Reklama

Chlapi, kteří nezdraví

Návštěvník (So, 16. 2. 2008 - 11:02)

se mi hnusí.'

zdravice (So, 16. 2. 2008 - 11:02)

Anonyme z 10:38:57 znám spoustu ředitelů firmy, kteří pozdraví první jakoukoliv ženu, třeba i pokladní v supermarketu. Znám také spoustu vrátných, kteří nepozdraví i když je zdravíte každý den a a jste při tom osoba společensky významnější.'

zdravice (So, 16. 2. 2008 - 11:02)

Milý anonyme z 08:17:38, zdravení je elementární slušnost, nikoliv nějaká odměna za zásluhy. Galantnost nevyžaduji, ale pokud mi např. ve vlaku nabídne muž pomoc se uložením tašky na držák zavazadel, nikdy neodmítnu, i kdybych v té tašce měla jen jedny ponožky. Nerada bych totiž jednoho z posledních exemplářů gentlemana v ČR odradila.'

Návštěvník (So, 16. 2. 2008 - 10:02)

No záleží na vku, an postavení a tak...dá se předpokládat, že ředitel nadnárodní firmy nebude první zdravit pokladní v supermarketu'

Návštěvník (So, 16. 2. 2008 - 08:02)

Jde o to holky,jestli vy si to vůbec zasloužíte.Po nás chcete galantnost,ale co mám možnost občas sledovat,byly by z vás perfektní dlaždičkyš'

Návštěvník (Pá, 15. 2. 2008 - 22:02)

Perfektní:-)))))))'

Krabička (Pá, 15. 2. 2008 - 20:02)

já nikoho nezdravím , žiju sám a nikoho nemám, žídnou babu ani ladou nezdravím, na co? Ještě mi vleze do domku a bude chtít po mě něco. Tůdle. Já jsem slušný nikomu neubližuji, uklidím si chodník a ať mi každý vleze na záda.'

bzunda (St, 19. 12. 2007 - 02:12)

Zdravím jako vzteklý, prostě ženský na ulici, zastávce, v obchodě, u pokladny, ale někdy to nestihnu, nebo i zapomenu, není schválně. Je mi zle mám ústřel a vystupuji z busu, nemohu a ni pořádně dýchat a dívčina proti mě nastupuje a štěkne pozdrav, než já stačím reagovat je pryč. Po druhé pak na mě kouká jako oplatka a nepozdraví, přeci já to schválně nedělám. To samé někdy i práci. nebo na středisku, příjdu a pozdravím, někdo odpoví, jindy se nikdo ani nepodívá, já ale na odpověd nečekám. Myslím si že by se mělo pčestat zdravit, stejně je to na hovno. jen to dělá prpbvlémy,'

Návštěvník (Út, 18. 12. 2007 - 19:12)

Zbytečně archaické, ne?:)'

Ales Bares (Út, 18. 12. 2007 - 16:12)

.....a ja vzdy myslel, ze muzi maji byt zdraveni zenami, aby se jim dostalo patricneho uznani a respektu za jejich narocne povolani?!
Doporucuji procteni magazinu "Good Housekeeping" - kveten 1955 -
-"Pruvodce moderni zeny"

Návštěvník (Út, 18. 12. 2007 - 12:12)

Slepice? A umíš i něco jiného? Těžko.:-(

Muži nejen zdraví, jsou i galantní. Asi jak ke komu. :-)
'

Victoria (Út, 18. 12. 2007 - 12:12)

Ano, někteří zdraví, asi mám smůlu na sousedy.'

Návštěvník (Út, 18. 12. 2007 - 11:12)

Slepice

Barbína (Út, 18. 12. 2007 - 11:12)

to Luna: Aspoň někdo to vidí stejně jako já.:-)'

Luna (Út, 18. 12. 2007 - 11:12)

Chlapi náhodou zdraví. Máme před barákem pracovní partu, opravujou silnici. Když vyjdu ráno z baráku, přestanou dělat, vopřou se vo lopaty nebo co to mají, sice čumí jako telata ale pozdraví.'

Jana (Út, 18. 12. 2007 - 10:12)

Mě vytáčí toto:
Sedím v kanceláři s kolegyní mě 30 jí 45, vejde řidič, co něco potřebuje.
Hubu neotevře ani nepozdraví, to se stydím pomalu za jeho nevychovanost sama.
Obvykle do toho spadají ti kolem 20 - 30 let.
Pokud je kolegyně sama v kanclu tak ji pozdraví, asi aby to nebylo blbé, ale mě ne??
Proč??
Ty starší jsou celkem v pohodě.
Tak ted to dělám takhle:
otevřou se dvěře, nikdo nezabučí, on čeká, kdo si ho bude všímat, já si ho schválně nevšímám, dělám, že ho nevidím, nepozdravil tak co..
No a když už ke mě přijde a začne mluvit, že něco potřebuje, tak mu hned řeknu nahlas Dobrý den! A v duchu dodám burane.'

Barbína (Po, 17. 12. 2007 - 13:12)

Mě nějaký blbec vychovávat a učit nemusí. Evidentně jsem zmiňovala jiné muže.:-)
Ani řízení auta jsi nepochopil - psala jsem, když řídí muž. Je jedno, zda i já jsem za volantem nebo chci přejít. Tam muži zapomínají často i na pravidla.

Možná tě zmýlil můj nick, to tě ovšem neomlouvá, "frajere".:-)'

No4blondes (Po, 17. 12. 2007 - 13:12)

Pravidla většinou neplatí, když řídí nějaká barbína :-)). Jednou jsem přecházel přes přechod a nějaká blbka měla kecy, co jako že přecházím, když tam zrovna jede ona. Tak jsem jí galantně seřval a přednostně poslal do prdele. Holka zjihla omluvila se a slušně pozdravila. Vychovávat se musí :-)'

Barbína (Po, 17. 12. 2007 - 11:12)

Nevím, zda mám jen štěstí, ale já mám spíš opačné zkušenosti. V domě se všichni známe a jen vyjímečně nějaký puberťák chvíli nezdraví.:-)

Dokonce i muži jsou velmi galantní, mě se spíš vyjímečně stane, že mě nějaký nepustí do dveří nebo nedá přednost - samozřejmě nejen v domě, kde bydlím. Každému vždy poděkuji a vždycky mě potěší, že muži jsou pozorní. Slyším kolem sebe, že to tak není, ale možná je to jen tím, že ženy se moc žensky nechovají. Je to asi tím, že mizí tradiční rozdělení rolí a to má i své mínusy.

Přednost, galantnost a leckdy ani pravidla ovšem neplatí, když muž řídí auto. Tam to tak pozitivně nevychází ani pro mě.:-)
'

Victoria (Po, 17. 12. 2007 - 11:12)

A: Toho jsem si taky všimla. U nás v baráku bydlí spousta dětí školou povinných a jestli zdraví dvě, tak je to hodně.'

Reklama

Přidat komentář