Reklama

Nevěra v lázních

Nyknejm-pravy (Pá, 2. 3. 2007 - 22:03)

Ty parchante anonymni, jak dlouho se za me budes jeste vydavat? Ja Ti ji strihnu, ze vystriknes dal nez ja za mlada!
Co na tom, ze jsem popelar, zivim se slusne!

Nyknejm (Pá, 2. 3. 2007 - 01:03)

Omlouvam se vsem mym priznivcum, ale nevim kolik na Vas budu mit zitra casu?
Mame ted havarku v praci, kdosi nam odmontoval vsechna kola od multikar a to se musi stat zrovna v patek!
Mame na starosti cely mestsky park a prilehle kontejnery, ted s Frantou zase budeme muset tlacit karu a delat to rucne!
.....ale to nevadi, beru to jako trenink na lazne, chodi tam spousta krasnych zen a zacina jaro.

Návštěvník (Pá, 2. 3. 2007 - 00:03)

Nevidím problém :-)

Nyknejm (Pá, 2. 3. 2007 - 00:03)

I to je jedno z možných vysvětlení... :-))

Návštěvník (Pá, 2. 3. 2007 - 00:03)

Nedostal, jen možná máme (abych nebyl moc namyšlený) oba špetku gentlemenství v sobě a to je vpořádku :-)

Nyknejm (Pá, 2. 3. 2007 - 00:03)

Dobře anonyme, pro tentokrát jsi mne dostal. Ale můžu si za to sám. :-))

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 23:03)

Odpověděl jsi za mě Nyku :-)

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 23:03)

A kolik už jsi jich takto skutečně ulovil, anonyme? Já vím, já vím... Gentleman to přece nepočítá a nechlubí se tím. :-))

Jajo (Čt, 1. 3. 2007 - 22:03)

No teda fakt, táto diskuse má úroven, len co je pravda... Ach jo

nina (Čt, 1. 3. 2007 - 19:03)

ano. Suka!

Alenka (Čt, 1. 3. 2007 - 18:03)

..potěšil.Jsem fena,která má ráda psy a né feny!!
Po česky..Jsem Žena,která má ráda muže a né Ženy!Proto jsem Žena!!!:-)

Překladatel (Čt, 1. 3. 2007 - 18:03)

No,Aleno,asi tě nepotěším.Suka je po slovensky fena,která courá za psama.

Alenka (Čt, 1. 3. 2007 - 18:03)

...Nino,to opravdu nevim...

nina (Čt, 1. 3. 2007 - 18:03)

ty niesi rybka, ty si suka. Vies co je suka?

Alenka (Čt, 1. 3. 2007 - 17:03)

Anonymova slova mohu potvrdit-sama virtuálně visím na háčku jako rybka Rybářova.
Sama ovšem vím,že i virtualita má začátek i konec,jako realita.

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

.....nevim jestli to stihnu do pulnoci,
mel jsem pracovne odjet, ale prave mi volali ze se porouchala multikara!

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

K těm schopnostem. Prozrazovat je nebudu, ale uklidním Tě, že vím, jak ulovit ženu. Ulovit skutečně, ne jen zamotat dočasně hlavu :-) Aby sis neyslel, že jsem nějaký zaražený chlapec v koutě ...

Návštěvník (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

Zase mluvíš za mě :) Nikomu nic tady nemám potřebu natírat a ani neříkám, aby sis připadal lepší, nebo horší :-) Já také jen nesním, ale jdu si za tím, za čím chci. To, že Ti má cesta příjde nudná je možné, ale to je zase dáno tím, co chceme a co nás uspokojuje a to je dobře :-)

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

Teď si možná mneš ruce, jak jsi mi to "natřel" ale není to tak, anonyme. Není to o tom, že si musím něco dokazovat, je to o tom, že to dělat chci, baví mne to, ženy jsou prostě jedno z mých hobby. Tohle je dáno, podle mého názoru, spíš povahou člověka, než nějakou kvalitou, či nekvalitou vztahu. Prostě já dělám jen to, o čem většina jen sní. Nic víc, nic méně. A nepřipadám si kvůli tomu lepší nebo horší než ty. Každý jdeme svou cestou, jen ta tvá mi prostě přijde k smrti nudná.

Velice rád bych si počkal na tvou reakci ale, žel Bohu, musím ještě pracovně odjet. Když to časově vyjde, kouknu sem zase kolem půlnoci.
Zatím se měj hezky a pozdravuj přítelkyni. :-))

Nyknejm (Čt, 1. 3. 2007 - 16:03)

Dnes jsi obzvlášť nepozorný, naonyme. Tapetuji tvůj příspěvek, keterého se to tákalo.
"Hodnoty jsou stálé, zásady ne a také žádné nemám :-) Neudělal jsem opět závěr, jen vyjádřil aktuální skutečnost ... Nepřevracej prosím :) Nemám rád profesor(k)y, svou stálou praxí přichází o cit :-) Schopností mám dostatek, neboj :-)"

Zajímaly mne ty schopnosti, kteých máš dostatek, kdyby ani napodruhé... :-))

Reklama

Přidat komentář