Reklama

Výprask vařečkou

hanka (Út, 6. 12. 2016 - 11:12)

Ano dostavala vareckou i jsem klecela, ja mam jednu vypraskovou varecku a mam ji povesenou v kuchyni na hacku. Nekdy je rychlost dulezita kdyz chytas 11ti leteho ulicnika

Petra (Út, 6. 12. 2016 - 10:12)

Nemam tedy suplik ale...mamka měla i malé i velké v průměru. Ono asi neplatilo čím větší tím horší, ty malé strašně štípali na holou prdel. A je taky pravdou, že sedla mnohdy i na stehna. A ty sama jsi dostávala?

hanka (Út, 6. 12. 2016 - 08:12)

přesně, Jani. je to prostě...Nemam tedy suplik ale vypraskova varecka u nas existuje a je jenom na vyprasky a kluci i klarka vi co podat. Je delsi a prumer asi 7-10 cm a na zadku a kdyh tancuji tak i stehnach jsou pekne krouzky

Domnic (St, 10. 2. 2021 - 16:02)

Používáte ji často?

Petra (Út, 6. 12. 2016 - 07:12)

Nejde o účinnost, ale...přesně, Jani. je to prostě česká klasika. Moje mamka se jí držela až do konce střední. Měla šuplík, kde byly vařechy jenom na výprasky. Vždy nějakou vytáhla a moje holé pozadí schytalo pořádný sekec.

Verča (Út, 6. 12. 2016 - 06:12)

Taky jsem spis pro to...jde vidět, že moc nevíš, o čem mluvíš! Když jsem měla po vařečce zadek modro fialový, tak jsem si opravdu nemyslela, že je učinější prut!! ;-)

hanka (Út, 6. 12. 2016 - 05:12)

Nejde o účinnost, ale...Ono taky je dulezite kdo ji ma v ruce. Varecka je asi nejcasteji v ruce mamy ale kdyz mate kluky a tak v ruce taty je spise ucinejsi v ruce prut nebo remen a vhodnejsi pro klucici temperament i jejich zadek. Aspon u nas a samo do urciteho veku na holou. Vcera jeden jeden ze synu dostal odemne vareckou za lhani, mel si vzit puncochace do skoly a nevzal a lhal.

Jana (Po, 5. 12. 2016 - 21:12)

Nejde o účinnost, ale vařečka je prostě česká klasika. Ta je nejlepší. Tím ovšem neříkám, že bych tenkrát před lety byla zrovna šťastná, když jsem dostávala pětadvacet na holou.

Petr (Po, 5. 12. 2016 - 21:12)

Mne tedy připadá...Jistěže prut

Otin (Po, 5. 12. 2016 - 20:12)

jasný, každý má něco....Mne tedy připadá účinnější prut než varecka

Otin (Po, 5. 12. 2016 - 20:12)

jasný, každý má něco....Mne tedy připadá účinnější prut než varecka

Otin (Po, 5. 12. 2016 - 20:12)

jasný, každý má něco....Mne tedy připadá účinnější prut než varecka

Otin (Po, 5. 12. 2016 - 20:12)

jasný, každý má něco....Mne tedy připadá účinnější prut než varecka

Otin (Po, 5. 12. 2016 - 20:12)

Verco, mame 3 deti z toho 2...Taky jsem spis pro to vodítko nebo prut

namorník (Po, 5. 12. 2016 - 15:12)

jako malej jsem jich dostal nepočitaně a nemám pocit že by mi to nějak do života ublížilo. vím že na domluvi jsem moc nebyl. když jsem dostal tak jsem pak chvíli sekal latinu.

denis (Po, 5. 12. 2016 - 15:12)

Já když zlobím tak mi mamka hned našvihá, někdy to fakt bolí. Dá mi vždy na holou, většinou vařečkou někdy paskem atd. Když jsem na mamku drzej tak mi hned jednu vrazí. Kdo by chtěl o tom pokecat email: [email protected]

Verča (Po, 5. 12. 2016 - 15:12)

Verco, mame 3 deti z toho 2...jasný, každý má něco. Já dostávala vším možným od mamky a babiček. Ale nejvíc mě asi bolela právě od mamky vařecha. Nevím proč. babička brala prut nebo prakl, mamka sem tam místo vařechy pásek nebo švihadlo. Jo a lepačku, ta byla po vařečce nejhoší

hanka (Po, 5. 12. 2016 - 14:12)

no asi tak nějak. Vařecha...Verco, mame 3 deti z toho 2 kluky bez spetky sebezachovy, proste hyperhyperaktivni dvojcata. Varecka zabere spis na dceru ale voditko je po varecce u nas pouzivane domlouvatko. Je pravda ze varecka je varecka a kdyz pristane tak je to ooravdu citit ale kluci sebou melou jak mali hadi a voditko si vzdy najde a nebouchnes je blbe.

Verča (Po, 5. 12. 2016 - 07:12)

Já bych spíš trestala...no asi tak nějak. Vařecha je ovladatelnější a víš kam a jak s ní dáváš. Navíc musím říct, že mě to od mojí mamky na holý zadek s ní bolelo asi nejvíc. I když mnohdy mě tíškala s ní tak, že se zlomila.

otin (Po, 5. 12. 2016 - 00:12)

samozřejmě

Reklama

Přidat komentář