Reklama

Náušnice u kluků?

makec (Po, 21. 10. 2013 - 07:10)

me taky nasi ve skolce nechali pichnout nausnice krouzky...sem to napred nesl blbe a obcas mne povazovali za holcicku ale nakonec jsem si zvykl. nosil jsem je do 12 let protoze mi je nedovolili sundat.

gogo (Ne, 20. 10. 2013 - 21:10)

Ja porad nechapu tu netoleranci. Proc nekomu vadi, ze kluci nosi nausnice. A proc vam nevadi, nebo vadi (?), ze treba zeny nosi kalhotove kostymy a vypadaji jako chlapy, nosi velky hodinky, delaji muzsky povolani (tuhle jsem videl zednici omytat barak).
Nebo jinak. Rad bych polozil otazku:
Ktere nausnice u kluku snesete nejvic? Krouzky, kulicky, kameny, visaci nebo tunely? Co je nejunosnejsi podle vas?

Marta (Ne, 20. 10. 2013 - 21:10)

Máš pravdu,možná to je pověra,možná ne,nevím.Ale proč to tedy doktoři udělají?

P (Ne, 20. 10. 2013 - 19:10)

NAUSNICE SE U MUZU VYSKYTLY V...Tak to mě zajímá, kolik pirátu jsi už potkal?

Marta (Ne, 20. 10. 2013 - 14:10)

Každý má na to názor jiný,naušnice u kluků je móda,mě to nic neříká u holek je to okrasa a synovi bych uši píchat nenechala,pokud to bude chtít ať se rozhodne sám.Pokud jde o tu obřízku mluvila o ní ještě před narozením svého syna,že je to prospěšné z hlediska hygieny a čistoty a že ji nechá malému co nejdříve udělat.

Marta (Ne, 20. 10. 2013 - 12:10)

To asi není,znovu říkám,že já bych to nedokázala Dagmar

marta somlovovs (Ne, 20. 10. 2013 - 12:10)

tp je strasne ... holki musi met nausnice a kluci nesmi pokud to je naopak tak me to yrytuje hodne kam ten svet speje kdyz holcicky nemaji nausnice a klucy jo...budeme blbi vsecy a nebudeme nic umet a proto volym kscm chci to jako driv.

Marta (Ne, 20. 10. 2013 - 09:10)

Marie je fakt,že v dnešní době je to asi normální.Kamarádka nechala píchnout ouška svému malému synovi a má také naušničky,navíc mu nechala udělat i obřízku.Já bych to u svého syna asi nedokázala.

Otakar (Ne, 20. 10. 2013 - 03:10)

NAUSNICE SE U MUZU VYSKYTLY V SEDUMNACTEM STOLETI A UDRZELY SE PEKNE DLOUHO, TAKE JE NOSILY PIRATI NA MORI, ALE JA SI MYSLIM, ZE JE TO JENOM LEGENDA, JSEM DLOUHO NA TYHLE PLANETE A NESEDKAL JSEM SE S PIRATEM S NAUSNICI...

marie (So, 19. 10. 2013 - 20:10)

s dcerou chodi do prvni tridy kluk co ma v usich detske puzetove nausnicky s cervenym kaminkem. Nejak mu to nevadi a decka se mu taky nesmeji. dnes uz jsou nausnicky pichany i klukum asi.

patrik (Čt, 17. 10. 2013 - 09:10)

já nosím náušnice od 34 let,teď nosím 3 a ještě 1 si nechám píchnout.

honza (Pá, 4. 10. 2013 - 21:10)

To je super. Já nosím v každém uchu 8mm kuličku. Ze začátku jsem měl obavy co lidi na to řeknou, ale co. Mě se to líbí. Bylo by fajn, kdyby už ta doba byla, že budou nosit všichni náušnice bez rozdílu pohlaví.

dodkoj (Pá, 4. 10. 2013 - 03:10)

petre dej sem odkaz na fotku z detstvi s nausnickama jinak ti nikdo neuveri.

petr (Čt, 3. 10. 2013 - 21:10)

ja jsem naušnice začal nosit od 10 let a ted je mi 39.Moc se mi líbyli tak mi rodiče nechali píchnout uši a nosil jsem po mé starší setře zlaté dětské naušničky pak kroužky i vysací naušnice a všem se to také líbylo,tak nevidi žádný důvod proč klukům nedávat také naušnice.Ted nosim bud visací naušnice nebo větší kroužky.

Jirka (St, 2. 10. 2013 - 09:10)

Stejně brzy nastane doba, kdy budou automaticky nosit náušnice jak kluci tak holky jak už to v mnoha zemích je. Našemu synovi jsme je dali v 3 letech normální dětske a když šel do školy dostal místo nich kroužky. mnoho kluků v jejich třídě taky říkalo rodičům že chtějí náušnice ale zřejmě jejich rodiče jsou příliš svazani předsudky, ale jednomu se podařilo je přemluvit, tak jsou v jejich třídě už dva kluci s náušnicemi a naproti tomu jsou tam 3 holky co náušnice nemají, tak co.

Ivan (Čt, 26. 9. 2013 - 13:09)

protože viděla šestiletýho kluka a ne holku.
Všechno jsou to strašný předsudky. Přece se podle barvy oblečení a doplňků nedá soudit člověk. Pochopte, že je to blbost. Každý by měl mít právo nosit co chce. Ne každý tím chce něco vyjádřit.
Já začal nosit zase naušnice ale ne proto ze tim chci něco vyjadrit. Mam 2 deti, male a velke, zenu, normalni rodinu, vek k 50tce a nepotrebuju nic vyjadřovat. Je to vnitrni pocit je nosit. Stejne jako nektere zeny ten pocit nemaji a nenosi je. Je to zbytecny téma. Kdyby byli všichni tolerantni a brali okoli jake je, nemusíme tu placat nesmysly. Někdo nosi nausnice, někdo ne, někdo chodi třeba cely v cerne stále, někdo si holi zas hlavu, někdo nosi porad cepici,
tolerujme to a budeme tolerovani

Marie (Čt, 26. 9. 2013 - 08:09)

A proč nepíšeš že jsi viděla holku s náušnicema? Já jich viděla dnes hodně.

gumka (St, 25. 9. 2013 - 23:09)

dnes jsem videla kluka co mel v usich normalne pichle stribrne kruhove asi 2 cm nausnice trpitive. mel kratke vlasy takze nausnice byly dost vyrazne a volali na nej tobias a mel tak 6 let.

Ivan (St, 25. 9. 2013 - 13:09)

No ja ted zacal po letech zase nosit nausnice, protože me uz nebavi se porad ubijet, ze se to nehodi, co by na to rekli lidi. Porad clovek bere ohledy a na sebe ne. Tak at si každý trhne komu se to nelibi. Prestal jsem se nechavat diskriminovat "většinou".

Peter (St, 25. 9. 2013 - 08:09)

S toho si nič nerob, tá baba trpí zníženou inteligenciou a to už sa nikdy nenapraví.

Reklama

Přidat komentář