Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Kamil (Po, 8. 9. 2008 - 10:09)

To měla pravdu, protože šlo o tvé zdraví. Na druhou stranu ti rozumím, protože tímhle se nikdo chlubit nechce. A přestože jsi věděla, že se to provalí, oddalovala si tu chvíli prozrazení, co to šlo. To je naprosto normální reakce :-)

Marťa (Ne, 7. 9. 2008 - 23:09)

Na partu jo, horší to bylo doma, protože naši na mě čekali a chtěli jít domů procházkou a já se styděla to přiznat. Takže mě kalhotky pěkně studily. Máma na to pak přišla samozřejmě doma a dostala jsem. Ne proto, co se mi přihodilo, i když máma nadávala, že kecám o přestávce a pak to takhle dopadne, ale že jsem nic neřekla a místo abychom rychle jeli MHD domů, tak v zimě takhle riskuju zdraví. Naštěstí jsem to nijak neodskákala a dneska už na to vzpomínáme s úsměvem.

Kamil (Ne, 7. 9. 2008 - 21:09)

Marťa: Tak to jsi měla štěstí na partu, že to takhle dopadlo.

Marťa (Ne, 7. 9. 2008 - 17:09)

Kamile, že se to stalo mně, to si uvědomily tak ty tři holky za mnou. Bylo nás víc holek, v naší řadě stáli jen dva kluci vzadu na kraji, takže ti už jen věděli, že se některá holka počůrala, jen při tom odchodu samozřejmě nevěděli která. Ale byli jsme úplně super parta, takže když se někomu něco podobného přihodilo, nebylo to jak ve škole, že se ostatní posmívají, u nás i když to třeba kluci viděli, tak spíš utěšovali taky. A ono v šatně už poznat na první pohled nic nebylo, měla jsem takový tělový punčocháče, ty schnou na těle docela rychle :-)A hned jsem si oblíkla dlouhej kabát, naštěstí to bylo před vánocema, tak si snad už nikdo ničeho nevšimnul.
Pro Hanu a Danu. Teda to nevím, jestli bych to dokázala takhle brát.

Dana (Ne, 7. 9. 2008 - 14:09)

Když se svěřila Hana, asi stejně stará, tak se přidám i já. Mám s tím taky trvalé potíže, ale dají se najít i příjemné stránky. Začala jsem nosit vložky Molimed, ale to musím mít kalhoty, když mám sukni, tak mám strach že mi z kalhotek vypadnou. Poslední dobou se počurávám jen krátce a pod sukní to není na kalhjotkách moc vidět. Průměrně tři kalhotky denně vystřídám. Jsou horší věci na světě, holky klidně se počurávejte, mě to začalo docela bavit!!!!!

Hana (Ne, 7. 9. 2008 - 13:09)

Děcka, já už se trošíčku počurávám 30 let a nic si z toho nedělám. Naposled jsem měla mokrý kalhotky dnes v poledne, když jsem nedošla z nákupu. Nejhorší (nebo nejlepší?) to bylo loni při túře na Slovensku na Malý rozsutec, když jsem se počurala a celá výprava za mnou to viděla. Ono je to někdy docela vzrušující a už jsem si zvykla.

Kamil (So, 6. 9. 2008 - 18:09)

Marťa: A všimnul si toho někdo ze sboru? Jak na to reagovali kluci? Holky předpokládám s tebou soucítily.

Marťa (St, 3. 9. 2008 - 17:09)

Já si uřízla ostudu ve čtrnácti letech v dětském sboru a rovnou na koncertě. Nějak jsem proklábosila přestávku a nestihla si dojít, pak už se najednou nastupovalo no a nevydržela jsem do konce. Naštěstí jsem nestála v první řadě, to nevím co bych dělala, takhle to prasklo až na konci když jsme odcházeli, protože pak si toho mokra na stupínku všimli ti, co šli za mnou. Ale nebyla jsem první ani poslední, kdo jste taky chodili takhle zpívat, tak asi znáte, že sem tam někdo při koncertě omdlel nebo se mu přihodilo to co mně.

Návštěvník (Út, 2. 9. 2008 - 14:09)

Lenko, nestyď se a choď čůrat, když se ti chce.

Martina (Čt, 28. 8. 2008 - 09:08)

Lenko, myslím, že je to zcela normální. Zkusila jsem zatlačit si rukou na plný močák a taky to pustila.

Lenka (St, 27. 8. 2008 - 14:08)

Mně se to stalo jednou ráno po probuzení. Pozřebovala jsem hodně čůrat, ale nechtělo se mi vstávat. Řekla jsem o tom přítelovi a ten neváhal a začal mi prohmatávat můj vyboulený podbřišek. To jsem ale nezvládla a pustila to. Chtěla jsem se vás holky zeptat, jesti je normální, když se mi hodně chce a zatlačím rukou na měchýř tak to neudržím a začnu čůrat. Dvakrát jsem to zkoušela a pokaždý jsem učůrla. Snažím se při tom soustředit na svěrače sebevíc, ale nepomáhá to. Když při tom zkřížím nohy, je to lepší a je to jen pár kapek, když je dám od sebe pustím silný proud. Při smíchu a kašli se mi to nestává. Stydím se o tom s kýmkoliv mluvit. Díky za rady.

