dne otevřené okno tak to vyvětrá. Asi si každý umí představit moji spoušť v posteli...

Pája (So, 17. 9. 2016 - 08:09)

Mně se to stává jen párkrát do roka, že se v noci počůrám. Ne schválně jako Marta, ale prostě se nevzbudím. A právě pro tyhle případy používám chránič matrace, takže to neodnese.

M (Út, 13. 9. 2016 - 13:09)

No a matraci mužeš vyhodit....

Marta Matysová (Út, 13. 9. 2016 - 10:09)

Ahoj Všem
už dlouho zde pročítám příspěvky a zdá se,že je to tady mišmaš vše od inkontinence po tvrdý pissing..Já osobně pissing zažila ale s holkou s klukem doposud ne.Nedávno tady dvě slečn probírali prochvávani kalhotek a postele.Musím říct,že jsem si vzala inspiraci a chtěla zkusit něco nového. Dnes ráno jsem to po probuzení pustila do postele plným proudem a troufám si tvrdit,že ta spoušt v posteli za to stála.Nádherné teplo pod zadkem a a nohama a vzrušující čvachtání než se to vše vsáklo do matrace. Rozhodně takové počůrání docela vzrušuje a můžu jen doporučit...

Plenkar (So, 10. 9. 2016 - 09:09)

Ano o tom opravdu vim jen...tak to o tom vis asi opravdu laicky.Az budes zena,muzes se k tomuto problemu fundovane vyjadrit.Nejspise tam funguje to,ze pri klasicke soulozi v misionarske poloze naplneny mocovy mechyr zeny pritlacuje stenu pochvy na pronikajici penis a tim zintenzivnuje stimulaci.Ale je pritom vysoke riziko pomoceni,za cez se zeny velice stydi,at se stane v jakekoli situaci.Nektere pary si to uzivaji,ale je k tomu potrebne minimalne velke igelitove prosteradlo.
Jinak u me je to opacne.Jakmile OAB zaveli,tak rychle hledam mistecko,kde bych si ulevil a pokud ho nenajdu,tak me zachrani pleny.
A jak je to mysleno s tou terapii?To jako kdyz bude mit zena nuceni na curani,tak ma jako masturbovat,nebo soulozit s prvnim vhodnym muzem,ktery se naskytne?
A na to jsi prisel sam?
Takze podle me nejses uchyl,ale obycejny blb!
Udelej si testik

mik (Pá, 9. 9. 2016 - 18:09)

Po dlouhé dob jsem se...Ano o tom opravdu vim jen laicky moje zkusenosti vychazeji s cileneho zadrzovani pri chuti vylepsit sexualni prozitky,,, nechci aby me tu zase nekdo napadal ze jsem uchyl a podobne ale delal jsem si takovy serozni testik a vic zene priznava ze je plny mechyr pri masturbaci privadi k lepsimu vrcholu pri sexu se to kazda neodvazi protoze se boji co by tomu rekl partner kdyz by se pocurala ... no ale to skutecne nema nic spolecneho s hyperaktivnim mechyrem ale treba by to slo vyzkouset jako terapie ...

Plenkar (Čt, 8. 9. 2016 - 12:09)

Po dlouhé dob jsem se...Ahoj vsem,asi se opakuju,ale me na OAB 100% pomahaji jen pleny, protoze v urgentni situaci jde o minuty,nekdy jen o vteriny.Nekdy si pleny dam i na doma,treba kdyz neco varim a nemohu od toho odbehnout/Cina/ a jine,protoze za nejaky cas jdu stejne ven a tak si ty pliny necham,nebo si i jednu,dve pridam a protoze si davam latkovky,tak pres ne si nasadim vysoke nesustive celoigelitove kalhotky se silnejsimi gumickami v nohavickach,aby nahodou neprotekly.A mam na nekolik hodin jistotu.Nekomu se to nelibi,ze pry jsem uchylak,ale ja si z nich nic nedelam.Proste tohle se mi osvedcilo a protoze moje problemy s OAB zacaly az po vojne v roce 1979 kdy zadne jednorazovky nebyly,tak jsem byl nucen pouzivat velke detske pleny a na zakazku si nechaval sit v Benesove celoigelitove plenkove kalhotky pro dospele.Pozdeji jsem si je zacal objednavat ze zahranici,protoze tam se bezne a ve velkem pouzivaji bez nejakych predsudku.

Reklama

Přidat komentář