Reklama

Anální kolík

cestmir (Út, 13. 3. 2012 - 10:03)

Nevěřila jsem,že muže...Ahoj lejla a ted mas nejakeho milence? Pokud bys mela zajem napis na [email protected]

cestmir (Út, 13. 3. 2012 - 10:03)

Mám stejný problém při...zuzanko zalezi jak ses na to zvikla ono se to taky trosku musi umet ale jinak staci i prst a kdyz vis jak na to tak muzes stenak slasti. hlavni je znat trosku partnera.

No přece (So, 19. 11. 2011 - 00:11)

komu?slušným, heterosexuelním lidem!

l (Pá, 18. 11. 2011 - 23:11)

až uvidíte někoho s...komu?

Kolík používají (Pá, 18. 11. 2011 - 22:11)

až uvidíte někoho s análním kolíkem v řiti, postarejte se, aby byl vykastrován a nemohl škodit!

Martina (Út, 2. 8. 2011 - 16:08)

http://www.analni-koliky.cz/fun-factory-bootie-fialovy/

Návštěvník (Ne, 27. 12. 2020 - 09:12)

Martino máš ho pořád?

Asi tomu nerozu (Po, 1. 8. 2011 - 22:08)

Ahoj Jarmilo!
Ono je to...Asi tomu nerozumím, ale proc si neudelate pred sexem klistyr a poradne se vyprazdnite. Pokud tedy kolik nepouzivate prave na zadrzeni klistyru. pak preci uz zadne necistoty pri orgasmu nebudou, ne?

Rumburak (So, 25. 6. 2011 - 23:06)

Nevím jak kdo si fixuje...Několik roků jsem byl totálně v prdeli než jsem objevil anální kolík,nyní převádím všechny problémy na kolík a je to boží! Všem v této hektické době doporučuji pořídit si kvalitní prdelní kolík,uchrání vás od všech průserů a vaše tanga budou vždy bez hoven!

jarin (So, 25. 6. 2011 - 23:06)

Nevím jak kdo si fixuje kolík v análku ale já k tomu používám obyčejný tanga který jsou o minimálně jednu velikost menší než mám normálně.Právě jsem ho dostal na noc od přítelkyně a jsem v sedmým nebi.Jínak nejsem gay.Ale k tématu.Nemáte někdo zkušenost s latexovejma kalhotkama kde je již anální kolík přidělán.

Andrea K. (Ne, 8. 5. 2011 - 19:05)

Doporučuji www.analni-koliky.cz - je tam i diskuse kde se takové věci řeší

Stifflers (Čt, 21. 4. 2011 - 23:04)

otto zajimalo by me jak ten tvuj kolicek vypada nedodal by jsi foto ? a taky zda by neslo od tebe objednat kolik?

Otto (Čt, 21. 4. 2011 - 09:04)

Konečný model je dvoudílný, kdy tělo a zarážka (příčka), vyrobené z různých materiálů (tělo z plastu, zarážka gumová s malým kovovým jádrem), jsou spojeny závitem.
Snadno se to udržuje v čistotě, uskladnění možno v rozebraném stavu, při použití je nenápadný a skutečně decentní. Svojí hlavní funkci plní spolehlivě i během nejdivočejšího vzepjetí těla.
Díky za podněty, které jsem zde získal!

Otto (Pá, 15. 4. 2011 - 14:04)

Určitě bycvh měl o tvůj...Obávám se, že naše požadavky jsou protichůdné.
Mým cílem je vyrobit zařízení vysloveně decentní, které by ti nejspíš vůbec nevyhovovalo.

dlouhý pytel (Pá, 15. 4. 2011 - 12:04)

Koukam ze s Kolikem mame dost...Příteli, moc bych rád viděl tvůj pytel, protože mne jde jeho prodlužování moc pomalu. Moje adresa: [email protected]
Moc ti děkuji. Ahoj

jim (Čt, 14. 4. 2011 - 16:04)

Jééé,to je dobrá diskuse!Víte kdo je supr anální kolík v České Republice?No přece zase jen ale opravdu ale jen pan Václav Klaus.On je ten nej ze všech,my jsme v prdeli všichni díky jemu už dávno a on nám všem ten kolík do té prdele pomohl...

