Reklama

Náušnice u kluků?

Jiří (Pá, 23. 3. 2018 - 22:03)

Mě úplně stačilo ze jsem...Tak ja jako malý taky musel nosit řetízek ale tam ti aspoň nikdo nic nepropichuje

Jirka (Čt, 22. 3. 2018 - 23:03)

Mě úplně stačilo ze jsem od asi 6 do 10 let musel na krku nosit celkem silný zlatý řetízek s přívěsek ve tvaru srdíčka který jsem měl akorát na velikost krku skoro s takovým zapinanim ze to neslo sundat ale máme se to líbilo protože jsem to od kohosi dostal už nevím ale nosit ještě náušnice by mě jehlou asi

real (Út, 20. 3. 2018 - 20:03)

Proč bych chlapovi dávala...bojiš se dat muži jednu naušnici ja mam v levem uchu.

Dagmar (Út, 20. 3. 2018 - 18:03)

a manželo vi daš take...Proč bych chlapovi dávala náušnice nejsu nějaká muslimka ale česká vlastenecká žena proto jsem volila zemana a spd

Aja (Po, 19. 3. 2018 - 22:03)

Ja proti jeho vůli co to...a manželo vi daš take naušnice dagmar.

Rozárka (Po, 19. 3. 2018 - 17:03)

Tak to máš jakobych nekoho nutila aby nosil piercing, že pak není holka. Ano myslím si to ale nepůjdu po ulici a každému kdo nebude mít píchlý pupek, tak mu pořádně vyliskám.

Myslím Dagmar (Po, 19. 3. 2018 - 13:03)

Ja proti jeho vůli co to...že jsme tě viděli v televizi v nějaké vědomostní soutěži

Dagmar (Po, 19. 3. 2018 - 12:03)

hele dagmar někoho nutit do...Ja proti jeho vůli co to meleš? Moje dcera proste musí nosit náušnice protože je holka a nic s tím nenadela o tomto nebudu diskutovat má je už od par měsíců pichle a nedávno jsem ji je vyměnila za větší starožitne co máme už generace teď ji je 10 a ať si ani nezkouši říct ze je nechce nejdřív 18 letech

AJA (Po, 19. 3. 2018 - 00:03)

až jednou dostanete...hele dagmar někoho nutit do naušnic je proti jeho vuli.

ajax (Po, 19. 3. 2018 - 00:03)

Takovou blbku,co si narve...dagmar ja chci do uši naušnice jako ma tva dcera.

Tony (Ne, 18. 3. 2018 - 22:03)

tu na této doktorce mají oprávněný prostor k vyjadřování se všichni, kdo jsou padlí na makovici, i mne se to týká.

Dagmar (Ne, 18. 3. 2018 - 22:03)

Ano souhlasím s Dagmar a...Takovou blbku,co si narve náušnice do pupíku , bych ztriskala do modra. Ses pekne padlá na makovici a tvoje kamarádky jakbysmet.

Dagmar (Ne, 18. 3. 2018 - 17:03)

Ano souhlasím s Dagmar a...S tím na mě nechodte náušnice patří do uši a ne jinam to bych vás vyliskala abyste neměli roupy a moje dcera by si mohla zkusit říct ze nechce nosit náušnice to bych ji hnala svinskym krokem ale ona to vi a nedovolí si to holka má nosit náušnice co ji vybere matka a jotovo v dospělosti ať si pak nosi jaké chce ale teď mě bude respektovat a nosit náušnice po prababicce jako jsem nosila ja i když sou trosku větší

Ajax (Ne, 18. 3. 2018 - 16:03)

Ano souhlasím s Dagmar a...Jo ja se prodám pichnete mi uši.

(Ne, 18. 3. 2018 - 12:03)

Ano souhlasím s Dagmar a...až jednou dostanete rozum.....Jestli vůbec

Rozárka (Ne, 18. 3. 2018 - 12:03)

Ano souhlasím s Dagmar a pridala bych ještě jeden názor, kdo nemá piercing v pupíku, taky není holka. Ja sama v něm mám dva. Pichali jsme si je před rokem s kamarádkami. Už vůbec nenosím Dlouhé triko, ale jen to krátké, aby byl pierc vidět. Píchame si je samy. To se sejdem a jedna po druhé si piercy píchnem. Akorát jedné to musela dělat jiná, protože to byl piercing přes celý pupík.

Dagmar (So, 17. 3. 2018 - 17:03)

Holcicka musí mít nausnicky jinak to není holcicka mě propichle uši jehlou a dostala náušnice po babičce a stejně dostala taky dcera proste holka musí je nosit a nějaké ciraty s tím ze ať si řekne sama jste normální?

real (Pá, 16. 3. 2018 - 01:03)

U kluků se mi líbí jen...a ve kterem uchu

Petra (Út, 13. 3. 2018 - 16:03)

Ve Švýcarsku mě...U kluků se mi líbí jen jedna náušnice v uchu a to malá. Takový malý kroužek.

Tony (Po, 12. 3. 2018 - 17:03)

Ve Švýcarsku mě...Nevšiml jsem si. Já ale ve Švajcu už 10 let nebyl.

Reklama

Přidat komentář