Reklama

Blíženci

magda (Čt, 1. 2. 2007 - 11:02)

to takyiva. Zkusím to stručně. Ad 1/ děti nemáme a já už ani mít nikdy nebudu ( to by patřilo do jiné rubriky, ale užila jsem si své, ale věk už je pryč a vlastně všechno).. Ad) 2 - měla jsem 16 let přítele, trochu " pro mě nudnějšího" byla jsem živel a měla ráda lidi, ale měl mě rád. Pak přišel blesk v podobě našeh slavného blíženečka. První tři měsíce jsem byla asi nejšťastnější člověk na světě. Pak se nastěhoval a přišla první sprška, teď je vodní dělo odvárek. Čím mě terorizuje, možná silná slova, ale člověk, na kterého nesmíte téměř mluvit, protože všechno jsou blbý kecy, jakákoliv nevinná otázka je výslech, nikdy se nezajímal kde jsem, kdybych nepřišla týden, měsíc.. je naprosto v klidu, nikdy mi nic nekoupil, nepohladil, neřekl hezký slovo, sex už znám jenom z teorie, mám milion chyb malý prsa, velký zadek ( ani jedno není pravda... nadváhu -zhubla jsem už 15 kg) prostě stále něco hledá... mám pocit, že mě nenávidí, pohrdá mnou,. Už jsem mu navrhla, že to ukončíme.. jeho odpověď - to jsou zase kecy, jak chceš. Problém je v tom, že nemá kam jít, ale já už chci mít klid. Strašně to bolí,byl to opravdu asi první chlap, kde to u mě bylo na 100%. Za co že? Dnes ale vím, je to u mě fyzická přitažlivost k němu, a bohužel nepochopitelná citová závislost. Jak mi řekla odbornice -nemáte dítě, a nezdravě se upínáte na chlapa. Nemůžu psát vše, ale teď prostě ryju čuňou v zemi, těžce. Vím, co mi napíšete... Jo a ještě opravdu nepodstatná věc - celou tu dobu co se mnou bydlí mi dal slovy tisícovku, dělám dvě práce, splácím tisícové dluhy, ale co si stěžuji, za to si přeci můžu sama, on mě nebije, tak se vlastně chová normálně...to je jen jedna z jeho citací... Ale už mobilizuji poslední zbytek svých sil a pak snad ještě dám vědět, v ústavním léčení snad neskončím.

takyiva (Čt, 1. 2. 2007 - 09:02)

Peto,to je presne ono,malym se vsude chlubi jak je sikovnej a krasnej,porad dokola to vyklada lidem,kter

Peťa (Čt, 1. 2. 2007 - 09:02)

No nazdar, ještě že jsem ženská Blíženec a ne chlap... Vypadá to dost hrůzostrašně. Je teda fakt, že moje ségra má za manžela Blížence a je taky dost často zoufalá. Je fixovaný na maminku, to je prvn problém a pak něco podobného jako takyiva. Pohlídá, ale na požádání, kluky - syny má spíš na okrasu, na chlubení... Na manželku žárlí, věčně mu musí říkat kam jede, proč a za kým ta jede a přitom sám pořád někde lítá po hospodách a podobně. K tomu všemu je to fakt cíťa, což je někdy dost zvláštní u chlapa, hlavně když se rozbrečí. Rozhovory s ním jsou zbytečné, stále mele svou...
Ségra už je zralá na psychiatra, pořád mele něco o manželské pradně a já se jí vůbec nedivím.

Věrka (Čt, 1. 2. 2007 - 09:02)

blíženci jsou(né všichni, ale dost) strašně zrádní chlapi,není na ně zpolehnutí a mají většinou víc partnerek najednou.Je to ztráta času s nima bojovat.V

takyiva (St, 31. 1. 2007 - 21:01)

pro magdu..muzes prosim napsat neco konkretniho,jak te terorizuje a tak.Ja jsem 5let s blizencem a posledni roky zazivam peklo,taky nejsem zadnej zelenac abych se z toho hroutila,ale nekdy toho mam az dost.Jenze on mi rika,ze to si vsechno jen nalhavam,ze on je pravdomluvnej,spolehlivej,spravedlivej a tak.Mame spolu dite,jako otec se chova uzasne,ale musi sam od sebe,pokud po nem chci treba hlidani,tak se neobtezuje.Proste to jsou takovy stripky,hlida co delam a nedelam,proc to delam tak a ne tak,kam jdu,komu pisu,proc chodim na pocitac,za co utracim.Svym chovanim me dohnal i k piti,uz jsem ho nechtela poslouchat a tak aby mi to bylo jedno.Ale to uz mam za sebou,rekla jsem si,ze kvuli nemu si nebudu nicit zivot,chtela jsem to ukoncit,jenze mi rekl,ze mi vezme malyho a v zivote uz ho neuvidim.Z toho zacne plakat,jak mu ublizuju svym netecnym chovanim,ale ja uz mam na nej alergii.Nepomahaji domluvy,rozhovory,nic,porad si mele svou,ze on je ten jedinecnej a ja se chovam spatne.Ze by bylo vsechno jinak,kdybych se chovala jak chce on,protoze on to mysli dobre a tak porad dokola.Nevim,jak z toho ven.

