Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

mik -body 1-6 (So, 4. 5. 2013 - 05:05)

To Pavel
takze 1-atraktivita je dost subjektivni zalezitost co je pro koho atraktivni jak se rika nekdo rad vdolky nekdo holky ,,,nekomu se libi baculky nekomu tvigi 2- viditelnost osobne jsem vyslovene uplne stihlou divku kde by to bylo vyrazne na tele videt nepoznal ale Mudr Igor to tam tenrat vystihl presne ze divenka ktera bude vazit 50 kg s tim uzkym zadeckem a tenounka v pase jiste vic jak 800 ml neda,, mozna ani tolik ne,,,je dost mozne ze tyto zeny to jednak tolik nevzrusuje a pak je to mozna i vic boli alespon to bych povazoval za logicky zaver nemusi byt pravdou bod 3- ano vetsina zen ktere jsem poznal si na bolest nestezovaly bod 4 - ano oprena dlan o podbrisek a jemne pumpovani vyvolavalo vzdy vic nachylnost k ucurnuti pokud sle neni cilem aby bylo pocurani do obleceni tak pak je spolehlivejsi dotek primo na urcitem miste v oblasti mocove trubice a budu G kdy lze pocurani dostahnout pomerne spolehlive ,,no vlastne to lze takto dosahnout i vsunutou rukou v obleceni,,,je to pekne kdyz nastane pak curani do dlane,,,ale ta dlan na podbrisku pusobi ... 5 - no lechtani jsem nezkousel ani ho nevyhledaval takze neumim posoudit ale vlastne si jednou vzpominam jeste v puberte ze se ta holka pri lechtani pripocurala..no a bod 6- k tomu jde rict asi tolik podle mych zkusenosti.,,,jsou zeny co to zkusi ze zvedavosti myslim ze jiste vlastni vzruseni maji tak nejak zasunute jinak by tu zvedavost mozna potlacily.. dalsi aspekt je submise a dominance,,,poznal jsem vetsinou subinky ale je hezke to prizit i s zenou ktera neni vyrazne sub nemuze byt vyslove dominantni protoze v takove pripade nerada prohraje a ona ta prohra te vule je nevyhnutelna domina to navic pouzije jako ponizeni partnera nebo jako nejaky prikaz trest a tak,, ale zena ktera bude tak nejak 50:50 bude zajimava z jednoho logickeho duvodu,,,subinka v jistem okamziky se smiri s osudem a pocura se ,, ne shvalne ale protoze nebudem mit dostatek takoveho psychickeho rozpolozeni s tim

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

mik - a jeste n (So, 4. 5. 2013 - 05:05)

Tak jsem se prokousal az k Pavlovemu shrnuti musim uvest neco k tom ze se ta zena nedokazala vycurat az v leze ,,,samozrejme jsem se zajimal zda pri tom nemuze nastat nejake zdravotni riziko pochopitelne to nejsou hratky na kazdy den zadrzovani se nedoporucuje z rucnych duvodu ale na druhou stranu se pri inkontinenci doporucuji zenam Kogelove cviky k posileni panevniho dna no a obcas je i nechtena situace kdy to clovek proste drzi,,u zdraveho cloveka je prasknuti mechyre vyloucene a bachorka o hvezdari Tychovi ze mu praskl mechyr je bachorkou ostatne jeho ostatky chteli vyzvednout aby zjistili na co vlastne zemerel napred tusim cirkev toto nechtela pripustit ale pak myslim doslo ke shode a rozhodne nezemrel na prasknuti mechyre jedina nebezpecna situace je tehdy kdyz by doslo k priskripnuti mocove trubice ale to se za normalnich beznych podminek nestane jeste me napada s tou bolesti nevim mozna je to nahoda ale zeny ktere jsem poznal si vlastne na bolest ani nestezovaly.. no a ted jeste k tem jednotlivym bodum

mik-pokracovani (So, 4. 5. 2013 - 04:05)

je radove tech minut vice tezko jde sice zevseobecnovat ale mam poznatky kdy od prvniho ucurnuti uplynula i hodina ale bezne je spis tak tech 20-40 minut pochopitelne behem te doby mohou nasledovat dalsi ucurnuti..samozrejme ze mohou vzniknout situace kdy to potece bez tohoto jak tomu rikam posledniho varovani ale vetsinou je k tom nejaky podnet napriklad vystoupeni z auta nesoustredenost prilis rychly pohyb zmena polohy a tak jiste treba i kychnuti zakaslani nebo ve vytahu treba i odstrediva sila kdyz se vytah rozjede ,,ale bezne ty situace jdou zachranit pomoci ruky i kdyz je to asi zradnejsi protoze ruka sice pomuze ale pak uz nejde moc dat pryc a taky pusobi pak na vzruseni coz nemusi zustat bez nasledku ,,znovu bych podotkl ze je to u kazdeho jine,,znam holcinu 34 let co mela s piss hratkama zkusenost ale chtela se presvedcit jake to je kdyz to necha pretect no ale mela maly obsah mechyre nedokaza i kdyz to zkousela vickrat dat vic jak ten pullitr ale opravdu bych rekl ze ten prumer je tech 800-1000 ml nekdy do tech 1200 ale setkal jsem se i s tim litrem a pul...sam jsem ho dokazal taky i kdyz dnes bych asi vic jak litr nedal

