Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

mik (So, 24. 1. 2015 - 13:01)

Je mně 26hmm kdyby jsi to mela nejak spojene se sexem a vzrusenim tak by se to dalo nejak lepe pochopit takto se to da spojit nebo odhadnout na urcitou infantylitu ...nebo ze by hra na malou ? ale to by tam pak asi musel nasledovat trest,,,

Lucie (Čt, 22. 1. 2015 - 21:01)

A kolik ti je?Je mně 26

Honza (St, 21. 1. 2015 - 21:01)

Já jsem se počurávala v...A kolik ti je?

Lucie (St, 21. 1. 2015 - 21:01)

Já jsem se počurávala v posteli celé léto až do podzimu. Důvod je ten, že když se mně začlo chtít tak jsem byla líná vstát a jít na záchod, tak jsem to pustila v posteli. I ráno když jsem ještě nemusela vstávat a chtělo se mně tak jsem se počurala a ještě jsem chvíli ležela. V tu chvíli je to takové docela příjemné, teplé. Že jsem ležela v mokré posteli mně nevadilo. Máma to ví a nevadí jí to, toleruje mně to. Přestala jsem s tím na podzim protože už se nedalo tolik větrat jako v létě a když do postele čurám tak potom smrdí. V létě když může být otevřené okno skoro pořád tak mně to nevadí. Také mám od podzimu novou madraci protože tamta už byla hodně mokrá. Od jara až bude zase teplo a bude se moci víc větrat se zase začnu v posteli počurávat, je to takový klídek a pohoda vědět že když se mi chce že to můžu pustit.

mik (Ne, 18. 1. 2015 - 02:01)

co se tu dohadujete ostatne nebylo to mysleno jako zverejneni neceho pro vsechny ale pro tu co to psala i kdyz tady skutecne pise kdokoliv cokoliv a tezko se da urcit co je a co neni pravda ale mam dost zkusenosti na to ze vim ze jsou i dospeli co je pritahuje pocuravani a nejen pocuravani ,,... nakonec staci jit na chat a tam se clovek o tom muze pobavit jak chce a rozhodne nejde o nejake chorobne predstavy a vymysly .,,,nekdy se nektere veci zdaji hodne zvlastni ale skutecne ta 38 leta zena muze psat pravdu o sve dceri .. jasne taky to muze byt smyslenka nekoho koho tyhle veci vzrusuji,,, ale rozhodne to neni nic nad cim by se bylo nutne pohorsovat

PP (So, 17. 1. 2015 - 12:01)

Až tě pustí z detenčního. Já bych se nasmál, kdybych byl o dvě hlavy větší a měl o metrák víc než ty :-DDDDDDD

ty hovnivale co (So, 17. 1. 2015 - 11:01)

Ne úchyle, o tvé chorobné...na kilometry daleko nebudes nikomu urcovat,co muze,nebo nemuze zverejnit! Ty se pasujes do role cenzora ty HOVNO Z MORAVY. Jdi si umejt posranou prdel ty KRETENE! Fotr te mel vycakat do kopriv a udelal by nejlip SRACI POSRANEJ. VYPNI POCITAC A TO HNED!!!!!!!!!!!!!!!ZMRDE!!!ASI TE DELALI VOBA VOZRALI,PROTO JSI TAKOVEJHLE MRZACKEJ ZMRD, KTEREJ ZIJE ZE SOCIALKY A NENI SCHOPEN SAMOSTATNEHO ZIVOTA!!! A NEVYTVORIL NECEHO ANI ZA KORUNU,ALE HOVEN PLNY RYBNIK!!! JSI POUZE UBOHY SRAC A OTRAVNY PISALEK PICOVIN!!!KDE SE POTKAME-NAVRHNI CAS A MISTO,ALE TO TY HOVNO UZ NEROZCHODIS!!!

PP (So, 17. 1. 2015 - 09:01)

Ne úchyle, o tvé chorobné představy a výmysly tu není zájem.

mik (So, 17. 1. 2015 - 04:01)

Je mi 28 let a bydlím sama...Tak pokud k tomu pristoupim jinak nez Johny a nebudu za tim prispevkem videt honice tak mohu rict ze znam jednu mladou holku je ji 29 a jeji matku ktere je 55 a je to trosku podobne ,,, navic jeste se zacala pocuravat i ta mama tezko tady mohu napsat vsechny podrobnosti co o tom vim,,, ale kdyz by byl zajem.....

