Reklama

Výprask vařečkou

hanka (Pá, 16. 12. 2016 - 10:12)

Diky petro, navic mam dvojcsta ve veku 11,5 a tak vareckou nebo prutem na holou pomuze vsem

Petra (Pá, 16. 12. 2016 - 09:12)

Nevim co blbe aby dostal 11ti...přesně tak, taky nechápu ,co je na tom divného, aby dostal přes holý zadek. Přes nohy je to dost dvné, dost!!Já dotávala od maminy na holou ještě v 17 letech

hanka (Pá, 16. 12. 2016 - 04:12)

Nevim co blbe aby dostal 11ti lety kluk na holej tadek ake ta chodidla jso fakt moc a spis nez trest mi to pripomina neco jineho

Bára (Pá, 16. 12. 2016 - 00:12)

Moniko, mám dva kluky a...Přes chodidla dává kamarádka jen slabší rány. Aby to štípalo, ale nemohlo dojít ke zranění.. Prostě slabé rány pravítkem nebo proutkem ale třeba 20 ran. Přes zadek v 11 nebo více letech jí přišlo už blbé a tak někde se dočetla o výprasku přes chodidila :-)

* (Čt, 15. 12. 2016 - 16:12)

Co jste zac, bando zmrdu!!!!!!

Luboš (Čt, 15. 12. 2016 - 13:12)

Bití přes chodidla je největší darebáctví!Zkuste si sešvihat nohy,vy co to doporučujete!Přes zadek ano.Ale na nohách je kůže hodně tenká tak se lehce přesekne.Tak bolestivé záněty a jiné trable mohou způsobit tyto nehorázné tresty!Tak vy co to radíte si sešvihejte nohy a zkuste chodit a běžet,darebáci!

hanka (Čt, 15. 12. 2016 - 12:12)

Mám dvě děcka Zdendu tomu...Moniko, mám dva kluky a dceru, výprask dostává ten kdo zlobí takže někdy všichni tři. U nás vařečka nebo od manžela prutem, řemenem spíše výjímečně. Holka moc nedostává ale kluci se ohnou o stůl a vystrčí zadek a stáhnou věc pod kolena nebo manželovi přes koleno. Po výprasku 20 minut klečí bez slipů, prostě to k tomu patří myslím. Přes chodidla nevím, Báro jak má kamarádak velký děcka? Spíš přes ten holý zadek, to mi přijde standardní klasika

Bára (St, 14. 12. 2016 - 23:12)

Mám dvě děcka Zdendu tomu...Skuste výprask pravítkem a nebo tím řemenem, menší rány ale přes chodidla. Syn nebo dcerka si sundají ponožky a dostanou pár slabších ran přes bosé nohy. Skuste až zazlobí a pak napište jaký měl výprask úspěch. U kamarásdky tento trest funguje. CHodidla jsou chvíli trochu červená a druhý den už ani známka po výprasku :-)

otin (Út, 13. 12. 2016 - 23:12)

Mám dvě děcka Zdendu tomu...myslím, že ti praktikujete dobře...

Monika (Út, 13. 12. 2016 - 15:12)

Mám dvě děcka Zdendu tomu bylo šest a dcerku Elišku té je osm let.Zdenda je klidnější ale nepořádný,dcerka je šikovná ale někdy zlobí a je hubatá.A tak čas od času nějaký ten výprask dostanou.Po společné domluvě dává výprasky manžel a já jsem většinou u toho.Praktikujem to tak,že když zlobí nebo něco provedou společně tak dostávají výprask normálně spolu.Dostávají vařečkou nebo řemenem.Ten kdo je první bit si lehne přes postel na břicho a vystrčí zadek ten druhý to sleduje ačeká až na něho příjde řada.Aby to bylo spravedlivé tak se střídají kdo půjde první.Zrovna včera byl bit jenom Zdenda.

... (So, 10. 12. 2016 - 18:12)

všichni jste tady úchyláci

hanka (So, 10. 12. 2016 - 17:12)

Moji kluci jsou jednovajecna dvojcata

Tonda (So, 10. 12. 2016 - 12:12)

pro 11 ne, moc komentar...Noto je jasný on myslel Jůlii. 11 letá Julie že né ale kdyby byla dvakrát. to znamená dvě Jůlie. Jo Julie ta se tady dnes dost řeší.

Otin (So, 10. 12. 2016 - 00:12)

to jsem zkusila a samotné mi...Možná se to poněkud vymyká zdejšímu tématu pokud chceš nápis na [email protected]

hanka (Pá, 9. 12. 2016 - 19:12)

TO BY NEBYLO DOBRÉ, ALE...pro 11 ne, moc komentar nechapu, jak dvakrat by ti slo? Mam dva kluky a temer devitiletou dceru, ktera je hodna a ve treti tride nezlobi i kdyz obcas kapicku a vareckou uz taky dostala. Kluci jsou ale fakt na zabiti, dneska lezli po byte a hledái jeziska resp.skryse

11 NÉ (Pá, 9. 12. 2016 - 18:12)

Julii asi neni drzych 11 a...TO BY NEBYLO DOBRÉ, ALE DVAKRÁT TO BY ŠLO

Strašoun (Pá, 9. 12. 2016 - 17:12)

Julii asi neni drzych 11 a...Jak táta řezal spolužačku bylo docela hrozný, ale když vidím cikána jak řeže svojí dceru a nadává jí do černých kurev, to mě spolehlivě pobaví.

Strašoun (Pá, 9. 12. 2016 - 17:12)

Julii asi neni drzych 11 a...Jak táta řezal spolužačku bylo docela hrozný, ale když vidím cikána jak řeže svojí dceru a nadává jí do černých kurev, to mě spolehlivě pobaví.

hanka (Pá, 9. 12. 2016 - 14:12)

já bych Julii nikdy neuhodilJulii asi neni drzych 11 a neni dvakrat jako moje dvojcata.

namorník (Pá, 9. 12. 2016 - 09:12)

já bych Julii nikdy neuhodil

Reklama

Přidat komentář