Reklama

Nezadaný milionář hledá - a nemůže najít

Iva (Čt, 17. 8. 2006 - 11:08)

Třeba se "normální" holky trochu bojí začít si vztah s tebou,když jsi tak dokonalý, dle tebe. Nic ale nepíšeš o svých povahových vlastnostech, to je třeba nepřekonatelná překážka, nebo nic nevyzařuješ.Bylo by asi dobrý seznámit se s holkou, která o tvé kariéře a úspěšnosti nic neví a tímto se nechlubit.Holky, které nemají sebevědomí až moc velké totiž spíš couvnou.'

Objektivní pohl (Čt, 17. 8. 2006 - 11:08)

Extra pro RARACHA JEZINKU: jsem upřímný člověk a každý, kdo mě zná, to ví. O dovolenou mi opravdu nejde, jenom jsem si říkala, že bych mu třeba mohla pomoci... znám spoustu takových lidí, jako je on... A na tvoje urážky fakt nemám náladu'

Ivan (Čt, 17. 8. 2006 - 00:08)

Evidentne nejsi lidem lhostejný... a to už z jakéhokoliv pohledu...'

Ivan (Čt, 17. 8. 2006 - 00:08)

smnesice lidských pohledú tu je obrovská...Použi svou intuici...'

Hana (St, 16. 8. 2006 - 19:08)

ahoj Jirko, a nechtěla by mně tvá firma sponzorovat?'

RARACH JEZINKA (St, 16. 8. 2006 - 18:08)

Zadnou "odpoved" na "problemy" tohodle jirikovskyho trdla nemas ty huso, tak aspon bud uprimna a napis ze ti jde o dovolenou zadarmo!

Objektivní pohl (St, 16. 8. 2006 - 14:08)

Ahoj Jirko, celou diskuzi na téma, které jsi zadal, jsem pročetla. Nebudu Ti tu teď říkat, jaký si myslím, že jsi podle toho, co píšeš. Spíš si myslím, že máš ještě něco na srdci... abych pravdu řekla, celou diskuzi jsem pročítala jenom proto, abych se na konci dozvěděla, proč si Ty myslíš, že se ženami máš takové potíže. To jsem se jaksi nedozvěděla, ale ráda bych Ti s tím pomohla. Hodně mě zajímá Tvůj názor na věc. Na kritiku na těchto stránkách kašli. Byla bych ráda, kdybys mi odepsal na email, který jsem si extra zřídila pro naší budoucí konverzaci, pokud o ní budeš mít zájem. Pokud se ozveš, dám Ti na sebe jiný email, který používám častěji, protože si dovedu představit, že po zveřejnění tohoto prvního emailu, který sem napíšu, mi na něj budou chodit nepěkné věci od ostatních čtenářů, na které nejsem moc zvědavá. Předem Tě chci ale upozornit, že nehledám žádný vztah (ten mám), jenom si myslím, že bych Ti mohla alespoň trochu pomoci najít odpověď na Tvou vyřčenou otázku. Do ničeho Tě určitě nenutím, ale když budeš mít zájem, ráda to s Tebou proberu na L7891"atlas.cz . Měj se zatím pěkně'

Ivan (St, 16. 8. 2006 - 09:08)

Zdroj Lásky na Zemi je www.andele-svetla.cz...
Platí mne Láskou a Harmonii...'

Návštěvník (Ne, 13. 8. 2006 - 18:08)

Jdete uz vsichni do hajzlu a nereste to za nej...
Jiricek uz bude davno zenatej a tady jeste za tri roky bude tisic prispevku a furt se bude resit, jestli nakej jeliman ma vzit holku na dovolenou.

bibi (Ne, 13. 8. 2006 - 00:08)

Hele Jirko, že ty jsi psal taky do diskuse "jak najít normálního muže?" pod nickem "Ten co nechce prozradit jméno"?
Navrhuji ti, aby ses přesídlil do diskuse "pravdivý inzerát". ten tvůj by mohl vypadat asi nějak takhle..."29 VŠ hledá super holku.Moc krásy jsem nepobral, slovo sebereflexe není v mém slovníku,ale nějaký prachy jsem nadrtil, takže zatím co budu bloumat galeriemi, může si má vyvolená eventuelně nakoupit u Diora.."'

