Reklama

Ve škole naboso

Jarin (St, 4. 6. 2014 - 13:06)

a taky je tam na...áno od...Potřebu by děti na hřišti neměly dělat, o tom žádná diskuse. Na 2. stranu, také jsem viděl (v Příbrami) 2 ženské, které si na hřiště vzaly psy, ti psi tam samozřejmě dělali potřebu a ony to neřešily. Nechali to tam, jak se vysr***. Samozřejmě když tam vletěli, psi jao pomatení hrrr obchcávali plůtek i houpačky. Nechápal jsem, proč ty 2 nány tahají psy za plot na hřiště a navíc ani děti s sebou neměly. Tak nevím, jestli to byl naschvál, nebo taková tupost. Ale to už je mimo téma.

pro he (St, 4. 6. 2014 - 12:06)

Jo, už vidím chodit bosá...a taky je tam na...áno od bezdomovců.opilců a dětí které to tam maminky nechají dělat.U nás za domem je nové hřiště-oplocené pejsci tam nemůžou.Byl jsem svědkem jak malé dítko řeklo že potřebuje...Maminka mu stáhla na pískovišti kalhotky a řekla-tak dělej.přímo na písku mezi ostatními dětmi a ženami.Pak se však stala terčem nadávek ostatních maminek a musela TO uklidit.No co by jste si o ní myslela že nechá dítko aby se vy... přímo na pískovišti?Já jsem jen nevěřícně koukal z okna a říkal si že paní je pěkné prasátko.

he (Út, 3. 6. 2014 - 19:06)

Nekritizujte chodenie naboso,...Jo, už vidím chodit bosá po městě, všude nasráno od čoklů...

Matej (Út, 3. 6. 2014 - 11:06)

Nekritizujte chodenie naboso, pokiaľ to sami neskúsite! Je to úplne úžasná vec oslobodiť si chodidlá od topánok. A pokiaľ je vonku teplo, tak je to aj veľmi príjemné. Obuv je navyše pre ľudké nohy neprirodzená. Chodidlá sú prispôsobené na to, aby boli bosé a obuv im v prirodzenom vývine zabraňuje. Preto by sa mala nosiť obuv len vtedy, keď je to krajne nevyhnutné. Povedzte mi rozumný dôvod, načo nosiť obuv, keď idem len do obchodu alebo na prechádzku a navyše v peknom počasí. Je to skôr kontraproduktívne.
Takže BAREFOOT 4ever!!!

jarouseek (Po, 26. 5. 2014 - 16:05)

Bosý bych v práci zrovna nechodil, bo by se mi kolegové asi smáli.

tfuj tajbl (Ne, 25. 5. 2014 - 17:05)

Pro "ů" a Ondřeje...Jsou to prasata zaostalá.

Greg (So, 24. 5. 2014 - 23:05)

Pro "ů" a Ondřeje K.: Nekritizujte, to je právě na Brně sympatické. I když ani tam to není moc rozšířený jev - když jsem tam šel po ulici bos (v centru po schodech, vedle nichž teče voda - máte to tam ještě?), byl jsem hned zpozorován a dotázán kde mám boty.
Jinak hlavní nádraží a jeho okolí není zrovna šťastný příklad; sami Brňáci to považují za krajně špinavé prostředí, kde by nechtěli chodit bosi.

dan (Pá, 23. 5. 2014 - 23:05)

K nam do tridy chodila romka...ááá, pán je fajnšmekr

jirka (St, 14. 5. 2014 - 09:05)

K nam do tridy chodila romka a obcas chodila taky naboso a I v botaskach co chodila do skoly. Moc rad jsem pak tajne chodil do satny cuchat k jejim botam .

ů (St, 14. 5. 2014 - 08:05)

V Brně na Zvonařce se...No jo morava, tam jsou 100 let za opicema. Neboj, za pár stovek let vynález jménem bota dorazí možná i tam.

Ondřej K. (Út, 13. 5. 2014 - 23:05)

V Brně na Zvonařce se celkej často vyskytují bosá děvčata, nastupují bosky i do autobusu. Taktéž u hlavniho nadrazi, ve měste a po Vaňkovce se chodí docela často naboso. Zvláštní město, to Brno.

