Reklama

Časté sprchování

Návštěvník (So, 2. 2. 2008 - 18:02)

no to je teda hnus davide......nechtela bych byt tva zena nebo pritelkyne.....

Alenka (So, 2. 2. 2008 - 18:02)

Jednou týdně? To je nechutný...

David (So, 2. 2. 2008 - 16:02)

Každodenní sprchování opravdu není zdravé ani nutné. Já se koupu jednou až dvakrát týdně, podle nálady. Samozřejmostí by mělo být používání deodorantu. Nesnáším ty fifleny, co se sprchujou dvakrát denně!

ToHajdalák (So, 2. 2. 2008 - 14:02)

Nemusíš, pokud těma potravinami neplýtváš (např. nekoupeš se v jogurtu).

Alenka (So, 2. 2. 2008 - 11:02)

Tak to jsem nečekala, že někdo označí za časté sprchování každý den, čekala jsem, že termínem "časté sprhování", bude myšleno 2-3 krát a vícekrát denně..
Já se většinou sprchuji ráno i večer, minimálně ráno vždy.
A slyšela jsem v "Sama doma", že sprchování ráno i večer rozhodně neškodí.

Hajdalák (Pá, 1. 2. 2008 - 22:02)

To já zase normálně jím dosytosti. Ale půl Afriky hladoví, mám se taky stydět?

tosmoule (Pá, 1. 2. 2008 - 20:02)

V pitné vodě? Styď se - půl Afriky žížní a ty se v tom koupeš.

smoule¨ (Pá, 1. 2. 2008 - 19:02)

Já se každej den koupu a to jsem ve vaně minimálně půl hodiny a někdy se ještě během dne sprchju, prostě musím být pořád čistá a voňavá a při koupeli relaxuji-mám to jako balzám pro tělo a duši:) Ať si každej říká co chce já se prostě každej den koupat budu:)

Špindíra (Pá, 1. 2. 2008 - 16:02)

Koupu se na vánoce a velikonoce a stačí to. Jo a ještě když je spartakiáda.

"""""""""""" (Pá, 1. 2. 2008 - 10:02)

Nepříjemné pachy vznikají po trávení živočišné stravy, kdy vznikají vedlejší produkty a ty páchnou. Už vidím jak mě všichni napadají............
Stačí 1-2 x týdně ryba a žádné mléko a nebudete se muset sprchovat pořád. Jasné že se musí omezit i cukr, aby nedošlo k nerovnováze.
Časté sprchování demineralizuje a snižuje energii. Ve sparném létě častěji, to je jasné.
Doufám, že ze mně neuděláte špindíru. Pěkný den všem.

bara (Pá, 1. 2. 2008 - 10:02)

no pro mne je samozrejmost se sprchovat rano a vecer. Do perin chci jit cista a rano si nedovedu predstavit jit do prace bez sprchy. Nesprchovat se rano mi prijde jako si necistit zuby, ty si taky cistim rano i vecer.

Dita (Pá, 1. 2. 2008 - 09:02)

Pro mě je sprchování denně zcela běžné. Používám šetrné gely a krém a problémy s pokožkou nemám. Partner to stejné, asi by mi vadilo, kdyby mi v posteli smrděl. A ti co hlásají, že stačí 1xza 3dny, nic proti vám, ale jak často máte sex? :-)) Když chci s někým něco mít, tak je přece samozřejmé sprcha předtím, sprcha potom. A vadilo by mi, kdybych ve chvíli, kdy si chci něco začít byla tři dny neumytá. Nebo to praktikujete stylem -dneska jsem umytý/á, dneska by to šlo? :-)))

huli (Pá, 1. 2. 2008 - 09:02)

Nutné? hm, tak když si to myslíš - a několikrát denně? jasně - klidně 12krát denně - 6 členná rodina.. No to by se pěkně prodražilo.. A není to pravda. Když už tak jednou denně - i to je moc.. A to, jestli se člověk úzkostlivě sprchuje, mydluje, každý den nevypovídá nic o tom, že není prase. Neurážej slušné lidi, kteří vědí, že útlocitné každodenní sprchování několikrát denně není rozhodně zdravé pro pokožku.... fůůůj tobě :)

Návštěvník (Pá, 1. 2. 2008 - 00:02)

Jste prasata!V dnešní době je bezpodmínečně nuté se sprchovat několikrát denně,k tělu bych si vás nepustila.

zakladatel topi (Čt, 31. 1. 2008 - 22:01)

Tak určitě je něco jiného, když je zima nebo když je léto. V létě (když je horko) se sprchuju někdy i 2x 3x denně, ale v zimě to nepřeháním. Taky záleží na tom, co jste celý den dělali, jestli jste se spotili. Pokud nemám fyzickou zátěž, kde bych se nějak spotil, tak se sprchuju v zimě tak 1x za 2-3 dny a nesmrdím - někteří lidi zase smrdí ikdyž se vysprchují, takže je to individuální.. Rozhodně nepovažuju každodenní sprchování za něco "prospěšného" zdraví - ikdyž asi hodně lidí nebude souhlasit...

Kid Lomihnát (Ne, 25. 11. 2007 - 17:11)

Pamatuji si, že za mých mladých let bylo běžné se koupat jednou týdně. Bylo dost rodin které považovaly za zbytečné ohřívat celý boiler vody denně a na mytí rukou, nádobí apod. se ohřívala voda na kamínkách nebo na elektrickém vařiči. Voda v boileru se ohřála vždy jen v pátek a postupně se šli koupat všichni členové domácnosti, děti, rodiče, dědeček, babička. A to máma se koupala ve vodě po dětech a dědeček ve vodě po babičce. Vím že teď je to pro nás nepochopitelné, ale ještě tak před několika desítkami let to bylo běžné a nikomu to nevadilo. A věřím tomu, že v některých rodinách to takto praktikují dodnes.

Špindíra. (Ne, 25. 11. 2007 - 16:11)

Blíží se vánoce, ach jo to se budu muset zase jednou vykoupat.

m (Ne, 4. 3. 2007 - 22:03)

Nejvetsim jedem je ve vode chlor. Kupte si filtr na sprchu a uvidite, ze nemusite pouzit zadne kremy, vlasy jsou krasne i bez kondicioneru. Nejvetsim organem na tele je prave kuze a ten chlor nas zabiji.

Petronius (Ne, 4. 3. 2007 - 20:03)

Fuj, prase.....

Luděk (Ne, 4. 3. 2007 - 17:03)

Mně bohatě stačí jednou týdně se vykoupat.

Reklama

Přidat komentář