Klára (St, 31. 1. 2007 - 15:01)

Ahoj všichni! já jsem myslím typický blíženec... skládám se prostě ze dvou různých bytostí (můj přítel ze srandy říká, že někdy i z více než dvou a má asi pravdu:-)). Někdy jsem náladová, protivná, prostě děsná a po chvíli, jako mávnutím proutku, jsem v pohodě, milá, přátelská.... Rychlá změna názorů u mě není nic nového. Nevypočitatelná... Schopná všeho...Někdy mám pocit, že se sama se sebou hádám...Prostě jakoby "rozdvojená" osobnost... Musim říct, že žít se mnou je asi fakt dost těžký...

Patrika (St, 31. 1. 2007 - 14:01)

PROSIM VAS, CO UDELA BLIZENCUM RADOST? Moje matka je hrozne naladova, nevypocitatelna, tak by mne zajimalo, jak ji pozitivne zkrotit. Jak na ni jit. Jake jsou jeji tajna prani? CO VAS BLIZENCE NEJVIC POTESI? Dik za odpovedi!!!

Magda (St, 31. 1. 2007 - 11:01)

Naprosto s tebou souhlasím, právě ze sebou strašně bojuju. Rozum a cit. Strašně jsem ho milovala, přes dva roky jsme spolu, ale žijeme ne spolu vedle sebe. A to doslova ve všem. Neumím ti popsat, jak to bolí, není mi dvacet, ale tak bezcitného a sobeckého člověka jsem v životě nepotkala. Možná jsou to silná slova, ale to co na mě " provozuje" je psychický teror. Každným dnem se rozhoduji to ukončit, jen se mi pořád nechce věřit, že někdo může být takový. Mám pocit, že se složím nebo zblázním.

Helena (St, 31. 1. 2007 - 10:01)

Já jsem Býk,tak rozumím, ale tohle je moc, pa H.

Peťa (St, 31. 1. 2007 - 08:01)

Hm... Blíženci se neradi něčeho vzdávají.

Helena (Út, 30. 1. 2007 - 21:01)

Ublížil mi dost a po rozchodu mi schválně ubližuje dál,nemůžu to pochopit,je dost zlej..

Peťa (Út, 30. 1. 2007 - 12:01)

For Helena: Nj, myslím že nějaký takový se vždy najde a nejen u Blíženců. Taky jsem jednoho znala. Panna... A proti Pannám také nic nemám. Doufám, že Ti moc neublížil...

Helena (Út, 30. 1. 2007 - 12:01)

nejhorší chlap kterého jsem poznala byl blíženec..lhal,ale strašně,sám tomu věřil snad vyjímka u blíženců, byl to fakt děsně zrádnej vypočítavej a sobeckej člověk, omlouvám se všem blížencům...

Peťa (Út, 30. 1. 2007 - 08:01)

"Mysleli jste si vždycky tajně, že Brigham Young měl fantastický nápad, když obhajoval myšlenku několika manželek pro jednoho muže? Závidíte vskrytu orientálním potentátům jejich harémy? Nemusíte se uchylovat jenom ke snění. Stačí oženit se s dívkou Blížencem. Tím si zajistíte nejméně dvě rozdílné ženy a občas o víkendu budete mít dokonce tři nebo čtyři."
Zní to zajímavě :oD

Peťa (Út, 30. 1. 2007 - 08:01)

No jo... když má dojít na věc :o)... Něco mi to připomíná!!! Možná velké řeči Blíženců a jejich skrytá plachost ;o). Ale myslím, že když už na věc opravdu dojde, tak to stojí za to, nebo neeeeeeee???

Hanka (Po, 29. 1. 2007 - 22:01)

Ahoj ahoj, tak tohle me vylozene pobavilo. Uplne se v nekterych vecech vidim. Jsem taky cistokrevna Blizenka... Je to proste fakt. Mam spouuustu zajmu, rychle se nadchnu, celkem velky prehled, ale.... Jen povrchni info, jakobych mela slouzit jen jako jejich prenosce, siritelka... To me dela obrovskou radost. Nabizet lidem moznosti, o kterych jsem slysela. Sice o nich vim dohromady velke prd, ale oni si muzou posleze popatrat, ne? Ta preletavost zajmu me nekdy opravdu nici, opravdu to nedelam naschval. Jenze aktualnost urcitych temat je proste zhava jen chvili, pak vyprchaaa. Milovnice jsem...? Chvili plna odvahy a lezernosti, no kdyz by melo teoreticky dojit k necemu vic, menim se v plachou lan a prchaaaam....ooo boze. Co vy?