Dana (St, 15. 1. 2014 - 18:01)

Já teda chodila naboso ve škole ale ne úplně naboso ale jen jsem si vždy sundala ponožky a pak naboso v pantoflích.Je fakt že se někteří dost divili.Mám to ale dodnes,jak přijdu domů tak sundavám ponožky a pak klidně i úplně naboso:-)

Kuba (St, 15. 1. 2014 - 18:01)

No a ? tak je bosky dřív se chodilo jen bez bot :/

Pavel (Čt, 30. 12. 2010 - 21:12)

Holt,asi je dnes jiná...Já takhle ze školy pamatuju,že tam vyjímečně vzácně někdo naboso bez ponožek byl,ale to jenom z důvodu,že si zapoměl přezuvky a nechtěl si umazat ponožky.To byl tak konec 80-tých let.
Ale venku v létě jsem tehdy vídával víc lidí chodit naboso.A to i v Praze.

Tak ono dneska hodně mladých vyznává ten hippy styl.Dost často nosí na hlavě ty dredy a jiné účesy a většinou se tihle lidi rádi vyzujou z bot.

Ten anonym (Čt, 30. 12. 2010 - 19:12)

Holt,asi je dnes jiná doba.Za mé éry by ve škole jen tak na boso asi těžko někdo chodil.Tedy já nevim o žádném spolužákovi,který by byl nadšen že musí být bos.

Pavel (Čt, 30. 12. 2010 - 15:12)

...nick na této dizkusi...Trochu bych ještě rozebral tu provokaci.
Někdo může chodit bos proto,že je mu to pohodlné,někdo proto,že chce provokovat.
Druhá věc je,jak to okolí bude vnímat.Záleží s jakými lidmi ten dotyčný bude mít čest.Určitý typy lidí z toho vědu jistě dělat nebudou a jako provokaci to neberou,protože uměj být sami sebou a nestaraj se tolik o druhé.

Pavel (Čt, 30. 12. 2010 - 01:12)

...nick na této dizkusi...Pokud jsou někomu žabky pohodlné,má je místo přezuvek i v zimě.Provokaci bych asi za tím nehledal.

ten anonym (St, 29. 12. 2010 - 22:12)

Tento příspěvek píšu......nick na této dizkusi není podstatní,kdo má intelekt intuitívne rozezná postoupnost.Já vím,možná je dnes taká doba,že jsou věci jiné než kdysi-80ta léta.Tehdy se př. nenosili tzv. žabky.Všichi měli na nohách boty,v létě někdo i sandále většinou s ponožkama.Bosé nohy se jen tak neviděli,(jen na koupališti a tak...).Vím,že co mnou bylo napsáno se muže zdát divný,no tehdy jsem to tak prožíval.Asi bych se na to díval jinak,kdybych př. chodil do školy na N. Zélandě kde sou žáci běžně bosí i na hodině a to i celá třída.Schválně jsem se šel na Britské stránky,tam totiž je zvykem mít na nohou na hodinách vždy boty,ale...Mnozí píšou,že byli potrestáni tak jako já a cítili totéž.A ještě kdo by nevěděl,mají tam často předepsané bosé nohy na TV a Drama lesson,žáci se však mnohdy ohrazují,že to nesnášejí,jenže nařízení se musí plnit a učitelé jsou neoblomní a pod.Já ale nechápu jak se někdo vyžíva,v chození na boso v žabkách ve škole v zimě-jak to tu někdo psál,není to snad provokace?

Pavel (St, 29. 12. 2010 - 13:12)

Tento příspěvek píšu zejména pro toho člověka,jak se styděl ve škole za nohy a sem píše jako anonym.

Když si v této diskuzi nalistuješ o několik stránek dozadu,dával jsem sem odkazy na videa z nějakého posledního zvonění.Jeden kluk tam chodil naboso,vůbec mi nepřišlo,že by se za nohy styděl.A že by se mu někdo posmíval,že by mu tam ostatní koukali po nohách,není na tom videu vidět.

Mirek (Po, 27. 12. 2010 - 08:12)

Tak jste byli v tomhle...Proto je dobrý, že aspoň v čajovně může být člověk bos, a nikdo se tomu nediví...

Reklama

Přidat komentář