Reklama

Hledam darce spermatu - jen vazne

Jiřík 603384800 (Po, 12. 3. 2012 - 17:03)

Moc by nmě zajímalo jak by to probýhalo a co všecno bych měl udělat jsem dárce krve a mám i veškeré genetické vyšetření včetně genetické větve :-)písněte nebo zavolejte a domluvíme se.

Jiřík 603384800 (Po, 12. 3. 2012 - 17:03)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Moc by nmě zajímalo jak by to probýhalo a co všecno bych měl udělat jsem dárce krve a mám i veškeré genetické vyšetření včetně genetické větve :-)písněte nebo zavolejte a domluvíme se.

Martin (Ne, 11. 3. 2012 - 16:03)

Jsem 32l vysokoškolák, 186 cm vysoký, zdravý, sportovec a nekuřák. Nabízím vám svou pomoc, poskytnu své sperma. Podmínkou je diskrétnost. Můžu přijet kamkoliv. Nepožaduji finanční odměnu. V případě opravdového zájmu nebo pro více informací mě kontaktujte na e-mailu: [email protected]

Darce (Ne, 11. 3. 2012 - 16:03)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Jsem 32l vysokoškolák, 186 cm vysoký, zdravý, sportovec a nekuřák. Nabízím vám svou pomoc, poskytnu své sperma. Podmínkou je diskrétnost. Můžu přijet kamkoliv. Nepožaduji finanční odměnu. V případě opravdového zájmu nebo pro více informací mě kontaktujte na e-mailu: [email protected]

Blanka (Ne, 11. 3. 2012 - 10:03)

Aha, no tak se stříkáním máš už asi jisté zkušenosti. Je vidět, že ti to myslí. Dobrá tedy. Zkusím to s tebou. Napiš mi na mail a domluvíme se. :-)
[email protected]

Petr (Ne, 11. 3. 2012 - 10:03)

Tak ty se mi líbíš, jsi...Jsem uplně normální kluk mám vyšší odbornou školu hasičskou s titulem Dis.

Blanka (Ne, 11. 3. 2012 - 10:03)

Tak ty se mi líbíš, jsi odvážný a tak to má být. Dobrá, po fyzické stránce na tom jsi asi dobře a jak jsi na tom s inteligenci? Chápej, nechci mít potomka blbce!

Petr (Ne, 11. 3. 2012 - 09:03)

Pánové spermodárci, je...Je mi 19 let, klidně bych do tebe šel. Mám zkušenost. Před 3 měsícema jsem oplodnil 120 kg holku, která byla nešťastná z toho že nemůůže najít kluka a strašně chtěla dítě, vubec na tom nic nevidím. Ona vážila 120 kg já vážím 82 kg a docela se mi to líbilo, vystříkal jsem se jí pro jistotu dvakrát a bylo to učinné.

Jirka (So, 10. 3. 2012 - 20:03)

Muj email je [email protected]
Rad pomuzu,bez odmeny.

Jirka (So, 10. 3. 2012 - 20:03)

Ahoj.Daruji sperma.Muj věk je 30 let,85 kg,183 cm,normal muzska postava.Mam jedno dítě,druhe se ma ted v kvetnu narodit.Obe pocaty zcela bez problemu.Nekourim,nepiju a pravidelne cvičím. :-)

Martin (St, 29. 2. 2012 - 12:02)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Jsem 32l vysokoškolák, 186 cm vysoký, zdravý, sportovec a nekuřák. Nabízím vám svou pomoc, poskytnu své sperma formou stříkačky. Podmínkou je diskrétnost. Můžu přijet kamkoliv. Nepožaduji finanční odměnu. V případě opravdového zájmu nebo pro více informací mě kontaktujte na e-mailu: [email protected]

Chtěli by jste (Po, 27. 2. 2012 - 15:02)

Krásný den, jsem 21 letý mladý muž. S partnerkou máme krásného a zdrávého syna. Chtěli bychom, pomoci ženám, nebo párům co chtějí miminko, ale nedaří se jim to z jakýchkoli důvodů. Byl jsem již darovat sperma i na klinice, takže zdravotní stav je výborný a s partnerkou se nám podařilo založit na miminko hned napoprvé. Ne každý, si ale může dovolit umělé oplodnění. Pro více informací, nebo případné zajemkyně pište na [email protected] Vše diskrétně a bez dalšího kontaktu

ahoj, rád někomu pomohu a daruji sperma, já 24l, 170cm, sport postavy, sš.

donor (Čt, 23. 2. 2012 - 13:02)

vhodný dárce sperma

Jste pár či samotná žena toužící po miminku a hledáte vhodného dárce sperma? Mám vyšetřený spermiogram kvalita označena jako Normozoospermie a doporučení jako vhodný donor. Jsem 33l vysokoškolák, zdravý, sportovec, nekuřák a téměř abstinet. Nabízím vám svou pomoc, poskytnu své sperma formou stříkačky. Podmínkou je, že jsem pouze dárcem, nejsem zapsán do RL dítěte, právně a se závazky je dítě vaše. Požaduji finanční odměnu za sperma. Můžu přijet kamkoliv. V případě zájmu mě kontaktujte na e-mail: [email protected]

honza (Pá, 17. 2. 2012 - 14:02)

jestli nejaka holka chce...Rád věnuju šťávičku ze svýho ocásku.

max (Pá, 17. 2. 2012 - 00:02)

ahoj Olgo jeste stale hledas...jestli nejaka holka chce darovat sperma rad bych daroval vse zdarma a bez zadnych naroku a vse diskretne napiste sem

max (Čt, 16. 2. 2012 - 01:02)

Ahoj, hledam muze, ktery by...ahoj Olgo jeste stale hledas darce rad bych ti pomohl napis at se domluvime zatim ahoj Max

25saxana (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

25 saxana

Ahoj, hledam muze, ktery by mi byl ochoten DAROVAT sperma. Vse diskretne, bez zapsani do RL a pozdejsich naroku. Prosim jen 100% vazne nabidky dekuju za nabidky na mejl 85.lev@seznam .cz nejlepe z prahy dekuju moc

Mastička (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Ahoj. Neumíte zde doporučit právní postup k oboustranné spokojenosti? Já to vidím tak, že si dárce může dělat nároky na otcovství a dítě. Příjemkyně na alimenty. Lze to ošetřit nějakou smlouvou? Nebo je v našem právním systému nemožné, zřeknout se otcovství a alimentů?

Jak jiný muž přijme otcovství, mám pocit, že není cesta zpět a případné alimenty jdou již za ním. Resp. je silná ochrana zájmů dítěte a otcem je ze zákona první muž, co je po ruce. Jeho případná celoživotní kastrace nevadí, aby nebyl ze zákona prohlášen otcem. Ale, co třeba úmrtí samotně žijící matky? Umím si představit, že dárce by rád své dítě vzal v takovém případě do péče.

ludovit (Pá, 10. 2. 2012 - 16:02)

Ahoj, hledam muze, ktery by...Ahoj Olgo.Pokud si to přeješ tak rad ti vyhovim a darují ti moje sperma bez žadných naroku a požadavku!Odepiš na [email protected]

Reklama

Přidat komentář