Reklama

Náušnice u kluků?

Šarka (Út, 6. 2. 2018 - 12:02)

Mámi nebojte se toho. Mně se strašně líbí náušničky na klucich, je to hezké,roztomilé a k dětem se to hodí a je jedno jestli je to kluk nebo holka. Našemu synkovi jsem váhala, právě kvůli lidem. Když mu byli čtyři roky tak říkal že by h´je chtěl ale strašně se bál a nevyšlo to. Bude mu šest a zatim je chce, ale odvahu nesebral. Druhému jsou tři měsice a vím že co nejdříve mu nechám ouška propíchnout, staršího to mrzí že jsem mu je nedala jako malému. Pak třeba časem sebere odvahu.

ať si třeba nak (Út, 6. 2. 2018 - 11:02)

a tebe se ptát nebudeAspoň ukáže co je...

To si dá sám (Út, 6. 2. 2018 - 10:02)

Je to pak těžké... Ještě...a tebe se ptát nebude

když jsou matky (Út, 6. 2. 2018 - 10:02)

Ja ti nevím bojím se co na...Je to pak těžké... Ještě mu udělej kohouta, propichni bradavky, a udělej kerku...

to máš asi prav (Út, 6. 2. 2018 - 08:02)

Oj, tak možná v...ano v 80 letech to kluk s náušnicí byl frajer, borec a vůdce party. JENOMŽE TO U KLUKU MĚLO JINÝ VÝZNAM . Dnes je to pouze doplněk. ono také v 80 za to vyhazovali ze školi a na dísách policajti zatýkali.byl to protest, dnes doplněk a už tě za to nikdo nezatkne.

náušnice u kluk (Út, 6. 2. 2018 - 08:02)

Oj, tak možná v osmdesátých letech

Majka (Út, 6. 2. 2018 - 08:02)

Píšete tady jak se rodiče snažili odradit kluky holčičíma zlatejma. Můj brácha strašně chtěl náušnice, to mu bylo asi 11. Máma po době souhlasila a koupila mu malé stříbrné kruhy, ty jsou prý dobré na rozhýbávání.On ale že chce takové co jsem měla já zlaté s kamínkem. Máma protestovala,ale doktorka se přikláněla také ke zlatým a tak mu je dala. Tedy původně mu je jen půjčila než se to zahojí. Bráchovi je přez 30 a ještě mi je nevrátil. Nosí jenom ty a žádné jiné. Jenom čekám kdy s tím příjde muj syn.Ale já mu nebudu bránit ani mu to rozmlouvat.

jitko (Út, 6. 2. 2018 - 07:02)

Ja ti nevím bojím se co na...zkus mu nasadit malé kroužky, jen tak lehce skřípnout. uvidíš jeho jak by vypadal a také jak bude reagovat. mně se kluci v náušnicích líbí1 a ty malý jsou moc roztomilý. nevím proč se toho maminky tak bojí.já je dala oboum klukum a v pohodě.

Jitka (Po, 5. 2. 2018 - 21:02)

tak mu je nech na narozeniny...Ja ti nevím bojím se co na to okolí malý má 5 roku a nevím jak bych mu to řekla ale líbilo by se mi to ale zajímalo by mě jak takový kluk s nausnickama vypadá

paja (Po, 5. 2. 2018 - 21:02)

To by mě zajímalo jak...tak mu je nech na narozeniny nastřelit.

Jitka (So, 3. 2. 2018 - 10:02)

Postupovala sem stejně jak...To by mě zajímalo jak vypadá teda kdybych o něčem podobném u malého uvažovala

Bětka (So, 3. 2. 2018 - 02:02)

Proč holku to ze malý má v...Taky sem malému dala nechat nastřelit náušnice k tomu i manžel se přidal.

Paja (So, 3. 2. 2018 - 02:02)

Proč holku to ze malý má v...Postupovala sem stejně jak ty malý dostál náušnice a měnit mu je budu za menší kruhy.

Ajax (So, 3. 2. 2018 - 02:02)

Proč holku to ze malý má v...Podle čeho si usoudila že musí mit malý náušnice.když už si mu je dál a tam u dej nějaké svoje.

real (So, 3. 2. 2018 - 01:02)

Proč holku to ze malý má v...a fotku pošleš jak vypada s naušnicemi.

Tony (So, 3. 2. 2018 - 01:02)

A nech mu udělat i obřízku...Co jsi ty za debilního provokatéra. Náušnice se s mrzačením pohlavního orgánu vůbec nedají srovnávat. K tomu nechám promluvit Dr Michaela Schmidta - Solomona:

2) Pokud obřízka předkožky není pouhá maličkost - je srovnatelná s propichováním uší kvůli náušnicím?
Toto srovnání musí být zamítnuto z několika důvodů:

Za prvé: Při obřízce předkožky není stejná bolest, jako při propíchnutí ušního lalůčku.

Za druhé: Během obřízky je nenávratně odstraněno 50% kůže penisu, což se dá kvatntitativně srovnávat s amputací ušního boltce, což by nikdo svému dítěti neudělal.

Za třetí: Předkožka není kvalitativně srovnatelná s ušním boltcem, protože předkožka je smyslově nejcitlivější částí mužského těla.

Za čtvrté: Náušnicovým percingem na rozdíl od obřízky nejsou na rozdíl od obřízky ohroženy žádné důležité biologické funkce (viz otázka čislo 4)

Za páté: Propíchnutí uší je také problematické - není to však zdaleka tak problematické, jako obřízka genitálu.

Více zde: https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/od-sousedu-pro-kinderrechte-de/

xxx (So, 3. 2. 2018 - 00:02)

A nech mu udělat i obřízku tak je aké v modě.

Hafka (So, 3. 2. 2018 - 00:02)

To už s něho můžeš...Proč holku to ze malý má v ouskach nausnicky neznamená ze je holka je to normální kluk a za nějakou dobu mu je nechám odemknout a nechám mu dat klucici náušnice tak co

Lea (Pá, 2. 2. 2018 - 17:02)

Nausnicky je dobre zamknout...To už s něho můžeš rovnou udělat holku.

Rob 222 (Po, 20. 2. 2017 - 10:02)

Dvě třetiny příspěvku jsou vymyšlené a možná je psal jeden člověk. A k těm dirkám na do smrti co jste tady psali u toho kluka co mu je nastřelili a hned sundali. tak já prohrál sázku a musel si nechat propíchnout uši. po deseti dnech jsem je sundal, zarostli a není po nich ani památka. Musel by je nosit alespon tři týdny aby zůstali jizvy.

Reklama

Přidat komentář