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

mik-pokracovani (So, 4. 5. 2013 - 04:05)

neprijatelnejsi napriklat Jitka ten bus tak tim vic to telo proste tu rezervu najde ,,znam zenu ktera tvrdila ze chodi na wc co 2 hodiny a ze nic nevydrzi,,nakonec to dospelo k tomu ze namerila 1400 ml a nebyla na wc 10 hodin,,, takze zastavam nazor ze je to o okolnostech psychice motivaci pochopitelne erotice ale treba i situaci kdyz se to nemusi vubec tykat erotiky,,,nepredpokladam ze by v tom buse Jitka myslela na sex v te chvili...jeste k tomu casu mozna se da tak nejak v prumeru rict ze pokud je potreba uz akutni da se zvladnout 2 hodiny nekdy 3,,, znam priklad 29 lete holciny co si nestihla pred odjezdem busu odskocit byl to zajezd ve chvili kdy se odjizdelo citila uz ze porebuje postupne se to zhorsovalo ale ona se stydela jit za ridici,,,a porad doufala ze bude pauza.,..byla ale az za ty 3 hodiny,,,zvladla to i kdyz uz naprosto vyrizena,,, stejne tak jsem v jinem pripade pozoroval zeny ktera to drzela asi 2 hodiny a byla na to uz naprosto zoufale a taky to zvladla i kdyz jsem se o kalhotkach presvedcit nemohl jeste zodpovim to o tom ucurnuti skutecne tam

mik (So, 4. 5. 2013 - 04:05)

Zdravim vespolek zda se ze se tu po delsi dobre rozproudila zase zajimavejsi diskuze takze prispeju do mlyna i ja,,zkusim odpovedet postupne na vse co tu diskutujici pisi diky Pavle ze mam takovou podporu ale na nejzkusenejsiho si hrat nebudu i kdyz je pravdou ze se vsim tim zabyvam radu let a taky jsem v tom smeru poznal vic partnerek ale postupne napred tedy pro Jirku nezastavam nazor ze je bezne aby to postupovalo rychle samozrejme neberu nachlazeni prochladnuti ci treba nejakou zdravotni indispozici s mnozstvim tekutin zalezi na okolnostech ale jak naprikald pises o tom tom telocviku tak nevim bezna spotreba tekutit cloveka behem 24 hodin ma byt asi litr a pul sam na sobe jsem si overil ze pukud nevypiju v kratke dobe vic nez do 2 litru tak za normalnich okolnosti nemam problem vydrzet i dost dlouhou dobu a to treba i po napojich ktere jsou mocopudne jako je pivo kava a podobne co vim tak pomerne nejrychleji to je po sampusu ale tam ty bublinky stoupaji do hlavy a je to ovlineno alkoholem ale s zenami se mi ne opiti ale proste trosku odbourani tech zabran osvedcilo ale nemusi to byt on dzusovy strik v pomeru 2 deci dzusu 3 vody udela taky sve a po 4 sklenickach ma v sobe dotycna 2 litry a to uz muze zapusobit,,,ale mam overeno ze prilis rychle piti sicie docili jisty efekt ale to mnozstvi se tam tak neulozi,,,dalsi prispevek byl taky s tim casem jak pise Alex ze pritelkyni se chtelo v 8 rano a vydrzela az do 1 odpoledne,,,kdyz vyjdu z bezne kapacity co se udava u mocoveho mechyre tak je to pul litr a nutkani se ozve asi pri 350 ml pokud ho clovek ignuruje ustoupi aby se za cas ozvalo silneji ,, je tam urcity usek kdyz se telo snazi dost intenzivne prosadit svou zalezi na psychice motivaci vuli i telesnem stavu nakolik se to podari prekonat...pokud ano tak pak je urcitou delsi dobu klid vetsinou akutni potreba je pak pri tech 750-800 ml u nekoho to je skutecne konecna ale zalezi hodne na okolnostech ,,,cim bude takova spolkecenska situace

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

xyz (So, 8. 3. 2014 - 03:03)

čuráci

Reklama

Přidat komentář