Nina (So, 12. 8. 2006 - 20:08)

Niki, jak jsi to vypátrala, to Jirka nebude moc rád :-))'

Návštěvník (So, 12. 8. 2006 - 20:08)

no nazdar to je ofuk ten inzerát...'

xXx (So, 12. 8. 2006 - 20:08)

no rozdílný názor'

Nina (So, 12. 8. 2006 - 19:08)

Náhodou dobrý..'

xXx (So, 12. 8. 2006 - 19:08)

Nic moc

niki (So, 12. 8. 2006 - 19:08)

Tak mám skoro dojem, že když si najdete stránku www. seznamka.cz, vyberete region Jihomoravský, Brno-střed, tak najdete inzerátek a fotku mladého perspektivního managera, kterým by mohl být zde prodiskutovávaný Jiříček:-)Holky pište!:-)'

xXx (So, 12. 8. 2006 - 12:08)

nežiju,jenom semse ještě s takovým nesetkala. jo třeba všechno to píše maj, ale hezký rozhodně nejsou.'

Verca (So, 12. 8. 2006 - 01:08)

Jirko, pripominas mi v mnoha (ne vsech) vecech mojeho manzela, a spoustu nasich znamych. Jsou to lide kteri dosahli velkych uspechu, a vetsinou zacinali od nuly. Cela desetileti znali jen drinu, tvrdou disciplinu a zase jen drinu, a samozrejme maji vsichni lehce nadprumernou inteligenci, i kdyz to nejsou zadni Einsteini, a vetsinou nejde o zle lidi. Po dosahnuti vsecho o cem jen muze vetsina jinych snit, jim vyvstal mensi problem - neumeji totiz vubec zit. Nedokazou normalne komunikovat, neumeji si oddychnout, jsou egocentricti a prehnane kriticti apod. Vetsina z nich je bez stale partnerky a take zadny z nich prostitutky nemusi. Dva nejstarsi z nich uz jsou po smrti, zemreli na selhani srdce a mozkovou prihodu. Nechci te strasit, pisi tohle vsechno pro ty, kteri strasne rychle odsuzuji lidi, kteri maji prachy. Vetsina z nich jsou totiz (emocionalne) uplni chudaci.
Za druhe bych se chtela zeptat Jirky, proc tak strasne usilovne hleda partnerku, kdyz je sam jak rika teprve pul roku, to prece neni zas tak dlouha doba. Ta prava jednou prijde a jestli to bude trochu trvat, je mozna skoro hezci - nez mit vsechno honem honem. Chci tim rict, mozna se Jirko musis pomalicku naucit znovu byt normalni, uzivej si zivota jako vetsina ostatnich a netlac na pilu. Vsimni si, ze se ti lide vetsinou tady na chatu smeji, je to tim ze znis naivne a namyslene. Nauc se chovat a mit uroven, prestan si vsimat jen toho co o tobe kdo rekl, to je prece tak detinske.
Za treti, samozrejme ze prachy cloveku zmeni zivot, a casto je to v tom negativnim slova smyslu, zavist ostatnich te muze uvrhnout do nepredstavitelne samoty, ten kdo to nezazil si to vubec neumi predstavit. Proc myslis ze tolik lidi co sice ma prachy, je zoufalych, nestastnych, na drogach apod?

Ivan (Pá, 11. 8. 2006 - 22:08)

xXx, ty žiješ v bunkru?...'

xXx (Pá, 11. 8. 2006 - 17:08)

Nejde aby byl chlap hezkej, měl hodně dobrejch škol, byl úspěšný. To fakt nejde! Jestli je to pravda chtěla bych se na vlastní oči přesvědčit.'

Reklama

Přidat komentář