Reklama

Blíženci

Katka (Po, 29. 1. 2007 - 10:01)

Ahoj Peto,
jasne, jsem nestala;)kazdou chvili delam neco ruzneho,se mnou je to asi hrozne:D Co se tyce studia, ze jsi kvetnovy Blizenec, tak moje kamoska je jako ty, a taky ta nikdy nic nevydrzi u studia do konce, ze bylo to dost na obtiz, je ji 31 let a ma dite, ona je v mnoha vecech strasne neprakticka a nespolecenska, ale strasne spolehliva. Hele, Peto, ja mam doma taky Stira, teda Stirku mou sestru rozenou v rijnu, je pravda, ze je setriva, teda ona ona kupuje neco za velmi dobrou cenu, je nakupni horecka a pritom dobre kupuje. Ona je vybusna, naladova, ja v pohode, stale vysmata, nehadame se, chovame se k sobe jako dospeli lide, navzajem se podporujeme, obetujeme..je pravda, ze se nerada hada, a obcas se hada..:)

Ahoj, Lucie, ¨
jsi taky Blizenec? Ja nejake umelecke sklony mam, ale nemam bohuzel na ne cas, odmala me zajimal klavir, naucila jsem si noty a hravala nejake jednoudche noty (z pohadky, z vecernicku atd.) a moje sestra je nadana klaviristka, ja ale brala jako pro zpestreni zivota, jako mala jsem chtela hrat na kytaru, na housle..ale neslo to..pac mam neco s usima..a jinak pry mam talent na malovani a na fotografovani..taky me zajima ruzny tance klasicky, latinskoamericky, ale v tom jsem strasny drevo :-))

Lucie (Po, 29. 1. 2007 - 09:01)

Umělecké sklony? No já osobně skoro žádný nemám (asi bych se tim neměla chlubit:)) Teda tancuju, to jo a to mě fakt baví. Když sem byla malá, zkoušela sem hrát na kytaru, ale blbý bylo, když sem začala zpívat.. naši ze mě rostli a prosili ať nezpívám, jenže hraní bez zpěvu je o ničem, tak sem s tim radši sekla. Strašně bych chtěla umět malovat, ale to taky neumim:( Holt v tom umělectví sem se moc nevyvedla.. Ale slyšela sem že berani maj umělecký sklony..

Peťa (Po, 29. 1. 2007 - 09:01)

A co Blíženci a umělecké sklony?????

Peťa (Po, 29. 1. 2007 - 09:01)

Pro: 27. 1. 2007 13:59:26, Blíženci?Všichni přelétaví a nezodpovědní lehkovážní floutci!!!!!!!!Všichni do jednoho které znám!!!!!!asi stovka!!!!!
Tak to bych netvrdila. Tak třeba zodpovědnějšího člověka než já bych pohledal/a... ;o)

Peťa (Po, 29. 1. 2007 - 09:01)

Ahoj Katko,
noooo... jsi nestálá?? Asi jsi klasický Blíženec :o). Já taky občas zírám co píšou do charakteristiky k Blížencům a mívám pocit, že jsem se minula :o). Obdivuju tvou vytrvalost ve studiu, v tomhle jsem já pravý opak, nikdy nic nevydržím do konce, nejsem ani kapičku cílevědomá a je to dost na obtíž.
Já mám doma chlapa Štíra a za nic na světě bych ho nevyměnila. Já utrácím, on je šetřivý. Já jsem výbušná, on klidný. Já se hádám, on ne... Docela dobře se doplňujeme.

Katka (So, 27. 1. 2007 - 13:01)

Tak neco na tom bude u Blizencu. Ale to nejsem ja, zatim se mi nestalo, ze kdybych neceho dosahla, tak jsem hned nespokojena ;-)) Ale je to pravda, ze ja mam rada neustalou zmenu.;-))

Lolle (So, 27. 1. 2007 - 10:01)

No ze nejsou nikdy spokojeni ,kdyz konecne neceho dosahnou jsou zas hned nespokojeni a porad hledaj neco noveho.Proste maj radi neustaly zmeny

Katka (So, 27. 1. 2007 - 08:01)

Na jak zabiti? V cem presne jako?

