Reklama

ROMSKÁ PROBLEMATIKA-VAŠE NÁZORY NA ROMSKÉ SPOLUOBČANY A NAOPAK..

!!! (Čt, 27. 11. 2014 - 12:11)

Tak ať táhnou třeba do Pr...e! Už aby tam byli ! A né že se budou po roce vracet!

:-( (St, 26. 11. 2014 - 14:11)

chtěl bych být vaše obět...Objetí jsme všichni. A nedobrovolně.

odevzdamse (St, 26. 11. 2014 - 14:11)

Bilej uchylo musel bys me...chtěl bych být vaše obět na doživotí

nena93 (St, 26. 11. 2014 - 10:11)

Na romy platí přísloví....Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění.....netvrdím, že všichni romové kradou/ale drtivá většina ano, bohužel moje zkušenost/, jsou i rodiny, které se opravdu snaží se začlenit do společnosti/minimální procento/ ti se ale nejdřív musí oprostit od jejich nepřizpůsobivé rodiny. To je největší problém, protože romové si na rodinu zakládají a připadá jim samozřejmé, že mají na všechno nárok bez práce. Ale to jsme jim jako společnost dovolili my

Ha (Út, 25. 11. 2014 - 23:11)

a jak že se ten scifi film...Proč sci fi?Taky znám pár slušnejch kofol a naopak pár hogo fogo bílejch,co kradou a ani by to člověk do nich neřekl.

Ž. (Út, 25. 11. 2014 - 22:11)

Netvrdím,že nejsou slušní...Lituju,moc lituju každého,kdo je postaven do situace té,že musí sdílet úzký prostor se zástupci tohoto etnika,které dle mého skromného názoru ani po desítkách let není schopné potlačit,alespoň v rámci nejnutnějšího společenského styku,typické projevy geneticky přejímané z generace na generaci.Závěr,nevěřím skutečnosti,že cikánská rodina někým nazývaná slušná neobtěžuje své okolí hlasitějším projevem mluvy a intonací,početnějšími návštěvami,hlasitějším a razantnějším vykonáváním domácích úkonů atd..
Konečný závěr-nevidět jediného zástupce tohoto etnika do konce svého života-výhra.
Pozdravujte diskutující na diskuzích podobného zaměření-Romové-žijí tu s námi-apod.
Ahoj.

roman (Po, 24. 11. 2014 - 19:11)

cigny, svině černé, do...cigány dát Putimovi do guláku svbině černý

zkušenost (So, 15. 11. 2014 - 14:11)

nedá mi to nepodělit se o zkušenost. Máme obchod- cikáni u nás občas také nakupují. Za celou dobu nám cikáni nikdy nic neukradli, vždycky pozdravili a chovali se slušně. Zato bílí kradou jako straky. To, že často ani nezabučí a chovají se jako hulváti, nemusím ani psát. Nedávno tomu nasadila korunu 1 firma, která s námi chce spolupracovat. Když jsem si odběhla pro razítko, ukradla mi hogo fogo paní ředitelka té firmy několik vzorků.

každy cikan nen (So, 15. 11. 2014 - 14:11)

to je k smichu maji to v krvi od mala se nauci lhat krast mluvit sproste mam stim zkusenosti predstavte si ze 4leta cikanka je schopna te presvedcit ze je chuda umira hladem nema co na sebe mit nebudete tomu verit sam jsem byl obetem jedne skurvene cikanske rodiny oni jenom cekaji na vhodnou chvili aby delali z vaseho zivota pekla tak pokud nejaky cikan vam ukeca ze ma podnik a dostanete penize zpatky dvakrat navic nebo jakekoliv kece tak tomu neverte on bude hrat divadlo a najme lidi kvuli tomu aby dostali penize potom na penize zapomente
tak lidi opravdu pozor jsou opravdu smejdi
a kdyz nebudete s nima v styku bude pro vas lepsi protoze jsou zdroje problemu

Michael (Čt, 13. 11. 2014 - 21:11)

boze same urašky co cikanu Kurva každy cikan neni stejny ja sem cikan a sem 2 viučeny mam super praci tak tu nesut te lidi radeji sut te sebe

Michael (Čt, 13. 11. 2014 - 21:11)

cikáni do plynu !!!!!!!...Co ze sebe delate kokoti... nevim dko vraždi a tak vy vy kurvy řeknete to do oči a každi cikan vam zlomi hlavu

! (Út, 11. 11. 2014 - 10:11)

tohle nejsou názory hodné...mate pravdu, ale to cisi beznadej, ne rasizmus. A o to je to horsi. Za rasizmus se zavira, z beznadeje se pachaji sebevrazdy.

Lidi neblbněte (Po, 10. 11. 2014 - 22:11)

..je třeba konečně uvést...tohle nejsou názory hodné naší majority,snad ze svých mozků vydolujete trochu úrovně a záludnosti,né?

Jářku (Po, 10. 11. 2014 - 21:11)

..je třeba konečně uvést v praxi KONEČNÉ ŘEŠENÍ CIKÁNSKÉ OTÁZKY!!!Jak pravil Jan Žižka HRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR NA NĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ!!!!!!!!!

? (Po, 10. 11. 2014 - 20:11)

Tak kdy bude ten hon???

skurveny narod (Po, 10. 11. 2014 - 13:11)

synove kurev hajzlove
my platime daně a oni dostavaji prispevky od statu ty paraziti
a ktomu vubec nepracujou a kradou nas vsude v autobusu na ulici vsude pak stezuji na nas co je za hnuj nebo spiu nebo reknete jak mam je popsat
měl jsem kamaradku a byla cikanka delala bohuzel jsem ji pujcil nejake penize pry ma problem a do mesice mi to vraci a protshoval to rok a po roce jsem zijstil ze chodila hrat s penezma co jsem ji dal na automaty a predstavte si ze sla na policii a podala trestni cin proti me pry ji jsem vyhrozoval ze ji zabiju tak co mam tomu rict ukradla me a pak sla driv nez ja k policii

Fajtice (Ne, 9. 11. 2014 - 20:11)

Měli by se všichni postřílet.A čím dřív se začne tím dřív bude líp.

bylo to divadlo (Ne, 9. 11. 2014 - 20:11)

Vona řikala, že nemluví?začala vyjadřovat rukama a ukazovala na oši že neslyši ale kdo už jim veří už jsem naletel vickrat jsou prasata hajzlove použivaji jejich ženy a děti aby ukradli nas at jdou do hajzlu
nikdy neveř çikanum za jakou koliv cenu
přisahaji od rana do večera aby ukradli lidi skurveny prolhany ukecany narod

Honza (Ne, 9. 11. 2014 - 16:11)

nic takoveho jsem jeste...Vona řikala, že nemluví?

co ktomu rict (Ne, 9. 11. 2014 - 01:11)

Tak si skus šáhnout na...jsou zvirata nemuzou za to

Reklama

Přidat komentář