Řitník (Čt, 14. 4. 2011 - 16:04)

Určitě bycvh měl o tvůj...Koukam ze s Kolikem mame dost spolecneho,mne tez vrusuje velky pytel! Kolik v prdeli nosim uz pres 2roky jak pise Kolik a take mam rad hluboky zasun po cely den,ted si jeste prodluzuji pero andrakem protoze pytel mam uz znacne vytahanej a pri pohledu do zrcadla se mi muj ptak jevi oproti pytliku dost zakrnelej! Anus mam uz dost uvolnenej tak bez koliku ani ranu,to musim pak jedine pleny jako na noc,moc me to vzrusuje ale prace je okolo toho,ze nez to rano vsechno namotuji hodinka v tahu,no nelituji casu za tu rozkos to stoji! Kdybych to mohl ovlivnit tak za analni kolik bych udelil NOBELOVU CENU,protoze nikdy se nemela prdel tak dobre,jako s nim!!!

kolík (Čt, 14. 4. 2011 - 15:04)

Zatím ten můj kolík není...Určitě bycvh měl o tvůj kolík zájem. Já sám jsem si myslel, že nejideálnější tvar bvy byl elipsovitý, protože dopředu a dozadu je větší možnost rozevření, zatímco do stran překáží sedací kosti. Ty asi limitují rozevření. U prodávaných mi právě vadí jejich kruhový tvar a pak slabá stopka, protože bych chtěl mít po zavedení těla kolíku dovnitř svěrač co nejvíce otevřený, protože jehio maximální otevření mne nejvíce vzrušuje. Jinak mám tendenci co největší dobu zásunu, třeba celý den. Kromě rozvírání mám ještě zálibu v prodlužování pytle pomocí závaží (kroužků). Fascinuje mne nejen co největší rozevření análu, ale i co nejdelší pytel - můj sen je ho mít do poloviny stehen. Ahoj.

Otto (Čt, 14. 4. 2011 - 14:04)

Zatím ten můj kolík není zcela dořešen. Funkčně i tvarově mi vyhovuje, hygienicky však ne.
Definitivní provedení musí mít celistvý povrch, bez škvír a obtížně čistitelných míst. Při použití by pak měl být celý ten kolík nenápadný, decentní. Právě toto můj prototyp nesplňuje.
Jsou i problémy s volbou materiálu.
Pokusný odlitek ze silikonové gumy se ukázal málo pevný, příliš podajný. Je li naopak vyroben z pevné polyesterové pryskyřice, je příliš tvrdý a žlábková kotva při divočejších pohybech tlačí. Když je proto zkrácena, přestává spolehlivě plnit svojí hlavní funkci.
Definitivní provedení tak asi bude muset být kombinací více materiálů. Pokud tedy nepočítám možnost, že by byl kolík vylisován jako celek z vulkanizované gumy někde v pneumatikárně :-))
U kombinace tvrdého těla kolíku a gumové kotvy je problém ve spojení a vytvoření hladkého přechodu mezi oběma materiály. Pokouším se proto nejnověji o vytvoření hladce spojité přechodové části z polyesterového tmelu. Uvidím, jak to dopadne.
Ukazuje se, že cesta k dokonalému modelu vůbec není jednoduchá.

Dominik22 (Čt, 14. 4. 2011 - 09:04)

Ahoj Jarmilo!
Ono je to...Kolíky nabízené v obchodě mi také zcela nevhovují. Tvůj nápad mne zajímá, můžeš mi sdělit podrobnosti? Díky.

Reklama

Přidat komentář