Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

ALIAS (Út, 7. 5. 2013 - 15:05)

Jitko, jsi ženou, která má...Je to nesmysl,že by běžně se ženy nestyděly v autobuse před všema lidima se klidně vyčůrat do kelímku a ještě o něj klidně požádaly souseda.Tohle žádná normální ženská nikdy neudělá,jedině z recese před kamarádkama a nebo když zato dostanou pořádnej balík peněz a i tak se to budou snažit okecat a nebo aspoň důkladně zamaskovat.

mik (Po, 6. 5. 2013 - 17:05)

Ano, i mladším se to může...To Lin
nerikam ze nemuze jen mam pocit ze v tom mladem veku myslim tim tak do tech 25-28 let je to casto ze zvedavosti nebo proste vyzkouset neco in ( Piss patri dnes mezi oblibene praktiky ) ale uznavam ze to tak byt nemusi znam zenu pres 45 ktera to o sobe zjistila v 19 a nakonec i tady nekdy v 2009 pise jedna vysokoskolacka jak ma u zadrzovani orgasmus pak ( bus Brno -Holice )

... (Po, 6. 5. 2013 - 00:05)

líbí se mi když se kluk počúra do kalhot...

mirek (Po, 6. 5. 2013 - 00:05)

Mne se to stalo v osumnástích narozeninách, byli sme s klukama a brášom kterému už bylo jednadvacet oslavovat v hospode, dal sem si neco navíc a nevím jak mne brácha dostal domu, jen si pamatuji, že sem mnel riflata zcela proteklý a podemnou byla take promočená madrace, mne bylo tak blbe, že sem nemohl ani s tý počúraný postely sám vstát a brácha mne musel pomoci taky v koupelne a dát mne dopořádku. Ale zvládl sem to...

Lin (Po, 6. 5. 2013 - 00:05)

To Jitka
zdravim a dik za...Ano, i mladším se to může líbit.

mik (Ne, 5. 5. 2013 - 18:05)

když jsem došla domů,tak...To Jitka
zdravim a dik za odpoved proc by jsi me mela zklamat ? Naopak mam prave zkusenost ze zeny kolem 40 takove veci prozivaji a chteji to i treba zkusit umyslne nerikam ze mladsi to nemohou prozit.. tahle diskuze tady vznikla vlastne na tema nechteneho pocurani se ale at to bere nekdo jak chce jako uchylku curani je trosku tema co je spojene s erotikou at se to nekomu libi nebo ne nic na tom nezmeni.. homosexualita treba taky byla povazovna za nemoc a byla snaha to lecit a dnes se uz dost lidi k tomu prizna stejne jako zeny k lesbicke lasce mozna ze me zde nekdo mladsi presvedci ze se mylim kdyz tvrdim ze to zajima zeny nejvic ve veku tech 30-40 a strsi sam znam i par mladsich a mozna ze mam zkresleny nazor i tim se si s zenami v tom veku rozumim nejvic ale pisu jak to vnimam.. pises ze ta uleva byla naprosto uzasna,,,tedy by se dala mozna i prirovnat k uzasnosti rozkose,,,a to jde vyuzit,,, jinak me jeste zaujalo ze kdyz pises ze jsi mela mokre dzinyt az ke kolenum ze jsi se s necim zabyvala znam par takovych realnych prichodu nekolika zen a uz to zadna pak v tu chvili neresila a misto na wc vbehla treba do sprchoveho koutu nebo do vanya proste to pustila ta tepla zaplava v kline spojena s tou uzasnou ulevou po tom silenem vypeti se mnohdy i libila ..ale jak tady spravne podotyka lin je vse jine kdyz je to neco neumyslneho a kdyz je to spojeno s erotikou on nejak v tom stavu uz clovek neni schopen uvazovat jiste jsi byla rada ze jsi uz doma v bezpeci kde uz to vlastne bylo jedno jestli se pocuras az do ponozek nebo to jeste stihnes ,,samozrejme ze to nekolikere ucurnuti co pak ten flek zvetsuje u tohoto stavu je a podvedome asi byla snaha si ty rifle stahnout,,, jinak jeste mysim poopravit jednu vec zastaval jsem nazor ze treba mocovy mechyr je stejne vyinuty v 32 jako v 17,,, neni to zrejme tak pravda a v tech 17 se jeste vyvyji alespon ta sila toho sverace jinak pokud by byl zajem tak si popovidam na chatu bud na xchatu nebo na lidech.cz

mirek (Ne, 5. 5. 2013 - 17:05)

počúrat se není žádné umnení, ale, vychutnat si to jak třeba na pissblog.cz, to skutečne stojí zato... přidejte se...

Jitka (So, 4. 5. 2013 - 19:05)

To Jitka
Dovolim si...když jsem došla domů,tak už jsem měla mokré džíny skoro až ke kolenům...Na záchodě jsem si je samozřejmě sundala,ale ta úleva byla naprostu úžasná...
S tím věkem tě asi zklamu, už mi bylo 40.

... (So, 4. 5. 2013 - 16:05)

tolik přednášek o mnechýři a kdy se ten kluk naposled pochcal není ani zmíňka, tak ja vám to povím, včera sem se ožral při hokeji a pochcanej sem se vzbudil dneska ráno...

mik (So, 4. 5. 2013 - 14:05)

Tak jsem tu nahledl zda je nejaka odezva ale asi je moc brzo jeste napdal me ale jeste jedna ve ktera je tady zminovana a to ze mocovy mechyr je plne vivinuty v 18 ,,to si zrovna nemyslim a mel jsem na to tema polemiku s 32 letou zenou ktera to nechala dojit az do pocurani se jeji prvni vzpominka byla z tabora ve 12 kdy se pocurala pak byli nekde ze skolou ve 14 a ucitelka sla s nekym na osetreni a oni museli cekat v buse ,, strasne se ji chtelo ale stydela se a mela strach ze to dopadne jako v tech 12,,nakonec nejake mene stydlive holky potrebovaly taky tak rekly ridici a pridala se k nim no a pak asi v 17 prodavala na brigade zmrzku a potrebovala vystridat a taky se stydela si rict,,, jeji nazor byl ze v tech 17 uz mela ten mechyr stejny jako v tech 32... myslim ze jediny rozdil mozna je v tom ze po porodu se deloha stahne a je vetsi prostor pro rozpinani mechyre ale zase porodem muze vzniknout netesnost nebo treba i oslabeni sverace,,na druhou stranu nemusi byt v 17 dostatek pevne vule treba i pri te jakesi bolesti zase ale stud v puberte muze byt vetsi,,,tak jsem zvedavy co sem kdo napise dal

honza (So, 8. 3. 2014 - 07:03)

minulej tejden jsem zustal spát u kámoše, byli jsme voba ožralý a ja se mu počúral do postele...

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

Rojmuch (So, 4. 5. 2013 - 12:05)

Ja se pocural kdyz mi pichali v sesti usi na nausnice...

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

Reklama

Přidat komentář