Johnny (Pá, 16. 1. 2015 - 20:01)

Aspoň něco novýho, honič co neumí počítat tu ještě nebyl :D

Terka (Pá, 16. 1. 2015 - 16:01)

Pardon 38

anonym wtf (Pá, 14. 6. 2013 - 15:06)

asi před 999999999 lety...:D

Ála (Pá, 14. 6. 2013 - 15:06)

Počůrala jsem se asi před pěti minutama :D

Honza (Čt, 15. 1. 2015 - 18:01)

Je mi 28 let a bydlím sama...Takže's porodila ve třinácti letech?

bivoj (Čt, 15. 1. 2015 - 18:01)

Takže ses porodila v...Spíš v PROCHCINCI ;-(

Terka (Čt, 15. 1. 2015 - 18:01)

Je mi 28 let a bydlím sama se svou 15 letou dcerkou která neudrží moč.Začalo to když se vzbudila a zjistila že je pěkně počůraná . Brala jsem to normálně ale to už se jí to začalo stávát každý den 3x denně. Je to asi z toho že jsme se nedávno stěhovali . Když byla v nemocnici tak jí tam přabalovali protože byla tak slabá že už se i pokakavala.Když si pustila do kalhotek tak začala hrozně plakat ptorože je počůraná nebo pokaděná . Nosí plínky i do školy atd . Přes plínky nosí i kalhotky ale nevím co s tím . NEVÍTE CO MÁM DĚLAT

Petr (Čt, 13. 6. 2013 - 23:06)

Mně se to stálo právě...To je zkrátka ten debilní zlozvyk, strkat klíč zevnitř do zámku.

Magda (Čt, 13. 6. 2013 - 11:06)

Mně se to stálo právě včera. Studuju VŠ a máme s kámoškou pronajatý byt. Vracela jsem se z hospody a před odchodem jsem si zapomněla odskočit. Než jsem se dostala busem na byt, utekla hodina a můj močák byl jak kámen. Kdyby byla tma, odskočila bych si před barákem, jenže nebyla a všude lidi. Nakonec první šok - čekání na výtah. Uf, to jsem ustála, pak přijdu před byt, už si předtsavuju tu úlevu a nejde strčit klíč do zámku. Kámoška nechala klíče zevnitř a na zvonek a telefon nereagovala. V tu chvíli se bolest v mém měchýř zvýšila natolik, že jsem si prostě řekla, že zkusím trochu "upustit", že to intimka pochytí. Pochytila, ale já to pak nedokázala zastavit. V tu chvíli, jak jsem byla překvapená, mě ani nenapadlo si dřepnout a tak to skončilo až v botách. Po chvíli kámoška vylezla z vany a otevřela. Nedokážu popsat její výraz, když mě uviděla. Jsem z toho strašně špatná, dnes jsem ani nešla do školy. Sice jsem asi dvakrát byla svědkem, jak si kamarádka cvrnkla smíchy, mně se ale nikdy nic takového nestalo. Ten pocit, když nedokážete ovládat svoje tělo, je strašný. Tak dnes hledám útěchu na intenetu, abych zjistila, nakolik jsem sama. Asi bych měla cvičit pánevní dno, kdybych to dělal, asi bych ten proud zastavila.

Miluna (St, 5. 6. 2013 - 16:06)

mne se to stalo zrovna dneska. Muj Marcelinek je nezvestny, tak od strachu sem se pocurala.teklo mi to i na moje ctyrky kozicky

Jirina (Út, 4. 6. 2013 - 17:06)

igelit je prokazatelně...Ale já přece nemám občejný igelit. Mám vložku, která je zespodu nepropustná a shora ja látková. Akdyž se někdy vyjímečně v noci počůrám do postele,a nemám to z alkoholu jako jiní,ani o tom mokru nevím a spím až do rána.

Reklama

Přidat komentář