Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

renda70 (Ne, 28. 2. 2016 - 22:02)

Petře cítit je to dost ale...Tak to s Tebou plně souhlasim gab.ko,patří to k tomu a je to příjemný pocit..R.

renda70 (Ne, 28. 2. 2016 - 22:02)

Petře cítit je to dost ale...Tak to s Tebou plně souhlasim gab.ko,patří to k tomu a je to příjemný pocit..R.

renda70 (Ne, 28. 2. 2016 - 22:02)

Petře cítit je to dost ale...Tak to s Tebou plně souhlasim gab.ko,patří to k tomu a je to příjemný pocit..R.

renda70 (Ne, 28. 2. 2016 - 22:02)

Petře cítit je to dost ale...Tak to s Tebou plně souhlasim gab.ko,patří to k tomu a je to příjemný pocit..R.

gab.ka (Ne, 28. 2. 2016 - 14:02)

Fuj, to musí být smrad. Jsi...Petře cítit je to dost ale spiš to voni nic hroznyho k wettingu to patří

Acer (Ne, 28. 2. 2016 - 13:02)

Ta holka na videu se asi taky...Ahoj Michaelo a gabko, to se mi líbí to vaše čůrání do džínů.Rád bych kdyby jste mi napsali na j4347zavináčseznam.cz, pouze diskrétně

Petr (Ne, 28. 2. 2016 - 10:02)

Fuj, to musí být smrad. Jsi prase gab.ko

gab.ka (Ne, 28. 2. 2016 - 07:02)

když wetting tak pořádný ,mám na sobě 11x prochcaný kalhotky
a je to poměrně dost fajn

mik (So, 27. 2. 2016 - 22:02)

Mík je neskutečná osoba,...Karel muzes konkretizovat jake presne nesmysly jsou v mych poznatcich a cim zabijim diskuzi ? S kolika babama jsi prozil piss hratky a kolik bab se pred tebou pocuralo ? Asi jen slepa zavist,, protiargument nemas jediny !

Ja (So, 27. 2. 2016 - 09:02)

NIKDY NEPOUZIVEJ WC VE SNU - JE TO CHYTAK!!!

renda70 (So, 27. 2. 2016 - 09:02)

No jestli chceš tak mi můžeš gab.má napsat na [email protected] a mužem si pokecat mimo éter o naší zálibě,R

renda70 (So, 27. 2. 2016 - 08:02)

no výsledek 4 piv je...Tak to jsme dva,také jsem si na dobrou noc dal pár piv,aby se mi dobře spalo a výsledek byl podobný, pěkné mokro,vysloveně jsem si v tom lebedil,ani se mi nechce stávat a nejraději bych se ani neprevlekal a byl v těch věcech ještě dál..... R.

gab.ka (So, 27. 2. 2016 - 07:02)

no výsledek 4 piv je viditelny :D v posteli jezírko s hladinkou tak 3 cm všechno mokré vlasy tričko kalhotky myslím,že mokřejší už být nemužu :D ráno jsem si řikala co to tak čvachta když sem se vrtěla a natahovala pro mobil :D

renda70 (So, 27. 2. 2016 - 00:02)

hledam tady holku co se rada počůrává do kalhot,bahnakrony@seznam,cz;Renda

renda70 (Pá, 26. 2. 2016 - 23:02)

No koukam,co nás tady je,jak to pročítam,tak jsem si musel obléct punčochy a elastáky a taky se pořádně počurat,Renda

Karel (Pá, 26. 2. 2016 - 13:02)

Z toho co napsal mik jsem...Mík je neskutečná osoba, vše musí komentovat, vždy musí mít poslední slovo a ještě plácá neskutečné nesmysli. Zabíjí všechny diskuze s tímto tématem.

gab.ka (Pá, 26. 2. 2016 - 07:02)

chtěla bych najít kamošku kterou vzrušuje wetting a bedwetting apodobně.Tedka sedím v promočených kalhotkách a uživam pateční volno co vy??? kdo se o víkendu počůrá?

Lucie V. (Čt, 25. 2. 2016 - 21:02)

Z toho co napsal mik jsem přečetla šest řádek a vzdala jsem to. To se nedá číst.

gab.ka (Čt, 25. 2. 2016 - 18:02)

já jsem tedka 3 dny doma tak mě čekájí mokré kalhotky a přes ty budu čůrat na zachodě :) kakání neřeším to stihnu v pohodě vždy :-D to mě ani nevzrušuje spiš to je hnus no

Zuzka (Čt, 25. 2. 2016 - 15:02)

Pokakání podle mě může...To jednoznačně. Revoluce ve střevech nastane velice rychle a pak skutečně můžeš mít jen minuty se dostat na WC, protože jinak se pokadíš do kalhot a můžeš stokrát nechtít. Prostě to jde ven a neuděláš nic. A nejhorší je, že nic moc nemůžeš udělat ani potom. Nějaké svlékání a vysypávání toho nákladu z oblečení prakticky nepadá v úvahu. I když nejde zrovna o průjem, tak ta konzistence je většinou taková řidší a mazlavá. Rozlézá se to úplně všude, maže se to, lepí. Svlékat se většinou ani nejde, protože by sis to akorát rozmatlala všude po nohách. A i kdyby se Ti nakrásně podařilo se vysvléknout, tak ty možnosti očisty jsou stejně dost omezené. Pokud je to nehoda většího rozsahu, tak není jiná možnost než v tom vydržet někam do vany nebo do sprchy. Buď ráda, že těch pár vteřin bylo na Tvé straně, protože jinak bys nejspíš šlapala s plnýma silonkama k domovu. A silonky jsou v případě takovéto nehody mocně nevhodné oblečení, protože všichni vidí, že ses po......, a jak se Ti to postupně rozmatlává dolů po nohách. I když to platí pro případ sukně. U Tebe by tohle bylo skryto tím kostýmkem, ale jinak raději ani nemyslet.

Reklama

Přidat komentář