Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Martin z Martin (Čt, 27. 3. 2014 - 10:03)

Souhlasím s Petrem - někdo...Prečo nazývať plienkarov hned dementmi sa mi javí nevhodné, téma ako je v tomto daná je v skutočnosti všeobecná, pocikanie sa do nohavíc či do plienky je myslím si v jednote... Berme povedzme BETWETING, alebo PISS na verejnosti, či v súkromí a potom je tu ešte jedna poznámka, pocikanie sa alebo vycikanie sa! V tomto vidím taktiež rozdiel, pretože vycikanie sa v plnom vedomí do postele je už pissing. Ja osobne nie som zastanca vycikania sa do postele pokiaľ nemám posteľ na to prispôsobenú a dávam prednosť plienkám nakoľko si rád poriadne vypijem dobrého alkoholu a vtedy je bežná záležitosť mať pre istotu sucheho matracu na sebe plienku...

martin (St, 26. 3. 2014 - 15:03)

Dlouho mne pronásledovala představa se nekdy a nekde na veřejnosti počúrat až se to stalo v kine, hrozne se mi chtelo a udelal jsem pro to moc, nalil jsem se kolou a najednou to na mne přišlo a počúral jsem se, byl to báječnej pocit jak se to podemnou náherne rozlévá, aj jsem se udelal.

Saša (St, 26. 3. 2014 - 15:03)

Souhlasím s Petrem - někdo jiný zkušenost a nějaký jiný návrh než plenky? I když se přiznávám, že se mi to nestalo poprvé a sám jsem uvažoval o nějakých "miniplenkách" od Teny, ale to mi příjde až jako krajní řešení.

Petr (Ne, 23. 3. 2014 - 10:03)

Počúrat se do plenky je podvádění. To nikdo nevidí. Tady je diskuze o nechtěném počúraní co je vidět. Takže dementi, kteří se počúrávají do plenky ať si založí jinou diskuzi.

mimo (Ne, 23. 3. 2014 - 09:03)

Ja som sa pocikal pred chvíľou do plienky a ten fantasticky pocit si vychutnávam...

Ahoj Saso (Ne, 23. 3. 2014 - 08:03)

Já dnes trochu, když jsem...vitej mezi plenkari.Plenky-at uz jednorazove,nebo klasicke bavlnene,ale k tem potrebujes plastikove kalhotky,ktere plenky drzi na miste a nepropusti vlhkost na svrchni obleceni.No proste nekdo drive,nekdo pozdeji-ale je dobre,ze ty plenky mame.Kdyz to vydrzis suchy,tak mas hvezdicku a kdyz ne,tak nemas ostudu.A o tom to je.

martin (Čt, 20. 3. 2014 - 06:03)

Já dnes trochu, když jsem...mne se nekdy stane, že se počúram a je mi 40let.

Video (St, 19. 3. 2014 - 18:03)

http://www.topky.sk/cl/13/1384849/VIDEO-Obrovsky-trapas-na-predvolebnom-mitingu--Prezident-sa-uprostred-reci-pomocil-

Stáva se to i p (St, 19. 3. 2014 - 18:03)

http://revue.idnes.cz/kolumbijsky-prezident-santos-se-pomocil-fpm-/lidicky.aspx?c=A140318_123220_lidicky_zar

Saša (St, 19. 3. 2014 - 17:03)

Já dnes trochu, když jsem jel z práce. Stavil jsem se ještě na nákup a cestou z autobusu jsem to ne uplně doběhnul. Naštěstí mne nikdo nepotkal a i kdyby, tak si myslím, že by si toho asi ani nevšiml - na kalhotách to bylo vidět jen trochu, ale trenky byly durch. Máte někdo z pánů podobné zkušenosti? Vím, že to není u že neobyvklé, ale ještě mi nebylo 30, tak jen abych věděl, zda jsem či nejsem v tom sám ;)

jindra (St, 19. 3. 2014 - 07:03)

ja se počúral dneska ráno, protože mívam na sobe plinku, mi to nepřekáží.

Lucka (St, 15. 5. 2013 - 14:05)

Ses vozrala a pocuras se...Ale protože nehulim lupeni tak nemam nausnici v prsu jako vyplach sede mlyna.

Gongol seje kou (Út, 14. 5. 2013 - 23:05)

Ses vozrala a pocuras se kdybis hulila lupeni tak bys mela nausnici v prstu jako vyplach sede mlyna.

Lucka (Út, 14. 5. 2013 - 22:05)

Zajímalo by mně jestli je ještě někdo takový, nebo jestli jsem jediná kdo se počurává v posteli. Někdy chodím s kámoškami na pivo nebo víno, když potom přijdu domů tak jsem schopná jedině sebou praštit do postele, ani se nepřevlékám, jdu spát v tom co mám na sobě, když mám džíny, spím v džínách a když se mně chce na záchod tak jsem líná vstávat a radši se počurám. Ale není to jen když přijdu z baru, i normálně když se mně v noci chce tak se radši počurám než abych musela vstávat a jít na záchod, nebo třeba když je sobota nebo neděle ráno, chce se mně čurat ale ještě se mně nechce vstávat tak se v posteli počurám. Je to pro mně takový pocit úlevy a pohodlí, že nemusím vstávat a můžu se počurat. Není to u mně ale nic sexuálního nebo vzrušujícího, jediný důvod je že jsem líná vstát a jít na záchod, počurat se v posteli je pro mně pohodlnější.

mik (Čt, 9. 5. 2013 - 05:05)

Tahle diskuze trva 6 let a i kdyz jsou v ni hlucha mista tak je zasadne jen o curani a pocurani at uz umyslnem nebo neumyslnem tak to nemente nikdo !

Pavel (St, 8. 5. 2013 - 21:05)

Jěte si na svý diskuse.Jste tupci oba dva.

Kušujte čobolác (St, 8. 5. 2013 - 20:05)

Jěte si na svý diskuse.

juraj (St, 8. 5. 2013 - 20:05)

Dobrý pokus, ale tot písal...aké veľké hovno to tvoja mater okotila?

P (St, 8. 5. 2013 - 19:05)

zasa som sa teraz usral...Dobrý pokus, ale tot písal čech a úboho:
7.5.2013 15:46 - Ritné rydlo

zasa som sa teraz usral riadna rana ako ked nakladak vystreli z vyfuka a riadne smradisko vyfuklo z riti pritem.dnes som zral akesi cinske jedla a napokon talianska.som zalial pivom tieto dozajista cinske macky co som zozral a taketo smradisko mi z tychto jedal ide z riti.aj sa tu moj otrok natiahol ked som toto pustel z diery tu v kvartyre.

mik (St, 8. 5. 2013 - 06:05)

Je to nesmysl,že by běžně...To Alias
pochopitelne naprosty nesmysl a vsechny prispevky tohoho typu jsou vymyslene to by ta zenska musela byt opila na mol nebo zfetovana jinak vylouceno jak pises mozna z hecu pred kamoskama nebo jako sazku za prachy ale urcite s nejakou fintou navic malokdo bude mit v buse kelimek a kdyz uz jo pri nejakem cestovani nekam kelimek ci cokoliv jineho tak to bude mit vetstinou obsah 0,3 a to mnostvi co v te chvili u ni bude bude minimale dvojnasobne ale spis trojnasobne mozna potme v poloprazdnem buse pokud bude mit na sobe sukni tak to pusti do sedacky jedna mi vypravela jak tohle zvazovala ale pak to stejne zavrhla a bojovala

Reklama

Přidat komentář