Reklama

Výprask vařečkou

Strašoun (St, 7. 12. 2016 - 11:12)

já ho ukazovat musela, jesti...To nás vždycky rodiče strašili nějákou rodinou (třeba sousedy a hlavně na vesnicích) kde se výprasky nešetřilo, abysme byli rádi za to, jaký máme pohodový rodiče a nedělali jim problémy. Nejvíc jsme to ale slyšeli o holkách.A těch historek co nám o tom říkali. A víte co bylo asi nejhorší? Výprasky v zimě. Např. když holky přišly pozdě z plesu. Žádný doma v teple vařečkou. Ale na mrazu pod kolnou, ještě přes bundu a šatičky pořádným řemenem ať je to slyšet. Nic jako se tady píše doma na holou v teple, ale hezky v mrazu. Stalo se vám to taky?

Petra (St, 7. 12. 2016 - 09:12)

Petro já zadek ukazovat...já ho ukazovat musela, jesti jsem náhodou nedostala málo. Na druhý den byl do modra vždy. jo prakl :-) ten jsem taky poznala :-)

Otin (Út, 6. 12. 2016 - 18:12)

Někdo si pochvalu je...Chtěl jsem napsat rakosku

Otin (Út, 6. 12. 2016 - 18:12)

Někdo si pochvalu je plastovou Rakousku nemusí se udržovat a nepraskne

hanka (Út, 6. 12. 2016 - 15:12)

jo to chápu :-) já klečet...Petro já zadek ukazovat nemusela ale po koupání jsme šli z koupelny do pokojíčk většinou nazí takže se koukla jestli to stačilo Měla jsem mladšího bráchu (o 2 roky) a mně přestli bít asi v 15 ale on si užíval vařečky dosyta a nejen vařečky. Malé vyřečky štípaly máš pravdu někdy vzala mamka prakl z umělé hmozty na koberce a stačila jedna dvě rány a celej zadek byl jak v ohni a označkovaný.

Petra (Út, 6. 12. 2016 - 12:12)

Ano dostavala vareckou i jsem...jo to chápu :-) já klečet naštěstí nemusela. vždy jsem dostala tak, že jsem byla ráda,že můžu ležet na břiše na posteli.Na druhý den jsem musela ukazovat mamkce zadek

hanka (Út, 6. 12. 2016 - 11:12)

Ano dostavala vareckou i jsem klecela, ja mam jednu vypraskovou varecku a mam ji povesenou v kuchyni na hacku. Nekdy je rychlost dulezita kdyz chytas 11ti leteho ulicnika

Petra (Út, 6. 12. 2016 - 10:12)

Nemam tedy suplik ale...mamka měla i malé i velké v průměru. Ono asi neplatilo čím větší tím horší, ty malé strašně štípali na holou prdel. A je taky pravdou, že sedla mnohdy i na stehna. A ty sama jsi dostávala?

hanka (Út, 6. 12. 2016 - 08:12)

přesně, Jani. je to prostě...Nemam tedy suplik ale vypraskova varecka u nas existuje a je jenom na vyprasky a kluci i klarka vi co podat. Je delsi a prumer asi 7-10 cm a na zadku a kdyh tancuji tak i stehnach jsou pekne krouzky

Domnic (St, 10. 2. 2021 - 16:02)

Používáte ji často?

Petra (Út, 6. 12. 2016 - 07:12)

Nejde o účinnost, ale...přesně, Jani. je to prostě česká klasika. Moje mamka se jí držela až do konce střední. Měla šuplík, kde byly vařechy jenom na výprasky. Vždy nějakou vytáhla a moje holé pozadí schytalo pořádný sekec.

Verča (Út, 6. 12. 2016 - 06:12)

Taky jsem spis pro to...jde vidět, že moc nevíš, o čem mluvíš! Když jsem měla po vařečce zadek modro fialový, tak jsem si opravdu nemyslela, že je učinější prut!! ;-)

hanka (Út, 6. 12. 2016 - 05:12)

Nejde o účinnost, ale...Ono taky je dulezite kdo ji ma v ruce. Varecka je asi nejcasteji v ruce mamy ale kdyz mate kluky a tak v ruce taty je spise ucinejsi v ruce prut nebo remen a vhodnejsi pro klucici temperament i jejich zadek. Aspon u nas a samo do urciteho veku na holou. Vcera jeden jeden ze synu dostal odemne vareckou za lhani, mel si vzit puncochace do skoly a nevzal a lhal.

Jana (Po, 5. 12. 2016 - 21:12)

Nejde o účinnost, ale vařečka je prostě česká klasika. Ta je nejlepší. Tím ovšem neříkám, že bych tenkrát před lety byla zrovna šťastná, když jsem dostávala pětadvacet na holou.

Petr (Po, 5. 12. 2016 - 21:12)

Mne tedy připadá...Jistěže prut

Otin (Po, 5. 12. 2016 - 20:12)

jasný, každý má něco....Mne tedy připadá účinnější prut než varecka

Otin (Po, 5. 12. 2016 - 20:12)

jasný, každý má něco....Mne tedy připadá účinnější prut než varecka

Otin (Po, 5. 12. 2016 - 20:12)

jasný, každý má něco....Mne tedy připadá účinnější prut než varecka

Otin (Po, 5. 12. 2016 - 20:12)

jasný, každý má něco....Mne tedy připadá účinnější prut než varecka

Otin (Po, 5. 12. 2016 - 20:12)

Verco, mame 3 deti z toho 2...Taky jsem spis pro to vodítko nebo prut

Reklama

Přidat komentář