Reklama

Anální kolík

Otto (Čt, 7. 4. 2011 - 09:04)

Nahledla jsem ze zvedavosti....Ahoj Jarmilo!
Ono je to jinak. Než jsem se pustil do výroby, prohlédl jsem si spoustu všelijakých nabízených výrobků. Něco, co vypadalo použitelně, jsem i zakoupil (ono testovat a pak vracet zpět mi u zboží právě tohoto typu přijde trochu eklhaft).
Právě proto, že mým specifickým požadavkům nic z toho, co bylo k sehnání, plně nevyhovovalo, vyrobil jsem si špunt na míru.
Zatím to vypadá, že to funguje uspokojivě, pouze se musím vyhýbat pozici "skrčence", kdy klínovitá zarážka není ve žlábku sevřena. Ostatní pozice jsou ok, klínovitá příčná zarážka navíc pružně kopíruje profil žlábku zadku a mezi sevřenými půlkami se decentně ztrácí.
Žádný z profesionálně nabízených kolíků, které jsem měl možnost vidět, nic takového nenabízí.
Takže až doplhám k dokonalosti svůj prototyp, nechám si ho nejspíš patentovat :-)))

Jarmila (Čt, 7. 4. 2011 - 03:04)

Nahledla jsem ze zvedavosti. Otto mam jednu otazku - musis asi bejt hodne zrucnej, ale proc podstupijes vsecko tohle, kdyz v kzdym sexshopu mas dneska pomucky jsech moznejch tvaru a velikosti.
Tohle mi pripomina tu nuceny rukodelny prace "vyrobsisam" z dob za komunistu kdyz nikde nic nebylo k dostani :))))

Otto (St, 6. 4. 2011 - 16:04)

Výsledky mých dalších pokusů:-)

Nafukovací kolík - nevyhovuje mi. Pravda, nafouknut nevyklouzne, ale pocitově je mi nepříjemný. Navíc při použití takovéto vymyšlenosti z člověka čouhá blimbající se hadička - nic moc.

Nakonec jsem se pustil do výroby svépomocí.
Korpus kolíku jsem vytočil na soustruhu z novodurové tyče. Velikostí i tvarem připomíná držadlo od pilníku. Jako zarážka je trojhranným otvorem v konci dříku protažen a lepidlem zafixován pěticentimetrový kus hladce opracovaného klínového řemene.

Výsledný kolík má tak profil lehce svěšeného písmene T.

Při zavedení kolíku zapadne jeho gumová zarážka do žlábku mezi oběma půlkami zadku, takže je v něm decentně skryta. Stažením hýžďových svalů je pak kolík držen natolik pevně, že nevyklouzne ani při vrcholném vzepjetí těla - aspoň zatím to tak vypadá. Navíc mimovolné stahy hýždí se na kolík přenáší, čímž se toto sevření svalstva ještě více stimuluje. Síla výsledného orgasmu se vymyká jakémukoliv popisu.

Pokud získám nějaké další poznatky týkající se špuntu zadkového, dám vědět.

Kolík (St, 30. 3. 2011 - 17:03)

no pepčo proč ne?když ti...Bez análního kolíku v prdeli si nedovedu představit život,vždy mne zachrání od průserů!!!

jana (St, 30. 3. 2011 - 12:03)

musím říci,že já díky...no pepčo proč ne?když ti to pomáhá........anální kolík je pomůcka do každé rodiny

pepča (Út, 29. 3. 2011 - 18:03)

musím říci,že já díky análnímu kolíku řeším svůj problém s průjmem už léta.znáteto-když máte průjem a třeba zakašlete-pro tento případ si jej zavádím do anusu a ještě přifukuji.a tak nechtěné nehodě hravě předejdu.manželka mi jej po letech také toleruje jako normální pomůcku na utišení problémů.jinak jako sexuální pomůcka-fantastické!

Zuza (Út, 29. 3. 2011 - 13:03)

Musím uznat, že kolík je...Mám stejný problém při orgasmu a nenapadlo mě to řešit análním kolíkem.Mám pocit že by mě ještě víc k tomu "vytlačení nežádoucího obsahu" dráždil

Otto (Čt, 24. 3. 2011 - 15:03)

Milý Otto. Omlouvám se Ti,...Dík, zkusím něco takového najít a odzkouším to.
Nojo, mám to takové nestandardní. Kočka moje si ze mne dělá srandu, že jí snad používám jako tělocvičné nářadí, ale zdá se, že se jí to přitom docela líbí.
Ten kolík byl jen takový nápad z nouze, fakt jsem ho chtěl jenom jako špunt. Mic jiného jsem si od něj nesliboval, takže mne velice překvapilo, jak mohutný násobič libida taková jednoduchá blbost může být.
Rozhodně tuhle podivnou cestu rozkoše ještě důkladně prozkoumám.
Pokud se stane, že mi nic z profesiálního sortimentu nebude vyhovovat, asi budu muset vymyslet a vyrobit nějakou takovou věcičku sám.