Martina (Pá, 22. 8. 2008 - 10:08)

Jirko, ostuda to byla dost velká, ještě v tom pak jet domů, byla jsem dost opilá ale jedno mi to nebylo

jirka (Čt, 21. 8. 2008 - 18:08)

Martino a co se dělo pak vystřízlivěla jsi nebo Ti to bylo jedno a co lidé kolem asi to byla dost ostuda ne??

Martina (Čt, 21. 8. 2008 - 14:08)

To se mi taky stalo, byla jsem dost opilá takže jsem ani moc nevnímala že se mi chce na záchod. To že se mi chtělo fakt hodně mi došlo až k
už to nešlo zastavit a čůrala jsem na zastávce do džín...

Gábina (Po, 18. 8. 2008 - 19:08)

No a na chlast si dávám velký pozor, jsem vlstně abstinentka.

Gábina (Po, 18. 8. 2008 - 19:08)

To Agáta a Eva: Já jsem zažila něco podobného. Byla jsem s kamarádkama na mejdanu a přišla jsem domu rovněž našrot. Taky jsem všechno pustila, vpředu mokrá, vzadu jsem vláčela taky tu mazlavou nadílku. Ani jak jsem tomu nevěřila, přejela jsem si rukou zadek, abych tomu uvěřila i podle "vůně" toho prstu. Matka mi ani neumožnila návstěvu koupleny. Tak jksem v tom zůstala až do rána. Smozřejmě, že jsem do toho ještě něco dalšího přidala. Aspoň, že dala matka na postel silný igelit. Tak ta noc byla pro mne trestem. Ani jsem neusnula. Pak se vše vrátilo do původních kolejí.

David (Čt, 14. 8. 2008 - 21:08)

Nechtěl bych...ještě navíc před holkama ze třídy http://tn.nova.cz/red/drsny-svet/byl-nervozni-tak-se-na-jevisti-pocural.html

Karel (Čt, 14. 8. 2008 - 17:08)

Sašo. Nebuď hloupá a na ten sraz běž! Dělej jakoby nic a když se ti někdo bude za ty příhody smát nebo mít hloupé řeči tak jim prostě řekni že jsou hloupí a blbí že takových lidí je víc co tím trpí, nemůžou za to a musí nosit někteří i plinky jako já. Klidně si i můj příspěvek na předchozích příspěvcích vytiskni a ukaž jim ho aby ti věřili. Pokud se ti i dál budou smát tak to asi nejsou lidi, ale nějací blbečci. A proč jim své potíže nevysvětlíš v té vaší třídě? Pokud se o tom nebudeš bát mluvit jistě to pochopí a bude vše ok! Pokud budeš stále mlčet nikdy se ti posmívat nepřestanou že tě budou považovat za nesmělou puťku která se jich bojí! neboj se jich a dej jim co proto! A neříkej že mně se to lehce řekne! Také jsem měl plno trapných zážitků na veřejnosti a dnes o mě kdekdo ví i že nosím plinky a nikdo se mi neposmívá!!!!!

Saša (Čt, 14. 8. 2008 - 13:08)

Tak dnes jsem se dívala na spolužáky a moje nehoda už tam byla rozmazána do nejmenšího detailu, stejně jako připomínky neho minulých, takže na příští sraz se rozhodně nechystám.

Eva (St, 13. 8. 2008 - 21:08)

Jo, to já takhle před pár lety dostala od mámy poslední nářez, ale ten byl! Taky jsem se sešrotovala ani nevím jak na jednom plese, kde jsme byli s partou spolužáků. Konec si už nepamatuju, všechno jsem se pak dozvěděla od mámy no a taky od kamarádů, těm to, co se mi přihodilo po cestě, neuniklo. Když mě vedli domů, protože jsem prý strašně vlála a museli mi pomáhat, tak jsem cestou taky pustila všechno, nastrojená, krajkové prádlo a super punčocháče a přivedli mě domů mokrou, špinavou, no jak batole zadělanou. Máma mě prý prakticky umyla sama, byla jsem fakt totálně na šrot, no a pak jsem spala asi čtrnáct hodin a v té posteli se ještě počůrala. Vůbec o ničem nevím. Sice mi už bylo skoro dvacet, ale takovej nářez jsem nikdy nedostala, jak to odpoledne, kdy jsem se konečně probrala. Taky od té doby abstinuju, to bylo silné proškolení, a doporučuju to každýmu, kdo má po alkoholu tyhle potíže .

Reklama

Přidat komentář