Lolle (So, 27. 1. 2007 - 00:01)

Ja mluvila o babach,jedna je ma mama a dalsi dve kamaradky Na zabiti ,ale bezva NEZKLAMOU snad:-)

Katka (Pá, 26. 1. 2007 - 19:01)

teda nejsem stala, ale jsem NESTALA. co to se mnou je ted? ;-) bud starnu nebo mi to ted v hlave moc nemysli ;-)

Katka (Pá, 26. 1. 2007 - 19:01)

Teda Peto :-) Sorry :D

Katka (Pá, 26. 1. 2007 - 19:01)

Ahoj, Pajo. Sve znameni taky povazuju nekdy za zajimave a nekdy za nejhorsi. Nejake charakteristiky na me sedi, i kdyz ja horoskopum moc neverim, bohuzel, ale kdyz si prectu neco o mem znameni, tak mi vyrazi dech. Jo, taky jsem trpeliva, ale i taky neklidna, kdyz mam nejaky problem, tak pusobim nejak neklidne. Stala na 100%, porad musim kazdou chvilku neco jineho delat, mam rada novou zmenu a strasne rada poznavam nove veci, pac me z toho naplnuje, proste se o neco az moc zajimam, a taky jsem diplomaticka, jsem tvrdohlava ve studiu, vynikam se furt :-)) Co se tyce u lasky a partnerstvi, tak dokazi okouzlit svym nenucenym chovanim a fantazii a svym smyslem pro humor a Beran se stal mym partnerem:-)) byl to hezky vztah, meli jsme toho hodne vic spolecneho..jeste jsem se nesetkala s muzem se stejnym znamenim, ale az ho jednou nekde potkam, tak jsem opravdu zvedava, jak budu schazet se s Blizencem..:-) no tak ja s tebou souhlasim, bych ho tak zabila ;-)

Peťa (Pá, 26. 1. 2007 - 17:01)

Jasně, že tu je diskuze o mužích Blížencích, ale to je moc individuální, měla jsem na mysli Blížence všeobecně.
Katko, já jsem naopak moc ráda, že jsem Blíženec, své znamení považuju za zajímavé a je fakt, že některé charakteristiky na mě sedé, jiné ne. Jsem trpělivá, věrná... Ale taky jednou taková, podruhé maková :o).
Moje kamarádky Blíženkyně jsou v pohodě,s chlapama mám horší zkušenosti, např. manžel mojí kamarádky... takovej nezodpovědnej a dětinskej mamináček. Docela si s ním rozumím, ale mít ho doma, tak ho snad zabiju, boco... :oD

Lolle (Pá, 26. 1. 2007 - 16:01)

Cau holky znam 3blizenci ,jsou to pekny sidla ,ale nezklamou.

Iva (Pá, 26. 1. 2007 - 16:01)

Tak to jste asi špatně hledaly,je tu diskuze muž-blíženec a sedí na blížence obecně.Já mám jednoho doma a není to žádný med.Pro kamarády a příbuzné by se rozdal,ale když má něco udělat doma,nebo s náma někam jet-tak to už nepovažuje za tak důležité.Je to o věčném boji.

Katka (Pá, 26. 1. 2007 - 16:01)

Ahoj,ja jsem taky Blizenec, narozena zacatkem cervna, moje kamosky jsou taky Blizenky, narozene v kvetnu, a ja si s nima dost dobre rozumim,mame bezva vztahy. No ja si ale rozhodne nemyslim,ze kazdy Blizenec dovede byt nevernym, zalezi na tom,jak u koho. Take jsem slysela, ze Blizenec je rozdvojeny,prebihavy a nestaly, coz ja jsem nestala, ale jinak ostatni,jako je prebihavy a nestaly na me nesedi. No a taky jsem nekde zaslechla,ze Blizenec ma rad nove zmeny a nove zmeny, coz je to na me strane 100%. Hele, nemate nekdo nekdy ze sveho znameni Blizenci spatnej pocit? Ja jo a to uz od 15 leti, kdy jsem si rikala, ze bych byla nejradsi, kdybych nebyla blizenecem, proste jsem mela takovy dojem,ze blizenec je nejhorsi znameni:)) byla jsem blba holka :) no ale je to pravda, ze hodne lidi nesnaseji tohle znameni, pac maji pro ne dost duvodu. trochu jsem se toho desila,kdyz jsem zaslechla diskusi o tomhle znameni.

Peťa (Pá, 26. 1. 2007 - 11:01)

Ahoj všem Blížencům. Tak nějak mi tu chybí diskuze právě o lidech narozených v tomto znamení. Říká se, že jde o rozdvojené osobnosti a tak bych ráda znala vaše zkušenosti... Je nebo není Blíženec rozporuplná osoba plná emocí??? Je nebo není Blíženec od přírody nevěrný, přebíhavý a nestálý??? Já sama Blíženec jsem, květnový - to musím dodat, protože osobně si myslím, že mezi květnovými a červnovými Blíženci je velký rozdíl. Sama si s ostatními Blíženci dost rozumím (opět dodávám, že spíš s těmi květnovými) a dokonce dokážu Blízence v osobním kontaktu poznat. A co vy?? :o)

Reklama

Přidat komentář