Reklama

Náušnice u kluků?

Jitka (Út, 15. 3. 2016 - 15:03)

Já bych neřekla že jsou odlišné. Všichni odpůrci se tady ohání posměškama ve škole. A tady čteme že to nemusí být pro náušnice. Je to opravdu jen o přístupu veřejnosti. Mám tetování a také to je o přistupu lidí jak se ke mně chovají.V tolerantní společnosti nebude ani šikana a ani debaty kdo co má nebo nemá nosit.

Tony Vlas (Út, 15. 3. 2016 - 14:03)

Jenomže to nehovořime o...Ale to jsou dvě různé věci.

Roman (Út, 15. 3. 2016 - 13:03)

Stačí, aby se mu za to...Jenomže to nehovořime o traumatech z náušnic, ale o blbosti druhých.Zažil jsem ve své třídě šikanu mých kamarádů. Ty co šikanovali nebyli žádny borci a ti co byli šikanováni tak to zase nebyli žádny blbečci. Přesto se vždy najde někdo a něco. Kvůli tomu zase já nemám rád předsudky a prosazování zajetých zvyků. V práci jsem pak dělal v partě kde tato tolerance fungovala a bylo to naprosto super. Neřešil se vzhled ani vzdělání a ani orientace. Strašně rád na to vzpomínám. Jsem ženatý hetero s dětma a bez náušnic a přesto v té společnosti jsem se cítil fajn. Kdyby se celí národ naučil být takový jako tenkrát naše parta mnohem líp by se tady žilo.

Tony Vlas (Út, 15. 3. 2016 - 13:03)

polož si vedle sebe fotky...Stačí, aby se mu za to jedinkrát vysmál spolužák ve škole a může být velmi zle. Znám to z vlastní zkušenosti. Tehdy se však nejednalo o náušnice. Proto je mi z mnohých. co tu píší, silně na blití.

Tonda Vlas (Út, 15. 3. 2016 - 13:03)

A jak by tobě bylo kdyby ti...Máš pravdu. I když každý kluk z toho mít trauma nemusí, mnozí ho mít mohou. To však místní bezmozkové nikdy nepochopí. Ona tolerance odsud až posud. Pokud se jedná o potencionální ubližování druhému, tam není žádné místo pro toleranci.

! (Út, 15. 3. 2016 - 13:03)

No jó jenže takhle se ty slepice cítí ohrožený na svých právech!

Roman (Út, 15. 3. 2016 - 12:03)

A jak by tobě bylo kdyby ti...polož si vedle sebe fotky holky a kluka ze 70 let a dnešní. porovnej jak se změnilo oblékání a doplnky. Myslím že prohodit jim oblečení tak mají trauma všichni, jak ty dřívější tak ty dnešní. Stejné je to s náušnicema. Když mu nikdo nebude říkat že je to trapné tak mu to vadit nebude. Vnitřně jsme se k této modě přiblížili. 5eší to jen pár pitomcu.V civilizovaném a k toleranci vychovaném světě to je běžné.

Řehoř (Út, 15. 3. 2016 - 12:03)

A jak by tobě bylo kdyby ti...Holky jsou méněcenné?

Petr (Ne, 13. 3. 2016 - 19:03)

Kluk nemá mít náušnice,...Je vidět Pepouši,že jsi nikdy nebyl na vojně a že zřejmě ani nevíš,o čem mluvíš.
Už hodně lidí přede mnou napsalo,že to,že kluk-chlap nosí náušnice,nevypovídá o ničem jiném,než o tom,že se mu to líbí,popř.že se to líbí jeho rodičům.
Jsem také přesvědčen o tom,že i když za děti rozhodnou rodiče,pak ani dítě dříve,či později,nic nenamítá.
Dokonce v mnoha případech jsou děti rády,že toto rozhodnutí za ně udělali rodiče-viz některé předchozí příspěvky.
Přiznám se,že žasnu,kolik lidské zloby se vyskytuje v některých příspěvcích.
Urážky,odsuzování ap.,jsem přesvědčen,že ti,kdo se takto vyjadřují,mají daleko více problémů se sebou,než náušnice.
Vy,kteří máte potřebu někoho neustále urážet,zesměšňovat ap,zamyslete se nad sebou.
Všem odvážným přeji v jejich okolí jenom toleranci.

pepouš (So, 27. 2. 2016 - 08:02)

Kluk nemá mít náušnice, patří mu do ruky kvér a bodák, protože musí bránit vlast.

Tonda Vlas (Pá, 26. 2. 2016 - 07:02)

Chudak maly kluk s nausnicemi...To vysvětli takovému Romanovi o kousek výše. Z některých rodičů jsem opravdu otřesen.

Petra (Čt, 25. 2. 2016 - 23:02)

...Jeho fotka

petra (Čt, 25. 2. 2016 - 00:02)

Po ruznych diskusích i tady...Jiřího dej sinkovi visací náušnice.

jitka (St, 24. 2. 2016 - 00:02)

Koupila jsem mu takové male...Kde máš fotku jeho

Ema (Po, 15. 2. 2016 - 01:02)

Chudak maly kluk s nausnicemi...Dnes už se mu snad nesmějou, náušnice už dávno nefrčí. Víc kérky a piercing kdekoli. To jsou vlastně taky náušnice. Ovšem většinou až u teenagarů

Eva (Po, 15. 2. 2016 - 00:02)

Chudak maly kluk s nausnicemi...Magdi pokud má kruhy v uších proč ne malému jsem taky dala náušnice má kruhy stříbrné měním mu je u za visací i pecky.

Petr (Pá, 12. 2. 2016 - 22:02)

Bety prosím pošli fotky,at to vidím pak já ukážu jaké nosim naušnice

Bety. (Čt, 11. 2. 2016 - 23:02)

Právě pro takové jako je...Byl či přitelovi jsem k narozeninám koupila náušnice napřed je pak že jo tak jsem sním šla nastřelil uši ted už nosí kruhy a začal řetízky a naramky nic jsi nekupuje prostě nosí moje šperky.v uších má ted komické kruhy.

patrik (St, 27. 11. 2013 - 10:11)

A co partner nebo přítel...Jsem normální hetero mám manželku a děti.

gogo (Po, 21. 10. 2013 - 19:10)

cistej hetero. Dokonce mi vadi i kdyz si vedle me sedne v autobuse nejakej muzskej a lepi se na me. Ale na tobe je videt ze kdyby se nosil na hlave trychtyr, tak ho budes nosit a zastavat nazor, ze je to normalni a ostatni jsou divny. Za to ale nemuzes.

Reklama

Přidat komentář