Reklama

Výprask vařečkou

Lenka (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

Danielo a snáší to dobře?

Lenka (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

Danielo a snáší to dobře?

Daniela (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

Letos v ůnoru jí bylo 9 letA vy trestáte dceru na holou? Není na řemen moc malá?

Petr (Po, 8. 5. 2017 - 08:05)

Letos v ůnoru jí bylo 9 letJak často ji trestáš a za co?

Adam (Ne, 7. 5. 2017 - 23:05)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...Určitě sis to zasloužila ty malá mrcho.Já bysem o tebe tu varecku zlomil.

Martin (Ne, 7. 5. 2017 - 18:05)

Kolik je holce let?Letos v ůnoru jí bylo 9 let

Petr (Ne, 7. 5. 2017 - 14:05)

Já dceru vychovávám...Kolik je holce let?

Martin (Ne, 7. 5. 2017 - 12:05)

Já dceru vychovávám řemenem.Vařečka je podle mě moc brutální.Řemenem můžete mlátit hlava nehlava.Může se i rukama a nohama krýt a já se nemusím bát,že bych jí něco zlomil.

vy (So, 6. 5. 2017 - 22:05)

Co se tady chlubite tím jak mlatite vlastní decka jste ubozaci, kteří si svoje ego honí na někom kdo jim to nemůže vrátit. Jte chudáci a nedivil bych se tomu ,ze až budete staří a slabi , tak vám to vrátí a dobře vám tak.

Lukáš (So, 6. 5. 2017 - 22:05)

Váš sluníčkářský...Je to váš názor, pokud si myslíte, že věznice přetékají lidmi, které prožili dětství a dospívání v klidném a harmonickém prostředí, nebo že lidé charakterové zkažení pocházejí z prostředí, kde převládal respekt a ohleduplnost, tak si to myslete. Ohleduplnost a citlivost neznamená anarchii, nebo rezignaci na výchovu.

Petr (So, 6. 5. 2017 - 20:05)

Váš sluníčkářský...Trochu to trestáni popište

Kamil (So, 6. 5. 2017 - 20:05)

Vychovávám láskou a...Váš sluníčkářský způsob výchovy povede akorát k tomu,že z dítěte vyroste grázl,zloděj nebo něco podobného.Já svůj způsob trestání nezměním.Syn je zvyklý a dokonce má ten proutek ve svém pokoji a vždy mi ho přinese,když má jít na věc.Nestěžuje si a věřím,že je to pro něj správný výchovný proces.

Lukáš (So, 6. 5. 2017 - 20:05)

A jak ho trestáte za...Myslíte si, že výprasky zlepší prospěch? Výprasky ani zákazy prospěch nezlepší! Klíčové je věnovat se dítěti a učit se s ním a především poznat a pochopit, jak mozek dítěte funguje a jaká forma podání informací, je pro dítě optimální. Uvědomte si, že výprask není pouze fyzickým trestem, s výpraskem je spojený strach, často strach vedoucí k psychosomatickým problémům, zamyslete se nad takovým chováním, zkuste výprasky přenést do dospělého prostředí. Myslíte si, že lidé, kteří pracují pod enormním tlakem a s nožem na krku, podávají lepší výkony než lidé, pracující v příjemném pracovním prostředí s dobrými mezilidskými vztahy. Toto je pouze jeden příklad z "dospělého" života, který však situaci dítěte a školy plně vystihuje.

Lukáš (So, 6. 5. 2017 - 19:05)

Kolego,vyprosil by jsem si ty...Vychovávám láskou a kvalitní komunikací! Výchova by neměla být věcí zákazů a příkazů, výchova je především věcí mentorování a kvalitní komunikace. Chceme-li z dítěte vychovat "kvalitního" člověka, musíme sami mít takové vlastnosti. Dále musíme být pro dítě oporou, ne soudcem, ne karatelem. Samostatného člověka vychovám tak, že mu dám možnost a prostor zkoušet a dělat chyby, při čemž je nutné, aby dítě vědělo, že si ceníme snahy, že mu jsme oporou, že jsme si vědomi, že žádný učený z nebe nespadl. Dále bychom měli vědět, jaké má dítě schopnosti a cíleně tyto schopnosti rozvíjet.

Bít někoho "PREVENTIVNĚ" a sadistickým způsobem nemá s výchovou nic společného. Naprosto je zřejmé, že řada zde přítomných mechanicky kopíruje metody, které jsou hloupé, neúčinné, aniž by nad nimi přemýšleli. Na rozdíl od jiných mám dobrou paměť a schopnost empatie, používám při výchově zdravý rozum a samostatný úsudek. Mohu říct, že lidé mě považují za výborného vychovatele. Je pravda, že v některých situacích je tělesný trest vhodný, ale když už musím přistoupit k takovému trestu, tak pouze v krajní situacích a s velmi citlivým přístupem. Tady je patrné, že lidé nevědí, v jakých situacích dát výprask a jakým způsobem.

Pokud zde bije někdo díte bezdůvodně, preventivní výprasky jsou bez důvodné, k tomu ještě provádí výprask sadistickým způsobem, tak takového člověka budu nazývat výrazy, jaké mu náleží.

Petr (So, 6. 5. 2017 - 19:05)

Kolego,vyprosil by jsem si ty...A jak ho trestáte za špatné znamky?

Kamil (So, 6. 5. 2017 - 19:05)

JSI ÚCHYL A DOBYTEK!!!!!!Kolego,vyprosil by jsem si ty nadávky.Vy své děti nevychováváte?

Čau (Pá, 3. 8. 2018 - 20:08)

Nechci si nic...Tak zajdi do nějaký hooligans hospody, tam dostaneš výprask než se bys řekl švec.

Lukáš (So, 6. 5. 2017 - 15:05)

Zrovna včera jsem dal...JSI ÚCHYL A DOBYTEK!!!!!!

Lukáš (So, 6. 5. 2017 - 15:05)

Jo, takže, chcete říct...Typicky české "Škoda každé rány, která padne vedle!" Je přinejmenším zarážející, jak si někteří myslí, že výprask zlepšuje schopnosti a osobnost. Ještě jsem neviděl, aby strach zlepšoval školní prospěch, či osobnost dítěte. Pokud se vám pracovně daří, tak je to proto, že máte určité schopnosti a prostředí, ve kterém tyto schopnosti můžete uplatnit. Tělesné tresty s tím nemají nic společného.

Petr (So, 6. 5. 2017 - 12:05)

Zrovna včera jsem dal...Jenom jednou za dva měsíce? Neni to málo?

Reklama

Přidat komentář