Reklama

Náušnice u kluků?

Honza (Po, 6. 5. 2013 - 17:05)

Je mi 13 let. Náušnice bych chtěl také do obou uší, ale matka mě to nechce dovolit, otec proti tomu nic nemá, ale jinak se mi to moc a moc líbí. Určitě bych je dal i svému synovi. Jsem pro aby náušnice nosili kluci už od mala.

Matks (Ne, 28. 4. 2013 - 11:04)

Jasne ze. Proste se mi to libi.

To jsi (So, 27. 4. 2013 - 23:04)

Náušnice nosi i nas kuba....mu je asi sama koupila

Matks (So, 27. 4. 2013 - 23:04)

Náušnice nosi i nas kuba. Uz par dni je ma v usich. Me se to tak libi a kaslu na to co si kdo mysli. Ja jsem jeho matka tak co...

Prokop Tunel (Út, 23. 4. 2013 - 21:04)

Ty nejsi poeta ty jsi blb.

Poeta (Út, 23. 4. 2013 - 18:04)

Nausnicky mame v usich jsme opravdovi kluci.

Hyacinta Margar (Po, 22. 4. 2013 - 23:04)

Divka se ma chovat jako dama a tudiz musi mit nausnice a ucit se zdobit uz od mala. Ted kdyz vidim toho chlapce s nausnickama tak se jen rozcilim kam to ten svet speje. Jak muze chlapec nosit nausnice vzdyt to je hruza...rikam pro me je takovy kluk holka a hotovo kdyz nosi nausnicky pro holcicky. Za to nektere holky u nas ve skolce nausnicky nemaji. Co to je za zhovadilost...hnus dneska...

Hyacinta Margar (Po, 22. 4. 2013 - 23:04)

Divka se ma chovat jako dama a tudiz musi mit nausnice a ucit se zdobit uz od mala. Ted kdyz vidim toho chlapce s nausnickama tak se jen rozcilim kam to ten svet speje. Jak muze chlapec nosit nausnice vzdyt to je hruza...rikam pro me je takovy kluk holka a hotovo kdyz nosi nausnicky pro holcicky. Za to nektere holky u nas ve skolce nausnicky nemaji. Co to je za zhovadilost...hnus dneska...

Hyacinta Margar (Po, 22. 4. 2013 - 23:04)

Divka se ma chovat jako dama a tudiz musi mit nausnice a ucit se zdobit uz od mala. Ted kdyz vidim toho chlapce s nausnickama tak se jen rozcilim kam to ten svet speje. Jak muze chlapec nosit nausnice vzdyt to je hruza...rikam pro me je takovy kluk holka a hotovo kdyz nosi nausnicky pro holcicky. Za to nektere holky u nas ve skolce nausnicky nemaji. Co to je za zhovadilost...hnus dneska...

Marie (Po, 22. 4. 2013 - 20:04)

Nausnice patri do usi a ne...To ještě dnes jsou takhle zabedněný ženský?
Vrať se do hrobu ty dinosauře.

Hyacinta Margar (Po, 22. 4. 2013 - 20:04)

Nausnice patri do usi a ne jinak. Klukum nikdy a holkam se musi dat. Je jedno kdo co chce. Videla jsem ve skolce u dcery kluka s puzetovymi nausnicemi v usich. Ptala jsem se jestli je holka. On ze ne ze kluk. Ja rikam ze prece nausnicky nosi jen holki a on nevedel. Zrejme to tak matka chce. Toto je hnus. Ale u holek nic neresit a pichnout nausnice co nejdriv.

Marie (Po, 22. 4. 2013 - 08:04)

Mám naušnici v bradavce...Jenomže to není náušnice ale. Nabradavice.

ajax (Po, 10. 2. 2014 - 00:02)

ja...ale nelibilo se mi...co jsi měl v ušich za naušnice.

jirka (So, 8. 2. 2014 - 11:02)

ja...ale nelibilo se mi to...ale mamka chtela...tak jsem musel za cas jsem si zvykl. i mi kamosi. od 6 let az do 11. mel sem kratke vlasy takze me za holku nepovazovali spis za kluka co ma v usich holcici nausnice. tak nevim co je horsi.

gogluk (Ne, 2. 2. 2014 - 20:02)

nikdo

vrtak (Ne, 2. 2. 2014 - 12:02)

Kdo jako maly nosil nausnice z kluku?

dan (So, 25. 1. 2014 - 16:01)

Ja si chci nechaz prchnout nausnici do leveho ucha , ale mamka mi to nechce dovolit

pítrs (St, 22. 12. 2010 - 06:12)

Krásný den přeji,mě rodiče nic vnucovat nemuseli od 6 třídy nosim naušnice a na učnaku sem si nechal ještě nastřeli 2 naušničky do levého ucha a nosim různé kroužky i někdy vysací naušnice už sem si na to zvyknul i okolí!I na profilu Lidé jsem vyděl 7letého klučinu a má naušničky v obou uších a jsem pro aby rodiče dávali chlapečkům naušnice!

bukvoj jako sek (Pá, 10. 12. 2010 - 22:12)

proč ne?

realmulda (Pá, 19. 11. 2010 - 12:11)

pozoruji že čím dál tím víc malých chlapců nosí nejen náušnice ale často třeba prstýnky, náramky, řetízky apod. co tomu říkáte když jim rodiče tohle vnucují?

Reklama

Přidat komentář