Reklama

Časté sprchování

jana (Út, 21. 6. 2011 - 21:06)

To je jasná věc :-
...podle slov pánů sociálů a prasáků jseš v tom případě fiflena:D že se nestydíš :D

Michaela (Út, 21. 6. 2011 - 20:06)

To je jasná věc :-
sprchuji se každý den :-) .. i 2x denně :D i víc ..čistota musí být ..

Sportovec (Út, 21. 6. 2011 - 19:06)

Pokud se člověk sprchuje STUDENOU vodou, tak se otužuje, posílí imunitu, osvěží se a nesmrdí. A může se tak klidně sprchovat každej den, dokonce je to i potřeba pokud si chce udržt odolnost organismu a otužilost.

Jenže na to je většina z vás moc změkčilá a tak se tady dokola hádáte jak dementi, jestli je lepší se nesprchovat vůbec a být ulepené smrduté prase, nebo se sprchovat každej den teplou vodou a být zhýčkanej a věčně nemocnej.

jana (Út, 21. 6. 2011 - 14:06)

Je to takhle: pokud se...mě je jedno co si myslíš stejně jako tobě je jedno co si myslím já :D když je pro tebe člověk dodržující hygienu fiflena, jsi pro mě ty prase a sociál ;) :D

Můj fotr (Út, 21. 6. 2011 - 08:06)

je taky nemytý, smradlavý prase, páchne na sto honů stařeckým, zatuchlým smradem a cigárama, na záchodě nesplachuje, to je smrad, že by člověk pad. Naštěstí s tím prasetem nebydlím, ale i tak je to humus ten můj fotr.

můj (Út, 21. 6. 2011 - 02:06)

bejvalej měl stejnej názor jako vy. Nekoupal se klíďo měsíc. Páchlo mu z podpaží. Když mu páchly nohy přes celej barák, tak to ani už necítil. A takhle měl názor na všechno. Zuby to samé, max 1x týdně si je čistil. Ponožky převlíkal až smrděly atd. fuj tajbl byl. A určitě není sám, kdo tohle praktikuje. Mimochodem za 2 roky jsem ho neviděla ani jednou umýt si hlavu. Bál se, že mu z té vody asi vypadá zbytek vlasů.

Pro Janu: (Út, 21. 6. 2011 - 01:06)

Je to takhle: pokud se člověk nemyje opravdu dlouho, jako ti bezdomovci, tak samozřejmě smrdí. O tom tu ale nebyla řeč, to jen ty nám předhazuješ bezdomovce a smraďochy. Jde o to, že člověk zvyklý mýt se ne denně, vydrží déle, aniž by zesmrádl. Proto vy, kteří se sprchujete denně, začnete smrdět dříve, protože máte narušenou tu ochrannou vrstvu. Takže když je náhodou na vás moc horko v autobusu, nebo se zapomenete napatlat antiperspirantem, tak páchnete. Člověk, který se sprchuje přiměřeně často a používá deodorant, rozhodně nesmrdí,nebo začne smrdět až po delší době. Já vydržím klidně ten týden, ale když je potřeba, koupu se častěji. Rozhodně se nepočítám mezi prasata v tramvaji.Ty máš zřejmě z toho věčného sprchování narušenou ochrannou vrstvu, a proto si nedokážeš představit, že bys jela třeba na tři dny do přírody bez možnosti sprchy. Asi víš, že bys smrděla jak tchoř! Prostě klasická fiflena...(ve skutečnosti PŘEVLEČENÉ PRASE). A přestaň se neustále odvolávat na smraďochy v autobusu a sociály a bezdomovce, k něm my rozhodně nepatříme.

jana (Po, 20. 6. 2011 - 23:06)

Jsem s tebou, na prasátka co...no pozooor :D oni tvrdí že to my, co dodržujeme hygienu smrdíme v MHD :D ani neumí odpovědět na moji otázku, jakto že když teda lidi co se nekoupou nesmrdí, proč smrdí bezdomovci? :D Opravdu se musím takovým prasatům smát :D a přesně-souhlas.... vadí mi až v tý chvíly když nastoupí do autobusu, metra nebo tramvaje a celej prostor je v tu chvíly cítit pyžmem a potem..jinak pro mě za mě ať se nemejou třeba rok, je to jejich problém že to jsou prasácký sociálové ale v tý chvíly kdy začnou smradem obtěžovat ostatní mám sto chutí přesně tyhle hovada vystřílet..