Marta Ottovi (St, 23. 3. 2011 - 22:03)

Milý Otto. Omlouvám se Ti, že jsem Tě v polovině ledna,kdy jsemTi naposledy psala neupozornila na možnost použití nafukovacího kolíku. Ten určitě naprosto spolehlivě splní Tvé přání a zaručeně Ti nevypadne ani při nejdivočejším sexu. Nepředpokládala jsem, že jsi takový divoch.Ale ze srdce ti to přeju. Zdraví a hodně radosti ze sexu Ti přeje Marta.

Stifflers (Út, 15. 3. 2011 - 21:03)

caute lidi taky jsem si dneska koupil jeden nafukovaci a jako musim rict ze neni nic lepsiho nez si ho zasunout dofuknout a jen tak si snim hrat a hlavne kdyz mi ho tam dava moje mlada

Verča (Po, 14. 3. 2011 - 07:03)

Otto, tak si ten svůj anál nech zadělat technickým voskem.

Jan Novák pro O (Ne, 13. 3. 2011 - 20:03)

Potom doporučuji nafukovací - ten nevyprdneš :D
http://www.ruzovyslon.cz/vibratory/analni/analni-kolik-nafukovaci-vibracni-tip/

http://www.ruzovyslon.cz/images/stories/3000000022/3000000022aa.gif

Otto (Út, 8. 3. 2011 - 16:03)

Musím uznat, že kolík je nečekaně příjemná věcička.
Ale ani jeden z testovaných kousků nesplnil můj hlavní požadavek.
Potřebuji aby mne kolík bezpečně zašpuntoval.
Mám asi netypický orgasmus, je u mne spojen s vrcholným napětím svalstva, čím mám tělo napnutější, tím mohutnější orgasmus prožívám. Jenomže se mi přitom může stát, že ze sebe přitom vymáčknu i naprosto nežádoucí obsah.
Kolík způsobí, že stahy břišních svalů mě přivádějí ke branám ráje. Jenomže právě v nejlepším ten kolík vylítne jak špunt ze šampusu - a je vymalováno. Hnus.
Takže stále hledám něco, co by nevylítlo ani v okamžicích "grand mal" orgasmické křeči, ale na druhou stranu by to pak šlo bez větších problémů vyndat. Běžný sortiment, ke kterému jsem se dostal, tento můj požadavek nesplňuje.

ronny (Út, 8. 3. 2011 - 10:03)

Prej to pomáhá na erekci, tu nějaká psala, že když to tam má pertner přitom vražený, líp a jistějc mu stojí!

Jubka (Út, 8. 3. 2011 - 01:03)

Kolík sedí vedle mě a nikam nezajíždí! je to asi šmejd.... Byl moc drahý, ale nestojí za nic. dá se použít anální kolík i pro psa? (když s ním chodíte ven...)

Otto (So, 15. 1. 2011 - 21:01)

Nejlepší představu o...Díky vám všem, něco s tím nejspíš provedu.
Jsem na to fakt zvědavý, co to udělá.
Dám pak vědět, jak to dopadlo.

Marta N. Ottovi (So, 15. 1. 2011 - 19:01)

Nejlepší představu o velikosti a tvaru si uděláš, když si najdeš www.sexima.com.cz.Tam uvidíš většinu odpovědí na tvé otázky i ceny jednotlivých kousků. Co se týká velikosti, tak bych ti pro začátek asi doporučila velikost M. A budeš k tomu potřebovat lubrikant, aby ti tam kolík lepši zajel. Tím si natřeš pořádně dirku i dovnitř a kolík a pak ho tam budeš pomalu tlačit až ti tam zaklapne a venku zůstane plochá část, za kterou ho vytáhneš až bedeš mít toho dost.Jo ptáš se jak dlouhá část je vnořená. U velikosti M asi 13cm, průměr je asi 4-4.5cm, u velikosti L je vnořená délka 14-15cm a průměr 5,5-6cm. jak se ptáš nakonci na pocit. Je výborný, bude se ti určitě líbit, ale doporučuju ti před zavedením se "vytrousit". Nebeské pocity ti přeje M.

MilanXD (So, 15. 1. 2011 - 17:01)

Kdysi jsem natočil video o análních kolících..

http://www.eroticke-pomucky.cz/analni-koliky-a328.htm

Otto (So, 15. 1. 2011 - 15:01)

Oťas, podívej se sem :...Dík!

. (So, 15. 1. 2011 - 14:01)

Oťas, podívej se sem : http://www.analni-kolik.cz/
Prostý pohled na obrázek se ti spoustu otázek zodpoví.

Reklama

Přidat komentář