Lucie (Po, 29. 1. 2007 - 21:01)

Jooo!!! To si taky vzpomínám!! Bylo mi 15 když se narodil můj malej bratránek a já mu začala plíst šálu!! Zelenou, moc krásnou, škoda že měřila jen 10 cenťáků..:) Tam sem totiž skončila:) Co se týče toho že sou blíženkyně velké milovnice, taky by mě to zajímalo:) Tak sme??:)

Peťa (Po, 29. 1. 2007 - 17:01)

Ahoj holky,
tak koukám, že jsme na to my Blíženkyně podobně. Pamatuju si, jak jsem kdysi začala plést svetr a nedávno jsem ho našla mrsknutý ve skříni,hezky na jehlicích, nedodělaný... :oD
Co se týče těch uměleckých sklonů, četla jsem, že Blíženci jsou tvořiví, dramatičtí, všeumělové... Já osobně zpívám, hraju na kytaru, zobcovku, příčnou flétnu, na klavír i na akordeon, kreslím už od školky a pár cen z výtvarných soutěží mám v kapse, věnuju se cukrařině, protože mojí fantazii se meze nekladou ;o)... Kupodivu mě to pořád baví a neutím. Zato ty ostatní věci...
Jooo a ještě něco, Blíženci jsou prý skvělí milovníci a milovnice... Jak je to s Váma???? ;o)
Taky prý jsme velice výřeční, což potvrzuji!!! Ze všeho se vykecám a všechno okecám a rozeberu do poslední pídě :o).
Katko, ten můj Štír je šetřivej až moc, o každou korunu vedeme dlouhé diskuze :o). Jinak, ač taky říjnový Štír, je to velký kliďas, právě že až moc. Někdy bych ho za ten jeho klid a mlčení přizabila...

Katka (Po, 29. 1. 2007 - 12:01)

For Lucie:
Tak to ses jako ja :) Jsem schopna nedokoncit svou praci, napr. nakreslim si neco na velkem papiru, za dva dny me to prestane bavit, a odlozim to a pak pozdeji je to nedokoncene a rikam si, casu mam dost, ze se k tomu muzu kdykoli se vratit :) nekdy kolem mych 12 letech jsem stavela pro panenky budovu ze dreva, do ruky si vzala kladivko a hrebiky..a dopadlo to tak, ze jsem to nedokoncila :) a porad se to dale opakuje..a naposled se porad vracim k foceni, lovim fotky, a pak me to prestane bavit, treba po tydnu..a pak za mesic se k ni vracim..dale se to opakuje..takze taky mam svou nevytrvalost a pocit, ze chci vsechno umet..zatim mi nejvic vydrzi moje oblibeny sport - kolo a plavani..moje kamoska je taky Strelec, taky ma malo zajmu, a zajima se o jednom a hluboce..az se postupne stava vynikajici profesional..a vydrzi u toho strasne dlouho, cca od 14 let, je ji 16 let..mne je 20 let, holky mi rikaji, ze ja nic nikde dlouho nevydrzim, myslely tim jak zajmove, tak pohybove,pry nevydrzim jen tak dlouho stat nebo sedet..u vas je to taky tak?

Lucie (Po, 29. 1. 2007 - 10:01)

Ahoj Katko, jojo, sem Blíženec a ještě musim dodat něco na co sem si vzpomněla:) U ničeho nevydržim!! Jediný co mě drží od osmi let je to tancování, to provozuju doteď (je mi 20) ale jinak bída, dycky se pro něco hrozně nadchnu, ale za měsíc už mě to nebaví.. V šestnácti sem se takhle nadchla pro španělštinu, takže sem si nakoupila knížky a slovníky, no došla sem do čtvrtý lekce a šlus. Teď mám v poličce zase ruštinu. Všechno to odkládám na dýl "jakože až na to budu mít čas" a říkám si, že knížky se mi neztratěj, že se k tomu můžu kdykoli vrátit. Ve čtrnácti sem se nadchla pro flétnu, zaplaťpánbu mě to pustilo dřív než sem si jí stačila koupit..:) Pak to byla jóga a teď kalanetika.. sem zvědavá jak dlouho mi to vydrží.. v podstatě bych chtěla umět všechno, ale chybí mi ta vytrvalost.. taky to tak někdo máte?? Jinak přítel je střelec a je uplně jinej, nemá mraky zájmů jako já, jen pár, ale vydrží u toho, spíš to ovládá do hloubky, zato já toho mám víc ale jen povrchně..

Reklama

Přidat komentář