Jano (Po, 20. 6. 2011 - 21:06)

Jsem s tebou, na prasátka co nám zbývají z minulého století holt musíme počkat,až sama vymřou. Snad moc necestují,aby čechům venku nedělali ostudu..Na takové lidi nemá cenu asi ani reagovat. Všimni si,jak jsou sebestřední a agresívní-to asi dělá otrava od smradu a špíny:-) Ale vadí mi, že my normální s nimi musíme cestovat v MHD..to je na blití,jenže oni sou zvyklí a necítí se. Spíš na to se...ou

David (Po, 20. 6. 2011 - 20:06)

Adam má naprostou pravdu, Jana je úplně mimo.

jana (Po, 20. 6. 2011 - 20:06)

Adame, vy jste se koupali...Ne, mladí češi jsou všichi jen přehnaně hygieničtí,nezdraví a rozmazlení protože se sprchujou denně :) :D

kdo se nesprchu (Po, 20. 6. 2011 - 18:06)

tak je ?

Adamjecune (Po, 20. 6. 2011 - 18:06)

Ty jsi velmi hloupá. 60%...Adame, vy jste se koupali jednou tydne a proto maji Cesi povest nejvetsich smradochu v Evrope. Ve stredoveku se lidi koupali jednou rocne protoze si taky mysleli, ze je nezdrave smyt ten "ochranny" potah na kuzi. Nastesti mlady Cesi se koupu casteji a pomahaji nas postkomunisticky narod civilizovat.

jana (Po, 20. 6. 2011 - 17:06)

Ty jsi velmi hloupá. 60%...Já se taky v dětství motala mezi prasatama a slepicema :D Ale sprchovala se každej den... dneska se motám kolem koní- taky se sprchuju každej den.. představa že přijdu po celým dni domů zaprášená od sena a slámy a takhle zalezu do postele a nevykoupu se mě dost děsí.. humus.. mimochodem- já se sprchuju každej den a žádnou alergii nemám, nemocná jsem tak jednou za dva roky;) A o tom zločinu na dětech- daleko větší zločin je poslat smradlavý dítě do školky nebo do školy, ve špinavým prádle a s mastnýma vlasama.. co takový děti zažívaj v koliktivu dětí který jsou naučený čistotě, o tom nemáš ani ponětí ;)

Adam (Po, 20. 6. 2011 - 17:06)

Ty opovrhuješ fiflenama co...Ty jsi velmi hloupá. 60% dnešních dětí má nějakou alergii -právě jako důsledek přehnané hygieny. My, co jsme se koupali 1x týdně, motali se v dětsví mezi slepicemi, prasátky, tahali kočky za ocas, jedli zaprášený šťovík od silnice atd. na nic takového netrpíme. Máme totiž protilátky-na rozdíl od dnešních "skleníkových dětí". Přečti si o tom něco, než se tu začneš ztrapňovat.
Přílišná hygiena je zločin na dětech!

No vážně Davide (Po, 20. 6. 2011 - 15:06)

No tak teď se ukázalo,...Ty tvoje tejden nemytý koule a zapařenej kokot plnej smegmatu, to musí být humus největšího kalibru, ani prasácká Yossbába by tě nechtěla žužlat.

jana (Po, 20. 6. 2011 - 13:06)

No tak teď se ukázalo,...Ty opovrhuješ fiflenama co denně dodržujou hygienu a já opovrhuju prasákama co si tejden nemejou koule ;) :D

David (Po, 20. 6. 2011 - 02:06)

jistě, ti co se koupou...No tak teď se ukázalo, jaká jsi fiflena. Je spousta holek-cestovatelek, které na svých akcích nevyžadují (ani nemohou) denně sprchu, a přesto bych je neoznačil za prasata. Chceš snad tvrdit, že všichni, kdo cestují do hor, na extrémní výstupy, na treky v polárních oblastech, kde by tě ani nenapadlo (v 20stupňovém mrazu) se sprchovat nebo koupat, jsou prasata? Naopak, takoví lidé a ženy zvláště, zaslouží obdiv, a já mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že to bývají ti nejpohodovější lidé (samozřejmě, podle tebe to jsou smraďoši). Pokud nevydržíš jeden den v přírodě bez sprchy, tak jsi normální fiflena a takovými já opovrhuju.

(Pá, 17. 6. 2011 - 08:06)

ty pičo aby tě Yossbába...To je hezké, milé Hele, že se o mě bojíte, ale to opravdu není nutné. Vaše hodná Yossbabička by neublížila ani mouše.

jana (Pá, 17. 6. 2011 - 05:06)

Adam má naprostou pravdu....jistě, ti co se koupou denně smrděj :D no jak bych to vyřešila? kdybych neměla možnost ze sebe denně smejt špínu tak nikam tam kde neni sprcha radši ani nejedu;) radši budu sedět doma na prdeli než bejt za prase co se nemeje. hnus.Mimochodem- prošel si někdy kolem bezdomovce? Cejtil si ten smrad? jak je to možný, že tak smrdí když se nekoupe a vlastne tím pádem se mi%n potí? Hm záhada :D sprchám,sprcháčům, vodě a lidem co nejsou sociálové a koupou se denně zdar ;)

Reklama

Přidat komentář