Reklama

Hledam darce spermatu - jen vazne

Mastička (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Ahoj. Neumíte zde doporučit právní postup k oboustranné spokojenosti? Já to vidím tak, že si dárce může dělat nároky na otcovství a dítě. Příjemkyně na alimenty. Lze to ošetřit nějakou smlouvou? Nebo je v našem právním systému nemožné, zřeknout se otcovství a alimentů?

Jak jiný muž přijme otcovství, mám pocit, že není cesta zpět a případné alimenty jdou již za ním. Resp. je silná ochrana zájmů dítěte a otcem je ze zákona první muž, co je po ruce. Jeho případná celoživotní kastrace nevadí, aby nebyl ze zákona prohlášen otcem. Ale, co třeba úmrtí samotně žijící matky? Umím si představit, že dárce by rád své dítě vzal v takovém případě do péče.

ludovit (Pá, 10. 2. 2012 - 16:02)

Ahoj, hledam muze, ktery by...Ahoj Olgo.Pokud si to přeješ tak rad ti vyhovim a darují ti moje sperma bez žadných naroku a požadavku!Odepiš na [email protected]

bývalý kamarád (Po, 6. 2. 2012 - 10:02)

nabízím svoje sperma, je mi...Pokud chceš mít dítě tupana potom jsi na dobré adrese ! Gembler, sází, dluží !!!

Olga (So, 14. 1. 2012 - 20:01)

Ahoj, hledam muze, ktery by mi byl ochoten DAROVAT sperma. Vse diskretne, bez zapsani do RL a pozdejsich naroku. Prosim jen 100% vazne nabidky. Prosím pište pouze na email [email protected]

Jahoda (Čt, 12. 1. 2012 - 07:01)

Já jsem taky jahůdka. Tak která jsme ta pravá? Jinak Láďa je opravdu idiot. Včera jsem ho potkala u popelnic jak si leští šulínka a před sebou cedulku, že daruje sperma.

Jahoda (St, 11. 1. 2012 - 20:01)

Jenom idiot Láďa nerozezná...A ty se tu zase celej den nevydávej za mě, moralisto. :-)

Láďa (St, 11. 1. 2012 - 10:01)

přiblblá reklama... MilanXd spamuje všechny diskuze...

Jahoda (St, 11. 1. 2012 - 10:01)

Jenom idiot Láďa nerozezná chlapa od ženský. Ty seš Láďo blbější než rašelina na slunci. Běž si leštit šulínka. Tady se probírá darování spermatu a ne ukázky dementů co jsou přesvědčeni, že umí psát. A neumí.

Láďa (St, 11. 1. 2012 - 09:01)

Jahoda nastavil zrcadlo sám sobě. Tolik demence snad ani v jedný osobě nemůže být. Rozumnej člověk si udělá úsudek sám

Jahoda (St, 11. 1. 2012 - 09:01)

Ne všechny příspěvky pod...Ale jsou, jen se přiznej negramote. Pokud si píšeš s někým po emailu, tak se tady s tím nechlub, protože tě nikdo stejně nevěří, že umíš normálně psát viz. tvoje "příspěvky" tady v celé diskuzi na doktorce. A soudě dle tvé inteligence. To co sis "tam dal" není email ale násada od smetáku a na tu tě nikdo psát nebude.

Pravý Láďa (St, 11. 1. 2012 - 07:01)

Úroveň zdejších...Ne všechny příspěvky pod mým jménem jsou moje. Proto sem si tam dal meil na kterým si s pár lidma už normálně píšu sám za sebe. Láďa

Jahoda (St, 11. 1. 2012 - 07:01)

Úroveň zdejších diskutujících jako je Láďa a max, je na úrovni ejakulovaného hrošího sperma. Jinak Láďo o tebe nezavadí ani socka. Tak se neraduj.

Láďa (St, 11. 1. 2012 - 06:01)

Moje nabídka stále trvá.

Láďa (St, 11. 1. 2012 - 02:01)

Úroveň češtiny je tady poměrně nízká.

max (St, 11. 1. 2012 - 02:01)

se moc omlouvam ma tam být mladý

Jahoda (St, 11. 1. 2012 - 01:01)

chces dite a nemuzes je mit...Tak od tebe bych oplodnit nechtěla. Ty "mladi plodny" (mladýýýýýý!!!!! vole). S tvou nízkou inteligencí se tak od tebe nechá oplodnit leda nějaká socka.

max (St, 11. 1. 2012 - 00:01)

chces dite a nemuzes je mit tak mi napis rad daruji sve sperma sem mladi plodny rad pomuzu zdarma staci jen napsat a domluvime se

Láďa (St, 21. 12. 2011 - 10:12)

Před nějakým rokem sem pomohl kamarádce ke krásné dcerce tak bych rád zas některé pomohl pokut by měla zájem. [email protected]

Oplodnění (So, 17. 12. 2011 - 07:12)

Ahoj, chceš dítě? [email protected]

Yarda (Po, 5. 12. 2011 - 16:12)

Chlapi, nebuďte magoři. Ono je hezké pomoci, ale až vám pak přijde od soudu výměr výživného na 26 let dopředu, tak budete čumět jako jeleni!

Reklama

Přidat komentář